Szukaj

Polska gwiazda poszła na całość nad Bałtykiem. Pięć zdjęć bez ubrań, które podnoszą ciśnienie

Kasia Dziurska na plaży

Kasia Dziurska na plaży

Kasia Dziurska opublikowała zdjęcia, na których pozuje w stroju Ewy. Piękność pochwaliła się efektami sesji, którą wykonała niegdyś na plaży w Gdyni. Kadry zapierają dech w piersiach i podnoszą ciśnienie. Jest naprawdę HOT.

Kasia Dziurska uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w Polsce. Największą popularność zyskała dzięki udziałowi w programie Taniec z gwiazdami, w którym wystąpiła w 2017 roku. Dotarła do finału i stanęła w szranki z Beatą Tadlą. W ostatecznej klasyfikacji zajęła 2. miejsce.

Udział w programie dał Kasi szansę na karierę w show-biznesie. W krótkim czasie zyskała spore grono fanów, którzy z uwagą słuchają jej rad oraz chętnie dbają o sylwetkę pod czujnym okiem trenerki. W dążeniu do sukcesu wspiera ją narzeczony, Emilian Gankowski, były piłkarz, a obecnie trener personalny i kulturysta.

Kasia Dziurska bez ubrań na plaży

Kasia swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w wieku 6 lat. To wówczas rodzice zapisali ją na treningi hip-hopu i dancehall. Szybko wykiełkowała w niej pasja do tańca, dzięki której wzięła udział w wielu zawodach tanecznych. Ma za sobą występy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Przed laty była również członkinią grupy Cheerleader Prokom Gdynia, która trzykrotnie występowała podczas meczów NBA.

Trenerka może pochwalić się wieloma sukcesami, jednak największe z nich osiągała po 2017 roku. To wówczas zajęła 2. miejsce w europejskim konkursie Arnold Classic Europe. Niedługo po tym została Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic oraz Mistrzynią Bikini Fitness. Kilkukrotnie otrzymała również tytuł Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft.

Dzięki sportowej przeszłości Kasia może pochwalić się wysportowaną sylwetką, której zazdroszczą jej miliony kobiet na świecie. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się wziąć udział w sesji, która w smaczny sposób prezentuje jej ciało w pełnej okazałości.

Dziurska właśnie opublikowała na Instagramie efekty sesji, która została wykonana na plaży Gdynia-Orłowo. Jak zdradziła w opisie dołączonym do galerii zdjęć, chętnie wraca do wspomnień z tamtego dnia:

Jestem bardzo sentymentalna, lubię wracać to momentów w życiu, które zapamiętam na całe życie.
Podczas naszej wspólnej zabawy na Instastory, sami poprosiliście o wrzucenie zdjęć z czasów niezapomnianej sesji z @dominikacuda.
To wróćmy do tych pięknych zdjęć jeszcze raz.
Które dla Was jest the best?

Na zdjęciach Kasia pozuje bez ubrań, umiejętnie zakrywając miejsca intymne. Wykonuje trudne figury, które eksponują jej ciało i mięśnie. Jej sylwetka nie jest przesadnie rozbudowana, dzięki czemu trenerka wygląda bardzo kobieco i zmysłowo.

Kadry z sensualnej sesji spotkały się z gorącym odbiorem internautów. Wśród nich znalazło się również wiele gwiazd. W komentarzach nie brakuje pochwał i komplementów:

  • Kamila Wybrańczyk: Mega.
  • Misheel Jargalsaikhan: Wooow!
  • Kobieto jesteś niesamowita! Piękne są te zdjęcia, podziwiam!
  • Wow, te zdjęcia są przepiękne. Dla mnie wygrywa zdjęcie nr 1.
  • Piękno nie do opisania słowami.
  • Jedna z najpiękniejszych sesji ever! Sztuka pięknego ciała w rewelacyjnym wydaniu!

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że Kasia wygląda na nich jak prawdziwa bogini.


Gorąca sesji Kasi Dziurskiej

Gorąca sesji Kasi Dziurskiej

Gorąca sesji Kasi Dziurskiej

Gorąca sesji Kasi Dziurskiej

Gorąca sesji Kasi Dziurskiej

Gorąca sesji Kasi Dziurskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×