Szukaj

Kasia Dąbrowska odpowiedziała na wakacyjne zdjęcie Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą. Krótko i na temat

Kasia Dąbrowska - zdjęcie z lotniska

Kasia Dąbrowska - zdjęcie z lotniska

Kasia Dąbrowska odpowiedziała na wakacyjne fotki Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą. To najlepszy komentarz, jaki mogła zrobić. Zobaczcie.

Antek Królikowski i Joanna Opozda już nie ukrywają, że są razem. Niedawno pokazali się po raz pierwszy na salonach, publikują wspólne zdjęcia, a także spędzili kilka pięknych dni podczas Festiwalu Piosenki Polskiej i Czeskiej.

Wydarzenie miało dla nich szczególne znaczenie m.in. z tego względu, że w jego trakcie został wyświetlony film, który powstał 10 lat temu, Noc życia. Antek go wyreżyserował, Asia odegrała jedną z ról. Niewykluczone, że po latach powstanie jego kontynuacja. Póki co jednak świeżo zakochani relaksują się na zagranicznych wakacjach.

Nie jest tajemnicą, że Antek związał się z Asią bardzo szybko po rozstaniu z poprzednią partnerką, Kasią Dąbrowską. O zerwaniu to ona powiadomiła w social mediach krótką wiadomością, a ani jedno z nich jeszcze publicznie nie skomentowało, co się wydarzyło. Aktor rzucił się w wir nowego romansu, a co z jego eks dziewczyną? Wygląda na to, że ma się świetnie. Właśnie odpowiedziała na wakacyjne zdjęcia byłego chłopaka.

Kasia Dąbrowska odpowiada na wakacyjne zdjęcia Królikowskiego i Opozdy

Związkiem Joanny i Antka interesuje się kolorowa prasa, a znajomi i osoby z otoczenia podają ciekawostki na temat ich relacji. Jeden z nich doniósł właśnie Pudelkowi, że Opozda poprosiła Królikowskiego o usunięcie zdjęć z byłymi partnerkami – chodzi głównie o Julię Wieniawę, o którą podobno jest piekielnie zazdrosna, a także te z Kasią Dąbrowską.

Joasia ma obsesję na punkcie Julki. Kazała usunąć Antkowi stare zdjęcia z Wieniawą z Instagrama i romantyczny film do piosenki „Nie muszę”, który zrobił dla niej, kiedy się rozstawali – komentuje informator – To samo stało się z Kasią Dąbrowską, z którą zdjęcia też już zniknęły z profilu Antka. To wszystko po prostu sprawka Joanny.

Tymczasem, jak obserwujemy na profilu byłej Królikowskiego, Kasia ma się całkiem dobrze. Nie w głowie jej rozdrapywanie ran, czy życie nowym związkiem Antka. Mimo że uchodzili za bardzo udaną parę i ich rozstanie było sporym zaskoczeniem, prawniczka podeszła do sprawy z klasą. Na jej Instagramie widzimy zdjęcia z jej codziennych aktywności i przyjemności. Dzisiaj dała też odpowiedź na wakacyjne fotki byłego partnera – sama wybrała się za granicę.

Kasia Dąbrowska leci na wakacje

Kasia Dąbrowska leci na wakacje

Dąbrowska wygląda świetnie i z pewnością tak też będzie się bawić podczas letnich wojaży. To najlepsza z możliwych odpowiedzi na masę zdjęć udostępnianych na profilu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy.

 


Kasia Dąbrowska leci na wakacje

Kasia Dąbrowska leci na wakacje

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska rozstali się

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska rozstali się

Kasia Dąbrowska i Klasyk - relaks w czasie zarazy

Kasia Dąbrowska i Klasyk - relaks w czasie zarazy

Dodaj komentarz

  • Pani. pisze:

    Czy pani Opozda ma zrobiony nos?

  • Gość2 pisze:

    Czemu odrazu ODPOWIEDŹ NA ICH ZDJĘCIA ? A to ona już nie ma tylko swojego życia tylko wszystko co zrobi będzie „odpowiedzią” dla innych? Nie nakręcajcie bez sensu i nie róbcie z dziewczyny desperatki…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×