Szukaj

Kasia Glinka pozazdrościła Koroniewskiej i wskoczyła w mocno wycięte bikini. To jednak nie był dobry pomysł

Kasia Glinka

Kasia Glinka

Kasia Glinka wskoczyła w bikini pomimo brzydkiej pogody. Gwiazda nie ukrywa, że zazdrości wszystkim, którzy mogli pozwolić sobie na wakacje. Chętnie znalazłaby się na ich miejscu. 

Kasia Glinka to aktorka doskonale znana widzom z serialu Barwy szczęścia. Od samego początku wciela się tam w postać bohaterki o tym samym imieniu. Jej skomplikowane perypetie widzowie śledzą z zapartym tchem. Popularność, którą zdobyła, szybko przełożyła się na zainteresowanie fanów. Bardzo skrupulatnie śledzą oni to, co dzieje się w jej życiu. Ostatnio nie brakuje w nim powodów do radości.

Aktorka w zeszłym roku po raz kolejny dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Powitała na świecie swojego synka Leo, który jest owocem jej związku z Jarosławem Bienieckim. Zakochani są w trakcie budowy wspólnego domu, w którym zamieszkają razem z kilkumiesięcznym chłopcem, oraz starszym synem aktorki z pierwszego małżeństwa. Ku uciesze fanów Kasia jakiś czas temu pochwaliła się kadrami z budowy. Wszystko pokazała na Instagramie.

Kasia Glinka pochwaliła się ciałem w bikini

Już od jakiegoś czasu kolorowa prasa podaje doniesienia o ślubie Kasi i Jarka. Rodzice małego Leo, jak na razie nie potwierdzili żadnej z tych informacji. Wiadome jest jednak, że mają się doskonale, co można zobaczyć na profilach, które prowadzą w social mediach. Kasia często dzieli się z fanami kadrami z codzienności. Pokazuje również zdjęcia swoich synów i chociaż nie publikuje ich wizerunku, to wiadomo, że chłopcy zdrowo rosną i pięknie się rozwijają.

Dzisiaj Kasia postanowiła zaskoczyć kadrem w bikini. Chociaż pogoda nie sprzyja, to gwiazda pozazdrościła nieco Joannie Koroniewskiej, która obecnie wypoczywa na Wyspach Kanaryjskich. Niestety nie był to zbyt dobry pomysł, ponieważ niska temperatura i brak słońca mocno dały jej się we znaki. Ujęcia w czarnym, mocno wyciętym stroju opatrzyła zabawnym podpisem:

No to jest bezczelność @joannakoroniewska. Jak można prężyć swoje umięśnione, opalone, wysportowane ciało, wystawiać uśmiechniętą i zadowoloną buzię w dodatku w pięknych okolicznościach przyrody !!!!!! Tutaj ludzie marzną, wieje im po nerach i strzyka w kościach. Jest szaro, buro i ponuro!!!!!! Staję na rzęsach, żeby dorównać Ci fotką kończąc z gilem i co?????? I nic, Kuzwa. ZAZDRO!!!!!!!!Wogóle wszyscy, którzy teraz jesteście gdzieś w ciepłych krajach i wygrzewacie się na słońcu- ZAZDRO!!!!!!!!!!!

Kasia zachwyciła swoją figurą niespełna rok po narodzinach synka. Zabawny post wywołał uśmiech na twarzach internautów, którzy również nie ukrywają, że czekają na lepszą pogodę. Komplementują też figurę aktorki.

  • Pani Kasiu boskie ciało.
  • Zimno, zimno, ale ma Pani piękną figurę.
  • Glinka. Uwielbiam Cię.
  • Też chce słońca. Wyglądasz obłędnie.

Joanna Koroniewska szybko odpowiedziała Kasi i zdradziła, że jej wakacje już się kończą i niedługo wraca do kraju.

Kaśka spokojnie już dołączam. Za chwilę pomarznę tak jak ty – napisała w komentarzu.

Nie ukrywamy, że również nieśmiało rozglądamy się za słońcem.


Kasia Glinka

Kasia Glinka

Kasia Glinka

Kasia Glinka

Joanna Koroniewska na wakacjach na Fuerteventura

Joanna Koroniewska na wakacjach na Fuerteventura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×