Kasia Cichopek szaleje z dziećmi nad Bałtykiem. Dopiero na zdjęciach paparazzi widać, jak jej figura wygląda w skąpym bikini

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek wybrała się razem z dziećmi na urlop. Gwiazda zabrała Adam i Helenkę nad polskie morze. Będąc na plaży, odsłoniła zgrabną sylwetkę. Efekty jej metamorfozy są zachwycające.

Kasia Cichopek ma za sobą bardzo intensywny czas w życiu prywatnym i zawodowym. Gwiazda pięć miesięcy temu ogłosiła, że rozstaje się z mężem. Ona i Marcin Hakiel przez 17 lat tworzyli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu, a teraz każde z nich układa sobie życie na nowo.

Po rozstaniu gwiazda TVP przeprowadziła się do nowego mieszkania i rzuciła w wir pracy. Regularnie pojawiała się na planie serialu M jak Miłość i w Pytaniu na śniadanie. Poprowadziła dwa koncerty w czasie Festiwalu w Opolu, a także nagrywała nowe programy, które pojawią się w jesiennej ramówce stacji.

W sierpniu postanowiła zwolnić i udać się na odpoczynek. O tym, jak spędzi wakacyjny urlop, opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Przyznała nawet, że planuje ograniczyć social media.

Mój grafik jest co roku bardzo powtarzalny. Lipiec zawsze był takim okresem, kiedy miałam zdjęcia do serialu, akurat teraz mamy program, dobrze się to wszystko poskładało, więc od sierpnia pakuję walizki, znikam, odpoczywam, nie podjęłam żadnych wyzwań zawodowych i nawet, uwaga, mam taki plan, żeby odstawić telefon i Instagram na dłuższy czas.

Kasia Cichopek w bikini nad Bałtykiem

Kasia i Marcin w czasie małżeństwa doczekali się dwojga dzieci. Razem wychowywali 13-letniego Adama i 8-letnią Helenkę. Po rozstaniu zgodnie podzielili się opieką nad pociechami. Dużą część lipca maluchy spędziły ze swoim tatą, który zabrał je aż do Kalifornii. Po powrocie z USA dzieci od razu odebrała Kasia, która również postanowiła zapewnić im szereg atrakcji.

Gwiazda serialu M jak Miłość właśnie wypoczywa z nimi nad Bałtykiem. Tam oczywiście pojawili się paparazzi, a zdjęcia z plaży trafiły do Super Expressu.

Rodzina zawitała tam na początku tego tygodnia i od początku pobytu dopisuje jej pogoda. Gwiazda „M jak miłość” dba o to, by jej dzieci się nie nudziły. Były gry plażowe, ale też kąpiel i opalanie. Przy okazji Kasia pochwaliła się swoją szczupłą sylwetką i umięśnionym brzuchem, nad którym ciężko pracuje przez ostatnie tygodnie… Efekty widać gołym okiem! – czytamy w Super Expressie.

#SuperExpress 05.08.2022

Posted by Super Express on Thursday, August 4, 2022

Trzeba przyznać, że Kasia w zielonym kostiumie kąpielowym prezentuje się naprawdę znakomicie, a po uśmiechu i tym, jak wtula się w nią córeczka, można wnioskować, że to bardzo udany wyjazd.


Kasia Cichopek - okładka Super Express 05.08.2022

Kasia Cichopek - okładka Super Express 05.08.2022

Kasia Cichopek w bikini w Morzu Karaibskim

Kasia Cichopek w bikini w Morzu Karaibskim

Kasia Cichopek w bikini w Morzu Karaibskim

Kasia Cichopek w bikini w Morzu Karaibskim

Komentarze

 • Gość pisze:

  Znowu ten pasztet

 • Gość 2 pisze:

  Cyce obwisłe, grube golonki, krótkie nóżki i sztuczne ząbki. Oto nowy wzorzec GWIAZDY… Żałosne !!!

 • Nela pisze:

  Panią nie intersuje że jest pani od początku nie w porządku wobec widzów i różnych innych aktorów ? i dlatego piszą negatywne komentarze …..i oni nie sa w jakimś swoim innym świecie chorym jak to pani powiedziała i że pani to zwisa ,bo oni są w zdrowym świecie ,mają normalne życie ale piszą prawdę ….i też o tym jaka niechęć pani wzbudza wśród widzów…a pani się po prostu wtedy sztucznie ironicznie uśmiecha ….i nie da się na to patrzeć…to obrzydliwie wygląda…

 • Nela pisze:

  Panią nie intersuje że jest pani od początku nie w porządku wobec widzów i różnych innych aktorów ? i dlatego piszą negatywne komentarze …..i oni nie da w jakimś swoim innym świecie chorym jak to pani powiedziała i że pani to zwisa ,bo oni są w zdrowym świecie ,mają normalne życie ale piszą prawdę ….i też o tym jaka niechęć pani wzbudza wśród widzów…a pani się po prostu wtedy sztucznie ironicznie uśmiecha ….i nie da się na to patrzeć…to obrzydliwie wygląda…

 • Gość szewa pisze:

  Masz piękne cyce lizał bym je

 • Gszewaość pisze:

  Kasiu jesteś piękna

 • Gość bejbuszek E pisze:

  Bejbe i to jest twoim zdaniem w porzadku?Nie ma jak udawanie ze się lubi co się ma.E..

 • Gość01 pisze:

  Cihopek z obwislymi cycami

  • Gość eluńka pisze:

   Przynajmniej nie wypełnione silikonem, jak większość celebrytek. Jest naturalnie piękna i tego jej zazdrości większość kobiet/dziewczyn. Widać po wpisach.

  • Gość pisze:

   Super dupa piękne cyce

  • Gość pisze:

   Może pracować w burdelu z cyckami.na wierzchu. Każda kobieta cycki ma ale nie.machaja nimi.jak workami.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×