Szukaj

Kasia Dziurska ma najmodniejszą fryzurę sezonu. Przefarbowała włosy na truskawkowy blond, ale to nie wszystko

Kasia Dziurska

Kasia Dziurska

Kasia Dziurska zaszalała z fryzurą i pokazała się zupełnie nowej odsłonie. Skróciła i przefarbowała włosy, a efektem pochwaliła się na swoim Instagramie. Jak teraz wygląda?

Kasia Dziurska, to znana trenerka oraz instruktorka fitness, która wzięła udział w ósmej edycji Tańca z gwiazdami. Programu nie wygrała, ale dotarła aż do samego finału, w którym zajęła wysokie, drugie miejsce. To sprawiło, że zyskała sporą popularność, a jej konto na Instagramie stale rośnie. Na ten moment obserwuje ją ponad 422 tysiące użytkowników.

Kasia Dziurska w truskawkowym blondzie. Jak teraz wygląda?

Kasia przyzwyczaiła swoich fanów do długich włosów w kolorze blond i trzeba jej przyznać, że bardzo dobrze w nich wyglądała. Jednak aktualnie ten look należy już do przeszłości. Gwiazda postanowiła zaszaleć i odważyła się na dosyć nietypowy odcień. Jaką metamorfozę sobie zafundowała i jak teraz wygląda?

Dziurska pokazała serię zdjęć w pięknym, truskawkowym odcieniu różu, który jest najmodniejszym kolorem tego sezonu. Przy okazji skierowała pytanie do fanów, czy tak jak ona lubią eksperymentować z wyglądem. Przemiana zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich. Nowa barwa i cięcie bardzo pasują Kasi. Wygląda rewelacyjnie.

1.2 czy 3? Lubicie eksperymentować z włosami?

Na podobną zmianę zdecydowała się Magda Femme.

Metamorfoza Dziurskiej, choć nieco ryzykowna, spodobała się fanom, którzy w komentarzach nie stronili od komplementów.

  • Zjawiskowa i piękna jak zawsze!
  • Pięknej we wszystkich pięknie. Nawet w różowych włosach.
  • Wyglądasz przepięknie na każdym zdjęciu!
  • Kolorek po prostu cudo.
  • Wyglądasz bosko w nowym kolorze.

Fanki przy okazji zwróciły uwagę na biżuterię Kasi. Padły pytania, gdzie gwiazda kupiła łańcuszek. Oczywiście postanowiliśmy dla was sprawdzić jego cenę oraz markę. Okazuje się, że pochodzi z kolekcji marki Prestige bjou. Na stronie producenta nie znaleźliśmy identycznego modelu, jednak podobne można nabyć za kwotę 399 złotych.

Być może łańcuszek gwiazdy został wykonany na jej specjalne zamówienie.


Kasia Dziurska nowa fryzura

Kasia Dziurska nowa fryzura

Kasia Dziurska nowa fryzura

Kasia Dziurska nowa fryzura

Kasia Dziurska nowa fryzura

Kasia Dziurska nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×