Szukaj

Katarzyna Cichopek pokazała się w mega seksownej odsłonie! Wiedzieliście, że gwiazda „M jak miłość” ma talię osy jak Marilyn Monroe!

Kasia Cichopek rozebrała się do kampanii

Kasia Cichopek rozebrała się do kampanii

Katarzyna Cichopek ma talię osy

Katarzyna Cichopek pokazała się w nowej seksownej odsłonie. Gwiazda M jak miłość gra w teatrze w popularnej sztuce. Obcisła sukienka podkreśliła jej piękną talię osy.

Kasia Cichopek od 19 lat wciela się w rolę Kingi Zduńskiej w popularnym serialu TVP M jak miłość. Aktorka przyznaje, że oprócz serialowej przygody kocha inne wyzwania, które chętnie przyjmuje. Uwielbiana przez widzów bohaterka sagi o Grabinie pojawia się także na deskach teatralnych. Kasia twierdzi, że takie propozycje pracy łączą jej zainteresowania, dzięki czemu może się rozwijać:

Wydaje mi się, że wszystkie te rzeczy są pochodne. Psychologia, którą ukończyłam, pomaga mi w nawiązywaniu kontaktu z innymi ludźmi. Doświadczenie przed kamerą w serialu sprawiło, że jestem odważniejsza przed kamerą. Także właściwie łącze wszystko i po prostu pracuje – mówi Katarzyna Cichopek.

Ostatnio gwiazda pochwaliła się swoim nowym projektem, którym jest jej gościnny udział w spektaklu w reżyserii Grzegorza Reszki pt. MAYDAY 2. Jak sama Kasia twierdzi, jest to jedna z najlepszych współczesnych komedii, która łączy w sobie mistrzowski scenariusz, niewiarygodne zwroty akcji i dużą dawkę najlepszego humoru, dlatego ona sama nie kryje satysfakcji z tego, że mogła dołączyć do obsady tej sztuki.

Na profilu aktorki pojawiła się fotka, którą Kasia zrobiła sobie w garderobie przed wejściem na scenę. Gwiazda pozuje w niebywale zmysłowej odsłonie. Ma na sobie seksowną sukienkę w kwiatki, którą podkreśliła swoją szczupłą talię.

Widok tak gorącej Kasi Cichopek natychmiast rozpalił zmysły jej fanów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od internautów:

  • Modeleczka
  • Nie, no po prostu zjawiskowo
  • Pięknie! Talia osy
  • Jaka laska normalnie 20
  • Ależ ślicznie Kasiu wyglądasz
  • Ale laseczka
  • Piękna i w dodatku jak że modne w tym sezonie kwiaty
  • Pięknie, jakoś inaczej, ale fajnie

Jak wam się podoba Kasia Cichopek w odsłonie HOT?

Nowa sesja Kasi Cichopek zwali was z nóg! Wygląda jak hollywoodzka femme fatale!

Fani „M jak miłość” wstrzymali oddech! Już wiadomo, czy Kasia Cichopek na dobre znika z serialu!

Dziś walentynki! Przypominamy najbardziej romantyczne historie 10 najpiękniejszych par w polskim show-biznesie!


Katarzyna Cichopek w wersji HOT - nowe wcielenie

Katarzyna Cichopek w wersji HOT - nowe wcielenie

Kasia Cichopek odchodzi z M jak miłość?

Kasia Cichopek odchodzi z M jak miłość?

Kasi Cichopek w jacuzzi na mrozie

Kasi Cichopek w jacuzzi na mrozie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×