Szukaj

Rozpalona Kasia Cichopek prezentuje apetyczne ciałko w bikini! Gwiazda poszła na całość podczas kąpieli w Morzu Karaibskim

Kasia Cichopek na Dominikanie

Kasia Cichopek na Dominikanie

Kasia Cichopek pokazała się w bikini. Gwiazda kusi apetycznym ciałkiem skąpana w morskiej pianie i w objęciach Marcina Hakiela. Uff, jak gorąco…

Kasia Cichopek w marcu ogłosiła, że praca nad najnowszym sezonem M jak miłość dobiegła końca, dlatego postanowiła skorzystać z kilku tygodni wolnego i wyleciała aż na Dominikanę. W Ameryce regeneruje siły razem z rodziną. Towarzyszą jej mąż i dzieci.

Kasia od kilku dni relacjonuje pobyt na wyspie, na której Jennifer Lopez właśnie kręci nowy film. Gwiazda pokazała zdjęcia z Wielkanocy pod palmami i zdążyła już pokazać kilka urokliwych zakątków z drugiego końca świata. Teraz przyszła pora na prawdziwą petardę.

Kasia Cichopek w bikini szaleje w Morzu Karabibskim

Ulubienica widzów zdradziła, jak z mężem spalają poświąteczne kalorie. Para szaleje na plaży i korzysta z kąpieli w Morzu Karaibskim. Słoneczna aura sprzyja pokazywaniu ciała, które Cichopek i Hakiel dumnie zaprezentowali na najnowszym zdjęciu.

Możemy oglądać małżonków w pełnej czułości pozie, na tle widoku jak z pocztówki. Kasia wytlona w Marcina, z szerokim uśmiechem na twarzy, dumnie prezentuje swoje kształty. Aktorka może poszczycić się godną pozazdroszczenia sylwetką, którą w dużej mierze zawdzięcza tańcu.

Okazuje się, że na wakacjach Cichopek zdążyła nie tylko opalić się na czekoladkę, ale też nawiązała kilka ciekawych znajomości. Poznała m.in. fotografa, który jest autorem jej najnowszego, romantycznego zdjęcia. O wszystkim napisała na Instagramie:

Czasem słońce, czasem deszcz, ale i tak jest pięknie. A Wy jak się macie poświątecznie? Wczoraj podczas wycieczki okazało się, że naszym przewodnikiem jest profesjonalny fotograf z Polski. Dzięki Piotrek @caribbeanphoto za piękną pamiątkę. Życie nie przestaje mnie zaskakiwa.

Komentujący są zachwyceni publikacjami, jakimi wyraźnie rozanielona Kasia dzieli się ze światem. Można przeczytać sporo komplementów pod adresem pięknej gwiazdy M jak miłość i jej męża:

  • Moi drodzy, cudownie jest kochać i być kochanym.
  • Zazdroszcze. Korzystajcie na maksa.
  • Moja ulubiona para. Piękna miłość.

My również zazdrościmy pogody na Dominikanie, zwłaszcza że za oknami w wielu polskich domach znowu pojawił się śnieg.


Kasia Cichopek w bikini w Morzu Karaibskim

Kasia Cichopek w bikini w Morzu Karaibskim

Kasia Cichopek w bikini w Morzu Karaibskim

Kasia Cichopek w bikini w Morzu Karaibskim

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na Dominikanie

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na Dominikanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×