Kasia Cichopek podbija Włochy we wiosennej stylizacji. Wybrała najmodniejsze spodnie sezonu!

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek wybrała się do Włoch w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego. Korzysta z pięknej pogody i pokazała się fanom we wiosennej stylizacji. Jakie spodnie!

Kasia Cichopek od kilku miesięcy spotyka się z Maciejem Kurzajewskim. Parę połączyła nie tylko wspólna praca, ale także uczucie, które traktują bardzo poważnie. Zakochani są już po zaręczynach i planują wspólną przyszłość. Wiadomo, że są właśnie w trakcie remontu domu dziennikarza, w którym chcą zamieszkać całą rodziną. Znajdzie się tam miejsce nie tylko dla dzieci Kasi i Maćka, a także dla jego mamy Teresy Kurzajewskiej.

Niedawno w rozmowie z reporterką Jastrząb Post prowadzący Pytanie na śniadanie opowiedział nieco więcej o tym, jak przebiegają prace na budowie. Zakochani chcą nadać nowe życie willi dziennikarza.

Nie boimy się wyzwań, ale staramy się praktycznie podchodzić do życia i uznaliśmy, że nie ma sensu szukać nowego domu, biorąc pod uwagę, jaka w ogóle dzisiaj jest sytuacja na każdym rynku. To są trudne czasy. Warto, jeśli tylko możemy, nadawać rzeczom drugie życie, a jeśli chodzi o dom, to też warto mu nadać drugie życie.

Kasia Cichopek we wiosennej stylizacji

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzają weekend we Włoszech. Narzeczeni wybrali się tam w odwiedziny do Franciszka, syna dziennikarza. 25-latek po raz pierwszy został ojcem. Na świat przyszła wnuczka gospodarza śniadaniówki.

Ukochana towarzyszy świeżo upieczonemu dziadkowi w pierwszej wizycie u malutkiej dziewczynki. Przy okazji Kasia korzysta z pięknej pogody i zwiedza Włochy. Nie obyło się oczywiście bez zdjęć. Pokazała się fanom w najmodniejszej stylizacji sezonu. Do krótkiej wełnianej kurtki dobrała dżinsowe spodnie typu flare i biały T-shirt. Wszystko uzupełniła wysokimi butami, niewielką torebką, czapeczką z daszkiem i ciemnymi okularami.

Mała Wenecja? A nie, to Comacchio małe miasteczko położone w lagunie na północ od obecnego ujścia rzeki Reno, zbudowane na ponad 13 różnych wysepkach połączonych mostami. Ktoś był? – napisała.

Pod zdjęciami nie zabrakło oczywiście komentarzy i komplementów. A jak wam podoba się Kasia we wiosennej stylizacji?

Kasia Cichopek o pracy z Maciejem Kurzajewskim

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie tylko dzielą codzienność, ale też razem pracują. W rozmowie z reporterką Jastrząb prowadzący Pytanie na śniadanie opowiedzieli o tym, jak wygląda ich wspólna praca.

Plusy prowadzenia programu z osobą, co do której mamy zaufanie, to m.in to, że wesprze nas w momencie, kiedy będziemy mieli słabszą chwilę, zapominamy jakiegoś słowa, albo jakaś myśl nam uleci i wtedy wiemy, że możemy na tę osobę liczyć. Kiedy mamy profesjonalistę, albo profesjonalistkę i to tyczy się wszystkich par prowadzących PnŚ, to jest właśnie to, że możemy wzajemnie na siebie liczyć – powiedział Maciej.

Czy są jakieś minusy?

Nie dostrzegam – szczerze odpowiedział.

W podobnym duchu wypowiedziała się Kasia:

My jesteśmy jedną składową całego zespołu. To jest team work. Gdyby nie ci wszyscy ludzie, których nie widać, bo są po drugiej stronie kamery, to myślę, że ten program nie odnosiłby aż takich sukcesów. My dokładamy do tego naszą małą cegiełkę.


Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Komentarze

  • Gość pisze:

    ” … we wiosennej” ? Tak się mówi?

    • Gość pisze:

      Kaśka wszędzie kasę zarabia
      Wszędzie jej pełno do obrzydzenia jak stare baby ba na WhatsAppie nie dają bam Januszom żyć bo infantylne klempy ropuchy atakują nas głupimi obrazkofilmikami .Dosc mamKaski Jolki .Elek .Aski z czerwonymi milosnymi wyznaniami szukają macankz czy sponsora jak baranica Grażyna z Warszawy bidula powracająca po 10 lat od rozstania bo ja zostawiłem..byle okazje wykorzysta do kontaktu jak Kaśka Cichopkowa ciągle włazi w nasze życie.. sprzedaje swoje brudy.Biedne dzieci Cichopkowa podrzuca to tu to tam.Powinna być pozbawiona władzy rodzicielskiej.Ale lezie na Kirzaja publicznie..trzymaj Kaśka graby przy sobie.

