Kasia Cichopek po rozstaniu z Hakielem spełni swoje wielkie marzenie. Wszystko u boku Macieja Kurzajewskiego

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Kasia Cichopek pomimo trudności w życiu prywatnym, nie może narzekać na pracę. Gwiazda spełni teraz swoje wielkie marzenie. Wszystko u boku Macieja Kurzajewskiego.

Kasia Cichopek przechodzi ostatnio bardzo trudny czas. Gwiazda po 17 latach podjęła decyzję o rozstaniu z mężem. Ogłosili ją wspólnie, publikując oświadczenie w social mediach. Fani byli w sporym szoku, ponieważ wcześniej nic nie zapowiadało kryzysu. Odkąd ta informacja znalazła się w sieci, kolorowa prasa nie przestaje rozpisywać się na temat rozstania sławnej pary.

Oni sami na początku zastrzegli, że nie chcą komentować sprawy. Z czasem jednak tancerz zmienił zdanie i pojawił się w programie Miasto Kobiet, gdzie w czasie rozmowy zasugerował, że w życiu jego żony pojawił się inny mężczyzna.

Kasia po kilku tygodniach również postanowiła opowiedzieć o rozstaniu z mężem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że cały czas dobrze mu życzy.

Spędziliśmy wspólnie 17 lat i chce pamiętać tylko te dobre chwile. Absolutnie nie będę komentowała, co się wydarzyło między nami. Również nie będę źle o nim mówiła z szacunku do tego, co przeżyliśmy wspólnie i z szacunku do naszych dzieci. Chciałabym, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Wiem, że do tego potrzebny jest czas, emocje muszą opaść. Wierzę głęboko w to, że tak będzie.

Kasia Cichopek po rozstaniu z Hakielem spełni wielkie marzenie z Kurzajewskim

Kasia pomimo tego, że sporo ostatnio przeszła, nie zdecydowała się na urlop w pracy. Gwiazda cały czas pojawia się na planie serialu M jak Miłość, w Pytaniu na śniadanie i bierze udział w branżowych imprezach. Już niedługo będzie mogła spełnić też swoje wielkie marzenie z dzieciństwa. Poprowadzi jeden z koncertów podczas festiwalu w Opolu.

Przede mną wielkie wyzwanie, bo poprowadzenie koncertu podczas festiwalu w Opolu. To nie tylko wyzwanie, lecz spełnienie moich marzeń z dzieciństwa. Zawsze chciałam stanąć na tej scenie i poprowadzić taki koncert. Teraz to marzenie się spełnia. Szykuje się do tego psychicznie, mentalnie, fizycznie – zdradziła Kasia w rozmowie z Super Expressem.

Z wcześniejszych doniesień wynika, że gwiazda ma pojawić się na scenie u boku Macieja Kurzajewskiego. Przypomnijmy, że 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpocznie się już 17 czerwca i potrwa przez cztery kolejne dni. Będziecie oglądać debiut Kasi na scenie w Opolu?


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×