Szukaj

Śliczna Kasia Cichopek rozgrzewa się na tarasie przed szałowym Sylwestrem w Zakopanem!

Kasia Cichopek zdjęcie z mężem

Kasia Cichopek w Zakopanem

Kasia Cichopek spędza Sylwestra 2018 w Zakopanem. Aktorka pokazała piękne zdjęcie z tarasu z widokiem na polskie góry zasypane śniegiem.

Katarzyna Cichopek przez swoich wiernych fanów jest określana jako jedna z najpiękniejszych polskich aktorek serialowych. Kasia na taką popularność pracowała kilkanaście lat grając w popularnym serialu M jak miłość. Aktorka zatem bardzo dba o swoich fanów, z którymi ma ciągły kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z jej Instagrama wiemy, że gwiazda serialowa swoje święta Bożego Narodzenia spędziła z rodziną w ukochanych górach, tam również Kasia powita Nowy Rok.

Przypomnijmy, że to właśnie w górach miał miejsce piękny ślub Kasi Cichopek z Marcinem Hakielem. Para powiedziała sobie “tak” w Zakopanem 10 lat temu, w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Od czasu góralskiego wesela, Kasia w 2009 roku urodziła syna Adama, a następie w 20013 roku córkę Helenę:

Zimę kocham tylko w górach – napisała Kasia.

Od lat aktorka zimowe ferie oraz przerwę świąteczną spędza w swoim ukochanym hotelu w Zakopanem. Z pewnością Kasia ma tam już swój stały apartament, który zimą czeka na jej całą rodzinę. Na ostatnim zdjęciu widać w jak pięknych okolicznościach przyrody Kasia Cichopek odpoczywa. Wiadomo już, że rodzina gwiazdy Sylwestra spędzi w Zakopanem, być może z atrakcjami zaproponowanymi przez TVP.

Fani aktorki zasypali swoja idolkę życzeniami noworocznymi, do których i my z przyjemnością się dołączamy.

A wy lubicie góry zimą?

Katarzyna Cichopek to prawdziwy kameleon! Płaszczyk niepozorny, ale gdy tylko go zrzuciła od razu zrobiło się gorąco!

Ktoś tu chyba poczuł wiosnę! Kusa sukienka Katarzyny Cichopek zrobiła furorę na Wielkim Teście!

Kasia Cichopek w ogniu krytyki przez zdjęcie z wakacji w Grecji. „Po co pani to wrzuca?”


Czy Kasia Cichopek ma dobry modowy gust?

×