Wirtualna Polska

„Nasz Nowy Dom”. Katarzyna Dowbor zgłosiła uczestników programu. Nieźle jej podpadli. „Nie godzę się na takie rzeczy”

„Nasz Nowy Dom”. Katarzyna Dowbor zgłosiła uczestników programu. Nieźle jej podpadli. „Nie godzę się na takie rzeczy”

Nasz Nowy Dom Katarzyna Dowbor

Nasz Nowy Dom. Katarzyna Dowbor odwiedziła uczestników programu i nieźle się zdenerwowała. To, co zobaczyła musiała zgłosić. Nie zostawiła członka rodziny bez pomocy. 

Wirtualna Polska

Nasz Nowy Dom, to program, który cieszy się wielką sympatią widzów i ogromną popularnością. W tym roku format remontowy będzie obchodził swoje dziesięciolecie. Nadal bowiem nie brakuje chętnych rodzin, które zgłaszają swój udział, ale też fanów, którzy tłumnie zasiadają przed odbiornikami.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Bohaterami każdego z odcinków jest inna rodzina, która z różnych względów nie może wykonać remontu domu. Zazwyczaj są to osoby, które borykają się problemami finansowymi i ogromnymi przeciwnościami losu. Nierzadko są dotknięte kalectwem, czy chorobą. Wówczas w ich życiu pojawia się Katarzyna Dowbor z ekipą remontową.

Życie uczestników programu odmienia się w zaledwie 5 dni. W czasie remontu, który zawsze jest wykonywany dosłownie od podstaw rodzina udaje się na zasłużony urlop. Dla wielu z nich są to pierwsze prawdziwe wakacje w życiu.

Katarzyna Dowbor zgłosiła uczestników programu Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor za każdym razem dba nie tylko o rodzinę, której dom remontuje, ale też o ich zwierzaki. W wielu przypadkach zdarza się bowiem, że są oni właścicielami czworonogów. Jeżeli posiadają psy, to zwierzaki zawsze dostają nowe budy. Zaciekle walczy też o poprawę ich warunków bytowych.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Prowadząca zazwyczaj nie odwiedza rodzin, u których wykonywała remonty, ale jakiś czas temu razem z ekipą programu, będąc w pobliżu złożyła wizytę jednej z uczestniczek. Nie były to jednak miłe odwiedziny.

Raz zdarzyło mi się przyjechać do bohaterów jednego z wcześniejszych odcinków, bo byłam z ekipą w okolicy. Jeśli chodzi o dom, nie można było powiedzieć złego słowa, natomiast nie podobało mi się traktowanie psa. To był duży i łagodny pies trzymany na łańcuchu i nigdy niewyprowadzany. Przed remontem umawialiśmy się, że będzie miał lepsze warunki, kupiliśmy mu budę – powiedziała w naTemat.pl.

Kobieta była oburzona, a Kasia nie miała zamiaru stać bezczynnie. Gwiazda zgłosiła sprawę odpowiedniej fundacji.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kiedy przyjechałam, pies był znowu uwiązany na łańcuchu, który nawet tej budy nie sięgał. Pani była oburzona, że zakłócam jej spokój, ale porozmawiałyśmy i zgłosiłam sprawę fundacji zajmującej się zwierzętami, aby monitorowała sytuację. Nie godzę się na takie rzeczy. Jeśli czujemy się odpowiedzialni za rodzinę, to za całą, a dla mnie zwierzęta są członkami rodziny – wyjaśniła.

Widać, że los zwierząt jest Kasi szczególnie bliski.

Wirtualna Polska

Jakie przepisy obowiązują uczestników Nasz Nowy Dom

Z uczestnikami programu Nasz Nowy Dom podpisywana jest umowa. Zawarte są w niej różne zapisy, a mianowicie to, czego nie powinni robić z domem po remoncie wykonanym przez ekipę Polsatu.

Nie można sprzedać. Jest podpisana umowa z rodziną, że co najmniej musi rok w tym domu mieszkać, bo my dla nich to robiliśmy. Potem to jest ich własność, więc mogą zrobić z tym, co chcą. Także nic nikomu nie zabieramy -wyjaśniła Kasia w rozmowie z Pomponikiem.

Okazuje się bowiem, że na ten temat zaczęły krążyć różne doniesienia. Sama prowadząca została zapytana o to, czy Polsat zabiera wyremontowane domy, które należą do bohaterów programu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ostatnio na jakimś spotkaniu jedna pani mnie zapytała, czy to prawda, że my po dwóch latach zabieramy te domy. Ja byłam zszokowana, że ktoś taką plotkę puścił, ponieważ nigdy w życiu cudzej własności byśmy nie zabrali. My wchodzimy jako goście, remontujemy i wychodzimy – dodała Kasia.


Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię

Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Katarzyna Dowbor skończyła 63 lata | fot. Instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor skończyła 63 lata | fot. Instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ludziom, którzy żle traktują zwierzęta, nie powinno się pomagać.

  • Gość pisze:

   Przychylam sie w pelni do tej opinii.

  • HalinaS- S pisze:

   ZGADZAM SIĘ Z Tobą w 100%
   To są członkowie rodziny, którzy NIGDY NIE ZAWIODĄ. KOCHAJĄ MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ.

  • Sądzę, że ... pisze:

   Prymityw. Pomoc nic nie zmieni w ich głowach.

 • Gość pisze:

  Mam pieska nigdy nie był na łańcuchu ,kiedy wracam z pracy to Dino tak się wabi jest taki słodziak biega obok mnie i liże mnie po rękach i po twarzy widzę jaki jest szczęśliwy widzę że bardzo mnie lubi aż mam wyrzuty bo mało się bawię z nim i to jest muj przyjaciel

 • Gość pisze:

  Ciężko patrzeć na zwierzęta trzymane na uwięzi.
  Pies jest najlepszym przyjacielem i nigdy nie zdradzi swego opiekuna.
  Przecież to też członek rodziny,

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią zwierząt. To są – na ogół – źli, egoistyczni i pozbawieni empatii ludzie

 • Animals pisze:

  Lenie śmierdzące nie chciało im się nawet zadbać o swojego pieska, Buda kupiona. A po co łańcuch? Do został wyremontowany i byli zadowoleni. Sprawę powinno się nagłośnić w każdym takim przypadku .Potępiać na każdym kroku. Bezczelni byle oni mieli dobrze. Wstyd, hańba.

 • Gość pisze:

  Pies staje się agresywny właśnie przez to, że jest źle traktowany. Trzeba mieć w sobie trochę empatii. Bardziej kocham zwierzęta niż ludzi właśnie przez ich głupotę.

 • GośćEla pisze:

  Psa na łańcuchu trzyma tylko człowiek o wyjątkowo niskim ilorazie inteligencji i wrażliwości,czyli troglodyta.

 • Gośćmi pisze:

  Pani Kasiu lubię Panią ale czasem zachowuje się Pani jakby nie wiedziała że psy są na łańcuchu…tak było od lat psy jadły odpadki i były na łańcuchu…a jak jakiś mądry puścił to kończyło się pogryzieniem kogoś a więc proszę nie panikować ,jeśli ma pasek i łańcuch to ma szczękac i pilnować

  • Gość pisze:

   Sam się na łańcuch który nawet budy nie sięga przyczep. Kiedyś ludzie myli się raz w roku i zarli jedna lycha z gara. Świat idzie do przodu. I dobrze

  • GośćwjesjA pisze:

   Q,zgroza

  • Gość pisze:

   Brak słów.

  • Gość pisze:

   Kobieto brednie piszesz. To wystarczy aby się dowiedzieć o twoim stosunku do zwierząt. Milcz w tym temacie, Na pewno masz pieska na łańcuchu i najlepiej góra 1 metr długości. DNO DNO DNO

  • Gość pisze:

   I pies kręci się i kręci i łańcuch skraca się z każdym okręceniem. I to ma być normalne?

  • Gość pisze:

   Dokładnie

  • Gośćwiem pisze:

   Tobie by trzeba dać lancuch,

  • Gość pisze:

   Sam sobie szczekaj i pilnuj . I też bym cię uwiązała .

  • Elza pisze:

   Sam sobie szczekaj i pilnuj . Też bym cię uwiązała.

  • Gość Sylwia pisze:

   Ciebie przywiązać na łańcuchu Ciekawe jak byś się poczuł?!

  • Gość pisze:

   Halo halo pies to nie świnia żeby jadł odpadki a łańcuch to pseudo właścicielowi założyć na szyję i niech pilnuje odpadów w „misce” to jest znęcanie się nad psami

  • Hiszpan pisze:

   Ty się słyszysz? Takie myślenie świadczy o tym że twój iloraz inteligencji jest równy twojej temperaturze ciała ale pewne jest że nie wiesz o co mi chodzi

  • GośćJANA pisze:

   Jakim trzeba być pustoglowiem ,żeby coś takiego pisać. Wykop sobie ziemiankę i sobie w niej żyj gdzieś na odludziu,oczywiście bez psa.Nie nadajesz się człowieku do życia w cywilizowanym i normalnym świecie. Ktoś kto nie szanuje zwierząt, nie zasługuje na szacunek i miano człowieka.

  • Gość pisze:

   Wstyd.

  • Gość pisze:

   Kup sobie alarm a nie żywe stworzenie więzisz . Twój poziom inteligencji jest równy zera.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×