Szukaj

Kasia Dziurska celebruje 33. urodziny. Impreza niespodzianka nieźle ją zaskoczyła. Ukochany stanął na wysokości zadania

Kasia Dziurska - 33. urodziny

Kasia Dziurska - 33. urodziny

Kasia Dziurska świętuje 33. urodziny. Pokazała zdjęcia z przyjęcia – tort, dekoracje, szampan, piękna kreacja… Czego więcej trzeba do szczęścia? Zobaczcie.

Kasia Dziurska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w Polsce. Rozgłos zyskała dzięki udziałowi w programie Taniec z Gwiazdami 8. Dotarła do finału, gdzie zajęła drugie miejsce. Lepsza od niej okazała się jedynie Beata Tadla.

Udział w programie otworzył przed nią wiele nowych możliwości. Zyskała ogromną rzeszę fanów, którzy chętnie słuchają jej rad, a jej życie zawodowe nabrało zawrotnego tempa. We wszystkich działaniach wspiera ją narzeczony, Emilian Gankowski, były piłkarz, który w 2015 roku otrzymał tytuł najbardziej motywującego ciała. W 2019 roku razem wystąpili w programie Dance Dance Dance.

Narzeczony Kasi nie zapomniał także o jej urodzinach i był jednym z autorów pięknej niespodzianki.

Kasia Dziurska świętuje 33. urodziny

Dziurska pochwaliła się na Instagramie niespodzianką, jaka na nią czekała z okazji urodzin. Za przemiłe zamieszanie odpowiada narzeczony trenerki oraz jej przyjaciele. Nie zabrakło balonów, dekoracji i wspaniałego tortu z podobizną solenizantki. Kasia także pojawiła się na zdjęciach – w pięknej kreacji delektuje się szampanem. Zdradziła także, że otrzymała mnóstwo przemiłych życzeń.

Bday girl  #33 piękny wiek . Zobaczcie jaka niespodzianka czekała na mnie w Sopocie w @mystorysopot @emilian_gankowski dziękuje za cudowny prezent! @ilona_ajlon za pomoc jesteście niemożliwi! Dodatkowo BARDZO dziękuje Wam wszystkim Kochani za życzenia! Mój telefon płonie!  Gdybym mogła to wyściskałabym każdego z Was z osobna dziękuje, że tu ze mną jesteście, wspieracie i motywujecie. A czego ja sobie życzę..? kolejnych tak zajebistych lat. Ps wpadajcie na stories, przygotowałam dla Was pare urodzinowych niespodzianek- napisała.

Nie obyło się również bez miłych słów od internautów, którzy obserwują profil Kasi:

  • Sto lat, Kasiu!
  • Wszystkiego najlepszego!
  • Najlepsze życzenia Kasiu!
  • Wszystkiego najlepszego Kasiu! Cieszę się ze niespodzianka się udała.

Wspaniale, kiedy najbliżsi pamiętają o sobie i urządzają takie niespodzianki. Zajrzyjcie do galerii.


Kasia Dziurska - 33. urodziny

Kasia Dziurska - 33. urodziny

Kasia Dziurska - 33. urodziny

Kasia Dziurska - 33. urodziny

Kasia Dziurska - 33. urodziny

Kasia Dziurska - 33. urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×