Szukaj
Jakie wykształcenie ma Kasia Cichopek? Gdyby nie rola w „M jak miłość”, mogłaby przebierać w ofertach pracy! - galeria
Jakie wykształcenie ma Kasia Cichopek? Gdyby nie rola w „M jak miłość”, mogłaby przebierać w ofertach pracy! zdjecie 1
Jej plan B to żyła złota!

Kasia Cichopek ogranicza karierę zawodową

Katarzyna Cichopek o swoim wykształceniu i odejściu z M jak miłość. W gazecie Fakt opowiedziała o jednej z najważniejszych w jej życiu wartości, jaką jest rodzina. Dla jej dobra postanowiła odsunąć na bok kilka projektów i ograniczyć karierę. My pytamy, czy pójdzie w ślady innych znanych aktorów i pożegna się z serialem TVP?Kasia Cichopek od 18 lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej w M jak Miłość. Sukces serialu, zwycięstwo w Tańcu z Gwiazdami, prowadzenie licznych imprez i programów telewizyjnych – to wszystko zadecydowało o popularności Kasi. Od kilku już lat plasuje się w czołówce ulubionych polskich aktorek. Szybki rozwój kariery dał się jednak we znaki i gwiazda zaczęła rzadziej bywać w domu. Jako matka i żona nie mogła pozwolić sobie na zaniedbywanie rodziny i podjęła decyzję o ograniczeniu kariery:
Ja mam ostatnio duże poczucie bezpieczeństwa, spełnienia, radości domowej. Dzieciaki rosną strasznie szybko, i to jest moja największa refleksja, że ten czas nam szybko ucieka i trzeba jak najwięcej go poświęcić dzieciaczkom. Cieszę się, że ograniczyłam trochę swoją pracę zawodową, że mogę być więcej w domu – czytamy w "Fakcie".
Czy aktorka myśli więc o odejściu z M jak Miłość? Ciężko powiedzieć. Wątek jej bohaterki stale jest rozwijany. Aktualnie telewizyjna Dwójka emituje odcinki, w których Zduńska u boku swego męża i przyjaciół wyczekuje przyjścia na świat bliźniaczek. Gdyby jednak zdecydowała się pokrzyżować plany scenarzystom i pożegnać się z produkcją, ma plan awaryjny:
Z wykształcenia jestem psychologiem, więc myślę, że miałam i mam zawsze plan B – zdradziła.
Miejmy nadzieję, że z ograniczeniem kariery nie wiąże się jednak opuszczenie serialu. https://jastrzabpost.pl/newsy/kasia-cichopek-marcin-hakiel-lozko-sylwester-2018_703213.html https://jastrzabpost.pl/newsy/kasia-cichopek-marcin-hakiel-lozko-sylwester-2018_703213.html https://jastrzabpost.pl/newsy/kasia-cichopek-choinka-skrzydla-aniola-zdjecia_701472.html

Zobacz także: Jakie wykształcenie ma Kasia Cichopek? Gdyby nie rola w „M jak miłość”, mogłaby przebierać w ofertach pracy!
×