Kasia Cichopek zapewniła córce atrakcje, o jakich marzy każda mała dziewczynka. Helenie uśmiech nie schodził z twarzy. Ale one się świetnie bawiły!

Kasia Cichopek z córką

Kasia Cichopek z córką

Kasia Cichopek zabrała córkę na konie. Wspólnym czasem z Helenką pochwaliła się w relacji na Instagramie. Jak się bawiły?

Kasia Cichopek Marcin Hakiel poznali się na planie Tańcu z gwiazdami. Zakochali się w sobie na oczach widzów, a potem postanowili sformalizować związek. Małżeństwem byli przez blisko 14 lat. Na początku marca ubiegłego roku przekazali, że ich związek dobiegł końca.

W sierpniu para dogadała się w sądzie, co do podziału majątku i naprzemiennej opieki nad dziećmi: córką Heleną i synem Adamem. Dziś oboje znów cieszą się miłością. Cichopek u boku Macieja Kurzajewskiego, a Hakiel – blondwłosej Dominiki.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort – zachwycała się w rozmowie z Jastrząb Post partnerem Kasia.

Dobrze też układają jej się, na razie relacje z byłym mężem, a nawet jego nową partnerką.

Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy – powiedział Rewii informator z otoczenia pary.

Helena i Adam spędzają z Dominiką sporo czasu. Marcin często zaprasza kobietę do siebie, a ta zabiera ze sobą swoją córkę, która zdążyła się zaprzyjaźnić z jego potomstwem. Dzieci zawsze chwalą nową partnerkę ojca w rozmowach z matką.

Kasia jest psychologiem, zna mechanizmy i wie, że to trudna sytuacja wymagająca czasu – podsumował informator Rewii.

Jak widać, wszystko się dobrze układa, a dzieci są priorytetem rodziców. Oboje starają się sprawić, żeby rozstanie, jak najmniej dotknęło Adama i Helenkę.

W niedzielę Kasia zabrała córkę na konie i wszystko pokazała w relacji na Instagramie.

Kasia Cichopek z córką na lekcjach jazdy konnej

Helena jest bardzo aktywną dziewczynką i oprócz szkoły, ma też sporo innych zajęć. Gra na instrumentach, uczęszcza na zajęcia teatralne. Okazuje się, że kocha też konie. Cichopek zabrała ją więc na lekcje jazdy. W niedzielę na Instagramie Kasi pojawiła się relacja, w której zdradziła, że uczyły się nowego stylu: western.

Widać, że świetnie się bawiły, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Kasia Cichopek z córką na koniach

Kasia Cichopek z córką na koniach

Kasia Cichopek z córką na koniach

Kasia Cichopek z córką na koniach

Kasia Cichopek z córką na koniach

Kasia Cichopek z córką na koniach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×