Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Kim Kardashian podkręca temperaturę nagim zdjęciem Marilyn Monroe! Nawet na Kasi Cichopek zrobiła wrażenie!Kim Kardashian prowokuje nagim zdjęciem

Kim Kardashian prowadzi jeden z najpopularniejszych profili na Instagramie. Celebrytkę obecnie obserwuje już ponad 106 milionów osób, a z dnia na dzień liczba jej wirtualnych fanów rośnie w zawrotnym tempie.

Żona Kanye Westa wie doskonale jak wykorzystać potencjał swojego kanału oraz jak podtrzymać permanentne zainteresowanie swoimi postami. Jak się okazuje, to drugie przychodzi amerykańskiej celebrytce o wiele łatwiej, udowodniła to jedną z ostatnich publikacji. Kim udostępniła na swoim kanale zdjęcie prawie nagiej Marilyn Monroe. Nie musimy chyba dodawać, że wzbudziła tym nie lada sensację.

Dzień dobry – podpisała prowokacyjnie celebrytka.

Nowy post żony Kanye Westa zrobił wrażenie nie tylko na Paris Hilton i Britney Spears, ale też na polskich gwiazdach. Mowa tutaj o Kasi Cichopek, która pokochała zdjęcie udostępnione przez Kim.

Myślcie, że Kasia weźmie przykład z amerykańskiej celebrytki i sama zacznie publikować podobne wpisy? To dopiero byłyby rarytasy!

Wielki sekret Kim Kardashian ujawniony! Wyciekła treść e-maila od Kanye Westa

Instagram Kim Kardashian kipi od seksapilu! Teraz rozebrała się i w prowokującej pozie pokazała jak raczy się mlecznym koktajlem

Kardashianki wywiną numer stulecia?! Na jaw wyszedł intymny, wstydliwy sekret Kylie Jenner i Kim!

Czy chciałbyś spróbować wina wyprodukowanego przez Kim Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×