Córka Kasi Kowalskiej pokazała luksusowe mieszkanie swojej słynnej mamy! W przytulnym gniazdku jest cała rodzinka w komplecie!

Kasia Kowalska jak mieszka dom wnętrza

Kasia Kowalska jak mieszka dom wnętrza

Jak mieszka Kasia Kowalska?

Ola Kowalska, córka Kasi, pokazała na Instagramie filmy z rodzinnego domu. Dzięki jej relacji fani piosenkarki już wiedzą w jakich warunkach mieszka ich idolka. Jest ślicznie.

Kasia Kowalska rok 2018 może zaliczyć do niebywale udanych. Polska wokalistka powróciła do muzycznej gry z nową płytą, dała mnóstwo koncertów i ponownie znalazła się na topie. Okres Bożego Narodzenia był dla piosenkarki upragnionym czasem odpoczynku od pracy i mediów. Kasia wreszcie mogła w pełni oddać się rodzinie, czyli swoim ukochanym dzieciom. Przypomnijmy, że piosenkarka ma 21-letnią córkę Aleksandrę ze związku z muzykiem Kostkiem Yoriadisem, oraz 11-letniego syna Ignacego ze związku z perkusistą Marcinem Ułanowskim.

Wokalistka w gronie rodzinnym spędziła święta, a tym faktem pochwaliła się jej córka Ola. Na profilu młodej celebrytki pojawiła się bowiem seria krótkich filmów z domowych pieleszy. Dzięki jej relacji już wiemy, jak mieszka Kasia Kowalska. Na zdjęciach widzimy piękny salon, choinkę oraz dzieci Katarzyny Kowalskiej spędzające razem beztrosko czas.

Gwiazda urządziła swoje mieszkanie bardzo nowocześnie, przeważa biel i drewno. Zobaczcie jej luksusy.

Iza Janachowska i jej mąż milioner mieszkają w raju! Para pochwaliła się swoim mieszkaniem ociekającym luksusem! [WIDEO]

Natalia Kukulska wreszcie pokazała swój słynny dom w Komorowie! Święta czuć w każdym zakamarku!

Willa Małgorzaty Rozenek zmieniła się w świąteczny raj! Gwiazda pokazała dekoracje swoich kolejnych luksusowych wnętrz!


Salon w domu Kasi Kowalskiej

Salon w domu Kasi Kowalskiej

Choinka u Kasi Kowalskiej

Choinka u Kasi Kowalskiej

Jak mieszka Kasia Kowalska?

Jak mieszka Kasia Kowalska?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×