    • Gośćmaricka pisze:

      Kto jej te fotki strzela, wynajęła fotografa??

    • Gość pisze:

      nie , tak się nie mówi i nie pisze , ale stylizacja -dla mnie bomba , pięknie wyglada

    • Dobro pisze:

      Szkoda, że masz tak źle w życiu, że zawiść cię zżera. Kaśka,vto bystrą dziewczyna, dobrze zarabia i nie musi prosić o kromkę chleba

  • Gość pisze:

    Tylko żeby zostać miss świata to trzeba mieć odpowiedni wzrost a nie 150 cm w kapeluszu 🤣🤣🤣🤣🤣

    • Gośćalicjaaa pisze:

      Wcale nie chce być miss…skąd ta uszczypliwosc

    • Gość pisze:

      Nieważne ile ma wzrostu,ma tyle wdzięku, że żadna miss jej nie dorówna.

    • Gośćadam pisze:

      No mała się zmieści do kieszeni?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    • Gość pisze:

      A Ona pretensje? Nic nie slyszałam w tym temacie .
      Po co ta złośliwość i to jeszcze głupia?

    • Gość pisze:

      Właśnie tak

    • Gość pisze:

      sama mam 160 cm wzrostu i wcale mi to nie przeszkadza , ona ma więcej wdzięku i urody niż niejedna miss

  • Gość Toja pisze:

    Kasiu nie bola Cię usta od tego sztucznego uśmiechu? Tak samo szczerzysz się do syna Maćka i jego synowej? Koniecznie się z nią zaprzyjaźnij to wbijesz szpile Paulinie. W końcu po to ta cała wyprawa. Maciek przekonał Cię do swoich metod dreczenia psychologicznego? A tak przy okazji te jego zdjęcia z synem nie są potrzebne jeśli jest naprawdę dobra relacja między nimi. Tego co oczywiste nie trzeba udowadniać.

    • Ja i ja pisze:

      Tyle zlosci w Tobie, żal mi Ciebie

    • Gość pisze:

      Paulina, zamknij się.

    • Gość pisze:

      Super wyglada Kasia .Ladna .sympatyczna kobieta nic dziwnego ze Maciek oszalalal.

    • Gość Robson pisze:

      Toja = Paulina Petarda Kapiszon, jest wszędzie tam, gdzie jest Kurzaj i Kaśka 😝 Nie może im darować szczęścia, miłości, musi wbić szpilę, a jakże by inaczej.

    • Gość pisze:

      Potrzebna tam jak diabeł w Częstochowie. To nie jej wnuczka.

  • Gość pisze:

    Co ona ma z tą nogą że wiecznie do góry ją podnosi.Chyba starość nie radość.Kolano ją boli.🤣🤣🤣🤣🤣Kasia we wiosennej stylizacji podbija Włochy.” No 40 letnia miss świata jednym słowem.🤣🤣🤣🤣🤣😭😭😭😭😭

  • Gość pisze:

    Tyy PUP

    • Gość pisze:

      Drażni mnie ta Kasia tym przylepionym uśmiechem chyba licówki nie mieszczą się w buzi są wiecznie na wierzchu,wiem że to gra od rana do nocy

  • Gość pisze:

    Kurcze, ale trójkąt Kurzajewskiego, dwie babki kręcą lody na takich postach w necie a reklamy lecą, żenada, zwykle nie komentuję ale widać gołym okiem, że one z tego żyją

  • Gość pisze:

    Fajnie
    Stac ich na podróże to mega cenne w dzisiejszych czasach

    • Gość pisze:

      Jasne. Zwlaszcza jak się sądzi z była żonę o kasę by było na podróże. Pogratulować

    • Gość pisze:

      Kasia jest piękna mądra ślicznie się ubiera taka laleczka bardzo pasuje do swojego narzeczonego.

    • Gość pisze:

      Kaśka tsk samo toksyczna baba jak babcie na komunikatorach infantylne Elki ,Kaśki JolkaJaska Aska była kochanka baranica Grazyna infantylne baby jak diabli

    • Gość juraj pisze:

      Do Gość ….. nie byłoby o co się sądzić, była ( Paulina) spłukana jak g**no w toalecie. Już ciuchy swoje wyprzedaje. Nie jesteś w temacie. Gdyby groszem śmierdziała, to też poleciałaby do Wnusi.

  • Gość pisze:

    Super 👍👍👍

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×