Szukaj

Kasia Cichopek musiała stawić się na planie „M jak miłość” mimo wolnego dnia. Powodem COVID

Kasia Cichopek koronawirus

Kasia Cichopek koronawirus

Kasia Cichopek pokazała na swoim Instastory, że pomimo wolnego dnia musiała stawić się w pracy. Wszystko to było spowodowane panującą pandemią. Co się stało na planie serialu M jak Miłość?

Kasia Cichopek jest jedną z największych gwiazd serialu M jak Miłość. Gra w nim od pierwszego odcinka. Swoją karierę zaczęła już jako nastolatka. Od dwóch dekad wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Widzowie bardzo polubili jej bohaterkę – spokojną matkę czwórki dzieci, która nie tylko dba o dom, ale także próbuje się spełniać zawodowo. W jej życiu nie brakuje różnych ciekawych perypetii, ale zawsze udaje jej się wybrnąć z nich obronną ręką.

Dzięki produkcji, którą uwielbiają miliony Polaków, Kasia nie może narzekać na swoją popularność. Po angażu w M jak miłość otworzyły się przed nią drzwi do kariery. Spotkała się z sympatią widzów i cały czas dostaje kolejne propozycje współpracy. Chociaż branża artystyczna w ostatnich miesiącach przeżywa spory kryzys ze względu na pandemię koronawirusa, to aktorka nie może narzekać. Zdjęcia do hitu TVP nadal trwają, a ona od września doskonale sprawdza się także jako jedna z prowadzących program Pytanie na śniadanie. Gwiazda prężnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, na którym aktywnie promuje produkty godne polecenia.

Kasia Cichopek i badanie na COVID na planie M jak miłość

Pandemia koronawirusa dała się we znaki chyba wszystkim gałęziom gospodarki. Branża artystyczna bardzo mocno odczuła wszystkie obostrzenia. Serial M jak Miłość jest jednym z nielicznych, który pomimo restrykcyjnych obostrzeń cały czas nadawał premierowe odcinki. Poprzedni sezon udało się zrealizować tuż przed wprowadzeniem kwarantanny. Kolejne sceny są kręcone w ścisłym reżimie sanitarnym.

Kasia często pokazuje kulisy kręcenia poszczególnych odcinków na swoim Instagramie. Ostatnio opowiedziała o tym, że w wolny dzień została wezwana do pracy. Na szczęście tylko po to, aby zrobić aktualne testy na koronawirusa.

Odwiedziłam dzisiaj plan zdjęciowy, ale tylko żeby zrobić badanie. Bo dzisiaj nie mam zdjęć, mam je dopiero jutro, ale jestem zdrowa, wszystko jest w porządku. Możemy grać.

Gwiazda potwierdziła tym samym, że produkcja bardzo przestrzega wszystkich obostrzeń nałożonych przez rząd, a aktorzy regularnie są poddawani testom, dzięki czemu ryzyko zachorowania wśród obsady jest minimalne. Na nagraniach udostępnionych przez aktorkę widać także, że wszyscy pracownicy poruszają się w maseczkach.


Katarzyna Cichopek kulisy serialu M jak Miłość

Katarzyna Cichopek kulisy serialu M jak Miłość

Katarzyna Cichopek kulisy serialu M jak Miłość

Katarzyna Cichopek kulisy serialu M jak Miłość

Katarzyna Cichopek kulisy serialu M jak Miłość

Katarzyna Cichopek kulisy serialu M jak Miłość

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×