Katarzyna Cichopek odstawiła zmysłowe show na Mazurach! Jedna kreacja nie wszystkim przypadły do gustu!

Katarzyna Cichopek przebywa obecnie na rodzinnych wakacjach na Mazurach. Mimo braku słońca aktorka urządziła kameralne zmysłowe show w plenerze. Gwiazda M jak miłość prezentuje swoje wieczorowe kreacje.

Katarzyna Cichopek niedawno wróciła z bajkowych greckich wakacji, podczas których opływała w luksusach. Aktorka większość czasu spędziła na jachcie opalając swoje boskie ciało oraz przebierając się w kolejne szałowe kreacje. Tym razem gwiazda M jak miłość za cel swojej kolejnej wakacyjnej podróży wybrała polskie Mazury. Niestety Cichopek nie trafiła z pogodą zatem jeszcze nie uraczy swoich fanów gorącymi fotkami w bikini. Jest za to romantyczna sesja na molo w luksusowych kreacjach.

Kasia w romantycznym uniesieniu, wzmocnionym przepięknymi widokami mazurskiej przyrody, wyjęła ze swojej walizki kilka sukienek, w których uroczo pozowała do zdjęć. Ciekawostką jest fakt, że obłędne fotki aktorce zrobił jej 10-letni syn Adaś!

Cichopek pozuje w białej zwiewnej sukience, która odsłoniła atrakcyjne ciało serialowej gwiazdy. Większym zainteresowaniem wśród internautów cieszy się jednak kolejna zjawiskowa kreacja w kolorze krwistej czerwieni. Sexy mama owiana letnim wiatrem zaprezentowała swoje nagie plecy, spod falbaniastego szerokiego dołu uwodzicielsko prześwituje ciemna bielizna aktorki, co znacznie podwyższa wartość artystyczna fotki. Widok zmysłowej Kasi pozującej na tle mazurskich łąk rozpalił wyobraźnię wszystkich jej fanów.

W obiektywie syna ❤️ moja pocztówka z Mazur. Miłego wieczoru

Chwilo trwaj choć zimno jest na maxa to najważniejsze żeby zawsze znajdować pozytywy i dużo się śmiać To moja recepta na zdrowie i jedyne zmarszczki na twarzy które akceptuje a u Was jak tam pogoda – napisała Kasia

Pod szałową sesją Cichopek pojawiło się mnóstwo komplementów.

  • Oj synuś robi piękne zdjęcia robią wrażenie pozdrawiam
  • Piękna sukienka
  • Zaskakujesz brawo za takie fotki!
  • Chyba za duża ta kiecunia
  • Rośnie Ci artysta
  • No proszę was! Ta sukienka jest chyba o jakieś 5-10 numerów za duża!
  • Równie dobrze by wyglądała czasza spadochronu gdyby ją na ta pani zarzuciła na siebie.
  • Ach co za ciało
  • Rewelacja świetny fotograf a modelka śliczna
  • Cudne ujęcie, boska Ty

Jak wam się podoba letnia sesja na Mazurach?

 

Katarzyna Cichopek wystylizowana jak amerykańska gwiazda pęka ze śmiechu! Nie uwierzycie co sobie zafundowała na wakacjach!

Katarzyna Cichopek poczuła dreszczyk emocji w Grecji! Aktorka jak prawdziwa dama opala się na jachcie w balowej sukni!

Kinga z “M jak miłość” zbankrutuje? Bohaterka Kasi Cichopek wpadnie w poważne tarapaty


Kasia Cichopek na Mazurach

Kasia Cichopek na Mazurach

Kasia Cichopek na Mazurach

Kasia Cichopek na Mazurach

Kasia Cichopek na Mazurach

Kasia Cichopek na Mazurach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×