Szukaj

Stylizacja Kasi Dziurskiej skupiła na sobie uwagę zagranicznych mediów. Tak się kradnie show!

Kasia Dziurska

Kasia Dziurska

Kasia Dziurska, a właściwie kreacja, jaką wybrała na wesele przyjaciółki, jest głośno komentowana poza granicami naszego kraju. Co o niej piszą?

Kasia Dziurska, trenerka personalna, największa popularność zyskała, kiedy wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami, gdzie zajęła wysokie, siódme miejsce. Zyskała nowych fanów, którzy śledzą jej działania w sieci. Jakiś czas temu proponowała im zakup książki, w której powiada o walce z Hashimoto i SiBO. Publikacja zawiera informacje, które mają zachęcać do regularnych badań, a także o tym, jak poradzić sobie w zmaganiach z chorobami.

Do tego, by napisać książkę, Kasię namówił jej narzeczony, Emilian Gankowski, z którym planują ślub.

Planujemy na pewno ślub. Lubimy spontanicznie podejmować decyzje, więc nawet będąc gdzieś na wakacjach, postanowimy, że dzisiaj się hajtniemy i wtedy na miejscu wszystko ogarniemy. Więc nie zdziwcie się, jeśli z dnia na dzień was poinformujemy, że wzięliśmy ślub, ale na pewno się to wydarzy – mówiła trenerka na livie na Instagramie.

Tymczasem jednak wybrali się na przyjęcie koleżanki trenerki, a Kasia zaskoczyła odważną kreacją. Okazuje się, że i zagraniczne media ją zauważyły.

Kreacja Kasi Dziurskiej komentowana w zagranicznych mediach

Kasia zdjęciami ze ślubi pochwaliła się na Instagramie. Pozuje ubrana w odważną, czerwoną suknię. Tuż obok niej stoi jej ukochany.

Wesele hej! Sto lat najpiękniejszej Młodej Parze!

Kiedy dzieliła się tymi fotografiami, nie mogła przypuszczać, że jej kreacja wzbudzi tyle kontrowersji i to w zagranicznej prasie. Popularny na Wyspach Brytyjskich internetowy tabloid Daily Mail skomentował jej sukienkę, a nawet doczekała się dyskusji na Reddit. Nie podano niestety personaliów Polki, a jej twarz została ukryta. Cała uwaga skupiła się czerwonej kreacji, którą Kasia postanowiła założyć na ślub.

Zbyt gorąca na wesele. Bardzo pikantna sukienka jednej z pań – gości wesela rozogniła debatę. Niektórzy oskarżają ją o przyćmienie panny młodej – głosi tytuł artykułu.

Na Reddit Kasia doczekała się gorącej dyskusji – jedni uważają, że sukienka jest piękna, inni, że zbyt odważna i wygląda jak bielizna. Zgodni są jednak w komplementowaniu figury Dziurskiej.


Kreacja Kasi Dziurskiej komentowana w zagranicznej prasie

Kreacja Kasi Dziurskiej komentowana w zagranicznej prasie

Kreacja Kasi Dziurskiej komentowana w zagranicznej prasie

Kreacja Kasi Dziurskiej komentowana w zagranicznej prasie

Kasia Dziurska w Daily Mail

Kasia Dziurska w Daily Mail

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×