Kasia Cichopek pokazała jak ćwiczy, a wzrok internautów padł na jej wysportowaną sylwetkę. Nigdy nie widzieliśmy lepszego brzucha!

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek pokazała ujęcia z ciężkiego treningu. Ależ ona ma figurę! Jej brzuch może stanowić wymarzony ideał dla tysięcy kobiet. Zdjęcia.

Kasia Cichopek to jedna z najbardziej docenianych polskich aktorek. Piękność nie może narzekać na zainteresowanie odkąd pojawiła się w serialu M jak miłość. Dziś spełnia się nie tylko jako aktorka, ale również prowadząca Pytanie na śniadanie i influencerka. Niestety trochę gorzej dzieje się w jej życiu prywatnym. Jakiś czas temu rozstała się z mężem, Marcinem Hakielem, o czym poinformowała w social mediach.

Początkowo para zobowiązała się do niekomentowania sprawy. Niestety Marcin wyłamał się z tego postanowienia i zasypał fanów nadmiarem informacji. W wywiadzie dla Oli Kwaśniewskiej zasugerował nawet, że w życiu jego żony ktoś się pojawił:

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się.

Dobroduszna Kasia z pewnością przeżyła te słowa. Jej humoru nie poprawiło też to, że ktoś podsłuchiwał jej rozmowy z kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim, a następnie je rozesłał do tabloidów, fanów i Hakiela, co zapewne miało ją skompromitować.

Kasia Cichopek pokazała brzuch. Ale mięśnie!

Aktorka, mimo serii ciosów, które otrzymała z wielu stron, nie poddaje się i dalej cieszy życiem. W sobotę dodała na Instastory filmik, na którym widać ją w trakcie ćwiczeń. Ubrana w niebieski top i leginsy w tym kolorze, pokazywała fanom, w jaki sposób efektywnie trenować. Największą uwagę zwróciliśmy jednak nie na same ćwiczenia, a na jej brzuch, który jest naprawdę wyśmienicie wyrzeźbiony. Jego zdjęcia zobaczycie w galerii pod artykułem.

Jak oceniacie fenomenalną sylwetkę piękności z TVP?


Kasia Cichopek - sylwetka i ćwiczenia

Kasia Cichopek - sylwetka i ćwiczenia

Kasia Cichopek - sylwetka i ćwiczenia

Kasia Cichopek - sylwetka i ćwiczenia

Kasia Cichopek - sylwetka i ćwiczenia

Kasia Cichopek - sylwetka i ćwiczenia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×