Kasia Dziurska nową gwiazdą fitness! Dostała własny program i ma ciało jak marzenie! Zagrozi Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej?

Kasia Dziurska kto to trenerka Wikipedia

Kasia Dziurska kto to trenerka Wikipedia

Kim jest Kasia Dziurska, trener personalny?

Trener personalny, tancerka, modelka, a teraz jeszcze gwiazda Pytania na śniadanie! Kim jest Katarzyna Dziurska? Wszystko wskazuje na to, że Annie Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej wyrosła nowa konkurencja.

Dziurska ma na swoim koncie współpracę z wieloma fankami, którym pomogła zrzucić zbędne kilogramy. Jest także Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness oraz Mistrzynią Polski w Fitness Soft. Teraz chudną z nią Polki, które oglądają poranne show w Dwójce. Od poniedziałku do soboty Kasia podpowiada, jak zadbać o zdrową i sportową sylwetkę.

Kasia Dziurska ma 28 lat, a jej profil na Facebooku śledzi już ponad 65 tysięcy fanów. Trenerka jest także bardzo aktywna na Instagramie. W sieci można znaleźć mnóstwo porad wideo i zdjęć z podpowiedzią, jak schudnąć. Gwiazda może pochwalić się nie tylko idealną budową, ale też piękną twarzą, która szybko zapada w pamięć. Sukces w show-biznesie to tylko kwestia najbliższych tygodni.

Zobacz: Ewa Chodakowska ostro o umiejętnościach innych trenerów: „Żałosne buractwo!!! Ogarnij się, albo zmień profesję”

Kasia Katarzyna Dziurska - trenerka z Pytania na śniadanie

Kasia Katarzyna Dziurska – trenerka z Pytania na śniadanie (fot. Forum)

Kim jest Katarzyna Dziurska, trener personalny?

Kim jest Katarzyna Dziurska, trener personalny? (fot. Forum)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×