Kolejny ślub w show-biznesie! Gwiazda „M jak miłość” wychodzi za mąż za znanego aktora

Kasia Grabowska ślub

Kasia Grabowska ślub

Kasia Grabowska i Damian Kulec biorą ślub

Tegoroczne wakacje Katarzyna Grabowska z pewnością będzie wspominać wyjątkowo. Gwiazda znana z roli Olgi, córki Góreckiego, w M jak miłość lada dzień stanie na ślubnym kobiercu. Informację potwierdził niedawno ojciec aktorki, Andrzej Grabowski. Para zaręczyła się w sierpniu 2017 roku nad wodospadem w Wielkim Kanionie.

Bohaterka grana przez Kasię zniknęła z serialu po tym jak Radek złamał jej serce. Prawdopodobnie to przygotowania do ślubu spowodowały, że Grabowska zrobiła sobie przerwę od pracy na planie, a scenarzyści musieli jej postać na chwilę usunąć w cień.

Wybrankiem Kasi jest Damian Kulec, który podobnie jak jego narzeczona, związany jest z aktorstwem. 27-latek wciela się w postać Kuby w serialu Komisarz Alex. Para chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami na Instagramie.

Andrzej Grabowski w rozmowie z dziennikarzami Twojego Imperium potwierdził informację o ślubie, a przy okazji zdementował plotkę na temat jego córki:

Kasia owszem wychodzi za mąż w wakacje, ale nie jest w ciąży. Tę plotkę puściła jakaś jej… dzisiaj mówi się o takiej osobie stalkerka. Młoda dziewczyna dostała fioła na punkcie Kasi i zmyślała bzdury na jej temat. Ja do Kaśki: natychmiast to sprostuj! Bo nie będziesz w tej ciąży i ona jeszcze gotowa napisać, że usunęłaś. Córka zgłosiła sprawę na policję, ale jak widać plotka nadal żyje.

Dodajmy, że Katarzyna Grabowska to nie pierwsza aktorka, która boryka się z problemami stalkingu. Podobne sytuacje spotkały m.in. Małgorzatę Foremniak, Ewę Franą czy Izabelę Miko.

 


Damian Kulec i Kasia Grabowska – zdjęcie z zaręczyn

Damian Kulec i Kasia Grabowska – zdjęcie z zaręczyn

Damian Kulec i Kasia Grabowska

Damian Kulec i Kasia Grabowska

Damian Kulec i Kasia Grabowska

Damian Kulec i Kasia Grabowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×