Szukaj

Katarzyna Cichopek pokazała się w mega seksownej odsłonie! Wiedzieliście, że gwiazda „M jak miłość” ma talię osy jak Marilyn Monroe!

Katarzyna Cichopek ma talię osy

Katarzyna Cichopek pokazała się w nowej seksownej odsłonie. Gwiazda M jak miłość gra w teatrze w popularnej sztuce. Obcisła sukienka podkreśliła jej piękną talię osy.

Kasia Cichopek od 19 lat wciela się w rolę Kingi Zduńskiej w popularnym serialu TVP M jak miłość. Aktorka przyznaje, że oprócz serialowej przygody kocha inne wyzwania, które chętnie przyjmuje. Uwielbiana przez widzów bohaterka sagi o Grabinie pojawia się także na deskach teatralnych. Kasia twierdzi, że takie propozycje pracy łączą jej zainteresowania, dzięki czemu może się rozwijać:

Wydaje mi się, że wszystkie te rzeczy są pochodne. Psychologia, którą ukończyłam, pomaga mi w nawiązywaniu kontaktu z innymi ludźmi. Doświadczenie przed kamerą w serialu sprawiło, że jestem odważniejsza przed kamerą. Także właściwie łącze wszystko i po prostu pracuje – mówi Katarzyna Cichopek.

Ostatnio gwiazda pochwaliła się swoim nowym projektem, którym jest jej gościnny udział w spektaklu w reżyserii Grzegorza Reszki pt. MAYDAY 2. Jak sama Kasia twierdzi, jest to jedna z najlepszych współczesnych komedii, która łączy w sobie mistrzowski scenariusz, niewiarygodne zwroty akcji i dużą dawkę najlepszego humoru, dlatego ona sama nie kryje satysfakcji z tego, że mogła dołączyć do obsady tej sztuki.

Na profilu aktorki pojawiła się fotka, którą Kasia zrobiła sobie w garderobie przed wejściem na scenę. Gwiazda pozuje w niebywale zmysłowej odsłonie. Ma na sobie seksowną sukienkę w kwiatki, którą podkreśliła swoją szczupłą talię.

Widok tak gorącej Kasi Cichopek natychmiast rozpalił zmysły jej fanów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od internautów:

  • Modeleczka
  • Nie, no po prostu zjawiskowo
  • Pięknie! Talia osy
  • Jaka laska normalnie 20
  • Ależ ślicznie Kasiu wyglądasz
  • Ale laseczka
  • Piękna i w dodatku jak że modne w tym sezonie kwiaty
  • Pięknie, jakoś inaczej, ale fajnie

Jak wam się podoba Kasia Cichopek w odsłonie HOT?

Nowa sesja Kasi Cichopek zwali was z nóg! Wygląda jak hollywoodzka femme fatale!

Fani „M jak miłość” wstrzymali oddech! Już wiadomo, czy Kasia Cichopek na dobre znika z serialu!

Dziś walentynki! Przypominamy najbardziej romantyczne historie 10 najpiękniejszych par w polskim show-biznesie!


Katarzyna Cichopek w wersji HOT - nowe wcielenie

Katarzyna Cichopek w wersji HOT - nowe wcielenie

Kasia Cichopek odchodzi z M jak miłość?

Kasia Cichopek odchodzi z M jak miłość?

Kasi Cichopek w jacuzzi na mrozie

Kasi Cichopek w jacuzzi na mrozie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×