Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z córką świętują zakończenie roku szkolnego. Uroczystości zakończył wypad do restauracji

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek jest ogromnie dumna z córki. Gwiazda towarzyszyła Helence w czasie zakończenia roku w Teatrze Roma. Na widowni pojawił się też Marcin Hakiel. Są zdjęcia. 

Kasia Cichopek po 17 latach wspólnego życia rozstała się z Marcinem Hakielem. Małżonkowie uchodzili za jedną z piękniejszych par w show-biznesie, ale ich uczucie się wypaliło. Teraz każde z nich na nowo układa swoją codzienność. Gwiazda serialu M jak Miłość wyprowadziła się z mieszkania, które zajmowała razem z rodziną. Małżonkowie zgodnie też podzielili się pieczą nad dziećmi. Wybrali opiekę naprzemienną i tak jeden tydzień ich pociechy spędzają z mamą, a kolejny z tatą.

Każde z rodziców stara się zapewnić im szereg atrakcji. Planują wspólne wyjazdy, a także wypady na zakupy. Na jednym z nich przyłapali ostatnio Kasię paparazzi. Prowadząca Pytanie na śniadanie buszowała z Adamem i Helenką po centrach handlowych. Zapewne szukali kreacji na bardzo ważny dzień. 8-letnia córka Kasi i Marcina kończyła rok w Teatrze Muzycznym Roma.

Katarzyna Cichopek z córką na zakończeniu roku w teatrze

Nie od dzisiaj wiadomo, że młodsze dziecko aktorki i tancerza jest uzdolnione artystycznie. Helenka gra na fortepianie i występuje jako mała aktorka w Tetrze Muzycznym Roma. Właśnie odbyło się tam uroczyste zakończenie roku, podczas którego rodzice mogli zobaczyć ostatni występ, a dziewczynka odebrała dyplom. Na scenie jej popisy oglądali rodzice, ale to popołudnie maluchy spędziły z mamą.

Po uroczystościach Kasia zabrała swoje pociechy do restauracji. Jedno z ich wspólnych zdjęć trafiło na okładkę tabloidu. Zobaczycie ją w naszej galerii.

Katarzyna postarała się, by jej córka czuła, że ten dzień jest wyjątkowy. Przed występem Heleny, odwiedziła stragany z kwiatami i kupiła kilka bukietów. Potem pojechała do teatru, gdzie jej córka i inne dzieci występowały w przedstawieniu kończących sezon – czytamy w Fakcie.

Tabloid skontaktował się z gwiazdą, która nie ukrywała, że jest niezwykle dumna ze swojej pociechy. Dziewczynka cały rok pracowała na swój sukces.

Helenka jest zdolna i bardzo pracowita. Jestem z niej dumna – skomentowała Kasia.

W sieci zdjęcia z tego ważnego dnia udostępnił Marcin Hakiel. Pochwalił się tym, jak córka wypadła na scenie i również nie ukrywał, że rozpiera go duma. Trzeba przyznać, że córka pary odziedziczyła po nich artystyczną duszę. Kadry, które udostępnił tancerz, zobaczycie w naszej galerii.


Kasia Cichopek z dziećmi - okładka Fakt 14.06.2022

Kasia Cichopek z dziećmi - okładka Fakt 14.06.2022

Helenka Hakiel - zakończenie roku w Teatrze Roma

Helenka Hakiel - zakończenie roku w Teatrze Roma

Helenka Hakiel - zakończenie roku w Teatrze Roma

Helenka Hakiel - zakończenie roku w Teatrze Roma

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×