Szukaj

Kasia Cichopek świętuje imieniny. Na pięknych zdjęciach nie zabrakło jej dzieci i odmienionego Marcina Hakiela

Imieniny Kasi Cichopek

Imieniny Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek z okazji swoich imienin otrzymała od najbliższych wielki bukiet różowych róż. Swoją radością podzieliła się na Instagramie. Jaką ona ma cudną rodzinę. Zobaczcie.

Katarzyna Cichopek jest jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiej telewizji. Nie tylko spełnia się w serialu M jak miłośćale od niedawna w duecie z Maciejem Kurzajewskim prowadzi Pytanie na śniadanieGwiazda pracuje już prawie dwa miesiące i jak wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post, czerpie mnóstwo radości z wypełniania nowych obowiązków.

Do tego jest jeszcze perfekcyjną panią domu i idealną żoną. Dzisiaj jej najbliżsi postanowili w piękny sposób uczcić imieniny gwiazdy. Kasia swoją radością podzieliła się na Instagramie.

Katarzyna Cichopek na pięknych zdjęciach z rodziną

Katarzyna od dwunastu lat jest żoną Marcina Hakiela, tancerza, którego poznała na planie Tańca z gwiazdami. Wspólna przygoda w show okazała się dla nich początkiem drogi, którą przemierzają razem w dobrych i gorszych momentach. Para wychowuje dwoje dzieci: syna, Adama i córkę, Helenkę. W trosce o ich prywatność nie pokazują w całości ich twarzy w social mediach. Zdarzają się jednak wyjątki – przypomnijmy choćby moment, kiedy córka gwiazdy wdarła się wręcz przed kamerkę podczas relacji swojej mamy, żeby pochwalić się brakiem ząbka.

W środowe popołudnie aktorka po raz kolejny uszczęśliwiła swoich fanów zdjęciami z najbliższymi. Dzisiaj imieniny obchodzą Katarzyny i właśnie z tej okazji Cichopek otrzymała w prezencie od najbliższych wielki bukiet pięknych, różowych róż. Najcenniejsze są jednak całuski od Helenki i Adama. Na uroczym kadrze możemy zaobserwować, jak rosną dzieci gwiazdy. Marcin Hakiel najwyraźniej zapuścił włosy. Dawno nie widzieliśmy go w tak gługiej czuprynie.

Najlepsze całuski imieninowe , jakie mogłam sobie wymarzyć 🥰 sto lat dla wszystkich Katarzynek 🥳🥳🥳 #imieniny #katarzynki #happiness #mojewszystko #rodzina

Pod postem zaroiło się od najlepszych życzeń dla aktorki, a także komplementów pod adresem całej rodziny. Nic dziwnego, Hakielowie tworzą piękną gromadkę.


Katarzyna Cichopek świętuje imieniny

Katarzyna Cichopek świętuje imieniny

Katarzyna Cichopek świętuje imieniny

Katarzyna Cichopek świętuje imieniny

Katarzyna Cichopek pokazała twarze dzieci

Katarzyna Cichopek pokazała twarze dzieci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×