Cichopek rozsierdziła fankę, która ostrym komentarzem chciała przywołać gwiazdę do porządku. Co na to Kasia?

Kasia Cichopek zdenerwowała fankę

Kasia Cichopek zdenerwowała fankę

Kasia Cichopek, mimo emocji jakie wywołała, ogłaszając związek z Maciejem Kurzajewskim, niewzruszenie prowadzi swoje konto na Instagramie tak, jak wcześniej. Kolejny post sprowadził na nią gniew jednej z fanek.

Kasia Cichopek na pewno jest świadoma, jak wielkie zamieszanie spowodowała, kiedy zdecydowała się ujawnić, że razem z Maciejem Kurzajewskim tworzą parę nie tylko w Pytaniu na śniadanie, ale także w życiu prywatnym. Swoją miłość prezenterzy zdecydowali się obwieścić najpierw w social mediach – z okazji 40. urodzin gwiazdy M jak miłość  wyjechali do Izraela i stamtąd opublikowali post ze zdjęciem i informacją o tym, że łączy ich głębokie uczucie.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… M I Ł O Ś Ć  Pozdrawiamy z Izraela.

Na tym jednak nie poprzestali i postawili kropkę nad i w śniadaniówce, której są gospodarzami. Połączyli się ze studiem i na żywo potwierdzili, że tworzą związek.

U nas miłość pojawia się na każdym kroku – czy to w Izraelu, czy w Autonomii Palestyńskiej – każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo „miłość”. To nasze podróżowanie wynika z ciekawości świata. […] Cudownie jest poznawać nowe miejsca i odkrywać na nowo te, które znamy, gdy towarzyszy nam ktoś, kogo się kocha. To jest najpiękniejszy czas – mówił.

Wakacje już dawno za nimi i wrócili do pracy. Wbrew obawom fanów nie zostali rozdzieleni i nadal prowadzą razem śniadaniówkę TVP. Zachowują się w pełni profesjonalnie i cieszą się imponującymi wynikami oglądalności.

Kasia mimo wielkiej burzy wokół jej nowego związku, wszystko przyjęła ze stoickim spokojem, nie komentuje, nie udziela wywiadów i robi swoje. Po urlopie wróciła też do mediów społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia, między innymi ze stylizacjami. Ostatnie z nich rozgniewało fankę.

Kasia Cichopek zdenerwowała fankę

Kasia Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem podzieliła się z nim opieką nad dwojgiem dzieci. Helena i Adam raz są u niej, a raz u taty. Kiedy przebywają u ojca, Katarzyna skupia się na pracy. W najnowszym poście pochwaliła się odważną stylizacją, w listopadzie pokazała brzuch i zaimponowała wysokimi obcasami.

Jednak jej publikacja zdenerwowała jedną z internautek, która postanowiła przywołać Kasię do porządku i dała jej za przykład inną aktorkę, Małgosię Sochę.

Weź przykład z Sochy ,która ma mądre i bardzo wartościowe wpisy. Ile można oglądać ciągle ustawione zdjęcia z uśmiechem ! To już jest nudne… – napisała.

Ten wpis sprowokował dyskusję. Jedni uważają, że to sprawa Cichopek, co publikuje, inni zgadzają się z rozgniewaną fanką. Sama zainteresowana nie uznała za stosowne odpowiedzieć. Co wy na to?


Kasia Cichopek zdenerwowała fankę

Kasia Cichopek zdenerwowała fankę

Kasia Cichopek w białym garniturze i niebotycznych szpilkach

Kasia Cichopek w białym garniturze i niebotycznych szpilkach

Kasia Cichopek w białym garniturze i niebotycznych szpilkach

Kasia Cichopek w białym garniturze i niebotycznych szpilkach

Komentarze

 • Gość pisze:

  Cichopek rozsierdziła fankę, jest taka bee i w ogóle wiadomo.. Chajzer blondyn, taki fajny , taki ładny i w ogóle cacy… Oto dwa pierwsze z brzegu przykłady manipulacji.. Kto z kim się zadaje, za tym stoimy..Wolne media hehehe

 • Gość Obserwator pisze:

  Oj u mnie straciłaś duuuźo, ten uśmiech udający miłość, miała cały czas na zdjęciach z mężem!
  Po czym biegła do kochanka, oj pamiętamy!!

 • Kreikhen pisze:

  To jest uśmiech sztywniary sztywniaczki moja przyjaciółka Barbie z którą dziś tez spie mówi że ona jest obrzydliwa

 • Gość. pisze:

  Cichopek nie ma za grosz ambicji, wstydziłaby się chociaż swoich dzieci.Na co o one wyrosną.

 • Gość pisze:

  Kaśka przecież żyje m.in. z reklam. Ja nic nie kupię co ona reklamuje i niech już ja pożegnaja w końcu z PnŚ bo jej i Maćka nie da się słuchać. Takie same zeby i sztuczne uśmiechy ciągle maja

  • Gość pisze:

   Zgadzam się wszystko na pokaz

  • Gość pisze:

   To prawda mala Kuala z duza głową, zarabia na glupocie fanow.Ta cichopek ani urody ,ani ,wdzieku ani Talentu nie ma
   DAJCIE TEJ STARSZEJ PANI ODPOCZAC .A CIAZA NIEMOZLIWA BO MACIEJ MUSIALBY CHCIEC A ON TO INNA LIGA.JOAN.

 • Gość pisze:

  Jej źycie jej sprawa a kto powiedział że to jest przypadek białe kozaczki tańczą macarene jak to mówią potoccy ale sie ku..wa naźarłem gyros z kpt jackiem to je to ha ha i to tyle

 • Gość Karol pisze:

  Ten głupi pusty uśmiech z szkapimi kłami wcale nie pasuje wstydzłbym się przed rodziną i dziećmi że chwaląc się swoim brakiem uczciwości wręcz chełpiąc rozwaleniem 2 rodziną zdobywa się i robi kariere. WDTYD SZKODA DZIEC

 • Gość pisze:

  Ona jest sztuczna i ma taki uśmiech na standby’u, chciałabym tego nie oglądać, ale ona z każdej dziury wychodzi, beee

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×