Kasia Figura z córką chwalą się nowymi fryzurami. 18-letnia Koko po metamorfozie wygląda jak gwiazda

Katarzyna Figura z córkami Koko i Kaszmir

Katarzyna Figura z córkami Koko i Kaszmir

Kasia Figura i jej starsza córka Koko udały się do fryzjera. Mama i córka zafundowały sobie metamorfozy. Jak wyglądają po wizycie w salonie? Fani nie szczędzą komplementów. 

Kasia Figura to jedna z największych gwiazd polskiego kina. Aktorka zagrała w wielkich hitach i stała się symbolem kobiecości. Jej piękne blond włosy i oszałamiające kształty przyprawiły o zawrót głowy niejednego mężczyznę. Niestety jej życie prywatne nie wyglądało już tak kolorowo, jak to na dużym ekranie. Gwiazda kina ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwsze, trzyletnie, z Janem Chmielewskim. Para doczekała się syna, który w tym roku skończył 33 lata.

Później mogło się wydawać, że jej życie wreszcie nabrało rumieńców. Na swojej drodze spotkała Amerykanina, który skradł jej serce. Kai Schoenhals i Kasia postanowili się pobrać. Wspólnie wychowywali dwie córeczki Koko i Kaszmir. Ich związek zakończył się po 12 latach w atmosferze wielkiego skandalu. Aktorka w wywiadzie dla magazynu Viva! zdradziła, że była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej.

To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? Dziś największą pretensję mam do siebie, że pozwoliłam mu się upokarzać. Przez tyle lat, często myślałam: Na co czekam? By mnie pobił tak strasznie, żebym była kaleką? Przez lata ukrywałam, jak naprawdę wygląda moje prywatne życie. Dlaczego? Która kobieta chce przyznać, że tkwi w toksycznym związku? Że jest poniżana, upokarzana, bita? I, co najgorsze, pozwala na to! – mówiła w wywiadzie w 2012 roku.

Figura postanowiła zakończyć toksyczny związek i rozstała się z mężem. Razem z córkami rozpoczęła nowe życie. Swoje miejsce na ziemi znalazły w Gdyni. To tam teraz mieszka i rozwija swoją karierę aktorską. Stała się też bardzo aktywna w social mediach i chętnie dzieli się z fanami tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Dzisiaj pokazała metamorfozę swoją i córki. Jak wyglądają po wizycie u fryzjera?

Kasia Figura i jej córka mają nowe fryzury

Kasia postanowiła odświeżyć swój wizerunek i wybrała się do fryzjera. Efektami wizyty pochwaliła się na Instagramie. W salonie towarzyszyła jej także starsza córka.

Gwiazda kina rozjaśniła włosy i zdecydowała się na dłuższą grzywkę. 18-letnia Koko natomiast nieco ujarzmiła swoją czuprynę pełną pięknych loków. Wszystko to pod okiem jednej z najsłynniejszych stylistek fryzur w kraju – Jagi Hupało.

Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!). I dziś nie było inaczej, co więcej nie byłam sama, bo towarzyszyła mi @kokofigura. Efekt – jesteśmy w pełni zadowolone ze swoich metamorfoz. Dziękujemy @jagahupalo.

Na zdjęciu z salonu obie panie prezentują się zjawiskowo:

Fani są zachwyceni nowymi fryzurami Kasi i Koko. Pod zdjęciem prześcigają się w komplementach.

  • Pani Katarzyno fantastycznie!
  • Obie Panie bardzo ładnie wyglądają w nowych fryzurach, a Koko jest taka do Pani podobna.
  • Pani Kasiu, Koko wyrosła na piękną kobietę.
  • Super fryzury.
  • Koko jest naprawdę śliczna i taka naturalna. Urodę odziedziczyła po Pani.

Oprócz fryzur internauci rozpływają się także nad urodą córki gwiazdy. Nie można się im dziwić, ponieważ nastolatka jest naprawdę śliczna.


Kasia Figura i Koko Figura

Kasia Figura i Koko Figura

Kasia Figura i Koko Figura

Kasia Figura i Koko Figura

Koko Figura - córka Katarzyny Figury

Koko Figura - córka Katarzyny Figury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×