Szukaj

Kasia Kowalska uczciła 46 urodziny zdjęciem bez makijażu! Nawet ze zmarszczkami wygląda jak bogini!

Kasia Kowalska zdjęcia

Kasia Kowalska zdjęcia

Kasia Kowalska obchodziła wczoraj swoje urodziny. Dziś postanowiła podziękować wszystkim fanom za życzenia. Zrobiła to w bardzo naturalny sposób!

Kasia Kowalska urodziła się i przez połowę swojego życia mieszkała w podwarszawskim Sulejówku wraz z rodzicami i starszym bratem. Już od najmłodszych lat przejawiała ogromne zainteresowanie muzyką, a swoje pierwsze kroki stawiała w chórze kościelnym. Choć rodzice nigdy nie pochwalali jej pasji, to Kasia uparcie szła po swoje. Jako nastolatka potajemnie wyjechała na festiwal rockowy do Jarocina.

Uznanie szerszej publiczności zyskała w 1994 roku za sprawą albumu Gemini, który natychmiast pokrył się podwójną platyną! Dwa lata później wystąpiła na Eurowizji, gdzie zaśpiewała utwór Chcę znać swój grzech, który do dzisiaj uważany jest za jeden z najbardziej niedocenionych w historii komercyjnego festiwalu.

Dziś artystka ma na swoim koncie 10 albumów, które łącznie rozeszły się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Dzięki temu Kasia jest w czołówce artystów, którzy sprzedali największą liczę płyt w Polsce. Jej ostatni album studyjny Aya ukazał się w zeszłym roku.

Kasia Kowalska bez makijażu

Piosenkarka chciała podziękować wszystkim swoim fanom oraz osobom, które przesłały jej życzenia. Z tej okazji umieściła na swoim Instagramie nowy post. Możemy na nim zobaczyć Kasię bez grama makijażu. Jak myślicie, czy wygląda na swój wiek?

Wczoraj bliscy piosenkarki zamienili się z nią rolami i zaśpiewali solenizantce głośne Sto lat!, ponieważ artystka obchodziła swoje 46 urodziny. Kasia ma dwójkę dzieci, synka Ignacego oraz córkę Aleksandrę, która jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na swoim koncie ma prawie 20 tysięcy followersów. Z okazji urodzin swojej mamy postanowiła wrzucić galerię z ich wspólnymi zdjęciami. Ale to dołączony do niej podpis odgrywa pierwszoplanową rolę:

Wszystkiego najlepszego dla najsilniejszej kobiety, która znam. Dla królowej, wojowniczki i czystego talentu! Kocham Cię mamo! napisała Ola.

Musimy przyznać, że Kasia Kowalska wygląda świetnie bez makijażu, a dzieci, które wychowała na wspaniałych ludzi są nie tylko zwieńczeniem ciężkiej pracy, ale i inspiracją do tworzenia kolejnych albumów. Jej córka Ola zajmuje się projektowaniem, a 11-letni Ignacy… nie ma jeszcze sprecyzowanych planów zawodowych, choć jego ogromną pasją jest piłka nożna.

View this post on Instagram

#slonce????

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on

View this post on Instagram

#idalejmlodziezowyoptymizm

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on

Zobacz: Kasia Kowalska wygrzewa się w wiosennym słońcu. Bez makijażu wygląda jak własna córka

Zobacz: Kasia Kowalska ma niesamowite ciało! Wszyscy zaniemówili, gdy wyszła z basenu. Hot!

Zobacz: Kasia kowalska pokazała synka! Jak wygląda Ignacy Ułanowski?


Kasia Kowalska bez makijażu - Instagram

Kasia Kowalska bez makijażu - Instagram

Kasia Kowalska - Instagram

Kasia Kowalska - Instagram

Kasia Kowalska na basenie

Kasia Kowalska na basenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×