Kasia Cichopek na luksusowe wakacje zabrała doskonale znany fanom kostium. Nosi go już trzeci rok. Gwiazda promuje zero waste

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek początek tego roku postanowiła spędzić na Seszelach. Pokazała wiele zdjęć w kostiumach kąpielowych, ale jeden z nich jest doskonale znany fanom. Na Instagramie pokazuje się w tym stroju już od kilku lat. Tak promuje modę na zero waste. 

Kasia Cichopek to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w show-biznesie. Swoją przygodę w tym świecie rozpoczęła jeszcze jako nastolatka. Zadebiutowała wówczas przed kamerami w serialu M jak Miłość. W Kingę Zduńską wciela się już od ponad dwóch dekad i jest jedną z głównych postaci w kultowej telenoweli. Praca ta przyniosła jej ogromną rozpoznawalność i sympatię widzów. Aktorka szybko stała się gwiazdą TVP, a po latach bycia na antenie zaproponowano je posadę w śniadaniówce.

Kasia dołączyła do obsady Pytania na śniadanie i tam również doskonale sobie radzi. Gwiazda przyciąga przed telewizory spora ilość widzów, a wielu tylko ze względu na nią włącza swoje odbiorniki. Poza medialną karierą udało jej się także założyć wspaniałą rodzinę. Razem z mężem, Marcinem Hakielem wychowują dwoje dzieci: 12-letniego Adama i 8-letnią Helenę.

Katarzyna Cichopek promuje zero waste w kostiumie kąpielowym

Popularność gwiazdy serialu M jak Miłość z ekranów szybko przeniosła się do sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 477 tys. fanów. Mogą tam oni liczyć na wiele ciekawych treści, a serialowa Kinga wrzuca sporo kadrów z życia prywatnego.

Gwiazda gdy tylko pozwala jej na to czas, pakuje walizki i wyjeżdża z rodziną z kraju. Uwielbiają oni odpoczywać na ciepłych plażach, a początek roku postanowili spędzić na Seszelach, czym Kasia chętnie chwaliła się w sieci. Na jej profilu pojawiło się sporo zdjęć z wyjazdu, na których możemy zobaczyć ją w stroju kąpielowym. Cichopek nie ma problemu z tym, żeby pochwalić się przed fanami swoimi wdziękami.

Scenografia jak z filmu. Znalazłam Raj! Mogę się zgubić na dłużej… – napisała na Instagramie.

Jeżeli ktoś od dłuższego czasu obserwuje profil Kasi, to wie, że uwielbia ona ciepły klimat. Nie da się również nie zauważyć, że na wielu zdjęciach pojawia się w tym samym czarnym stroju kąpielowym z dużym dekoltem. Gwiazda ma go co najmniej od trzech lat i zabiera na kolejne wyjazdy. Chętnie pozuje w nim do zdjęć, które publikuje na Instagramie. W zeszłym roku wybrała się w tym kostiumie na Dominikanę, a jeszcze poprzednio zabrało go na wyjazd na Mazury.

Trzeba przyznać, że w świecie, którym rządzi konsumpcjonizm, to niezwykle mądre podejście do mody. Kasia zdecydowanie promuje modę na zero waste i nie boi się pokazać w tym samym stroju na przestrzeni lat. Nie można się jej dziwić, bo nie tylko wygląda w nim doskonale, ale przy okazji chroni środowisko i oszczędza na kolejnych zakupach. To zdecydowanie postawa warta naśladowania dla innych gwiazd i jej fanów.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Kasi w tym kostiumie z ostatniego i poprzednich wyjazdów.


Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×