Kasia Cichopek zapowiada remont w nowym mieszkaniu. Z tej okazji odsłoniła kolejne stylowe zakamarki. Ten stolik to jakieś cudo!

Jak mieszka Kasia Cichopek?

Jak mieszka Kasia Cichopek?

Kasia Cichopek pokazała kolejne elementy wystroju swojego nowego mieszkania. Przytulna kanapa i oryginalny stolik robią duże wrażenie. Przy okazji gwiazda zapowiedziała remont.

Kasia Cichopek, to znana i lubiana polska aktorka, która popularność zdobyła rolą Kingi w kultowym serialu M jak miłość, emitowanym przez stację TVP2 od 2000 roku. Gwiazda sprawdza się również jako jedna z gospodyń porannego programu Pytanie na śniadanie, w którym występuje wspólnie z Maciejem Kurzajewskim.

W życiu Kasi Cichopek wiele się ostatnio dzieje. Gwiazda M jak miłość ma za sobą głośne rozstanie z Marcinem Hakielem, z którym przez 14 lat tworzyła małżeństwo. Para doczekała się dwojga dzieci: Adasia i Helenki, nad którymi obecnie naprzemiennie sprawują opiekę.

Rozwód Hakielów od momentu wydania przez nich oficjalnego oświadczenia jest szeroko komentowany w mediach z całego kraju. Aktorka musi się mierzyć z falą nieprzychylnych komentarzy, zwłaszcza że to właśnie ona podejrzewana jest o rozpad jej małżeństwa.

Rozstanie z wieloletnim partnerem to jednak niejedyne zmiany w życiu Kasi, która postanowiła wyprowadzić się od męża i uwić sobie nowe gniazdko. Cichopek zamieszkała w nowym miejscu, które właśnie urządza. Mieszkanie aktorki znajduje się w bliskiej okolicy lokum, które poprzednio zamieszkiwała z Hakielem. Gwiazda na bieżąco chwali się swoim fanom wystrojem nowego mieszkania, publikując nagrania i zdjęcia.

Do tej pory mogliśmy zobaczyć fragment salonu aktorki, w którym znajduje się wygodny fotel, wiklinowy stolik kawowy oraz biblioteczka z pokaźną kolekcją książek.

https://www.instagram.com/p/Cd3h_KxMQRR/?utm_source=ig_embed&ig_rid=01e1ce3c-bf4f-4352-9ccc-a993b63e01f4

Na zdjęciach publikowanych przez Cichopek można było dostrzec również stolik ze zdjęciami członków jej rodziny oraz pianino, które z pewnością będzie służyło jej córce Helence – dziewczynka od dłuższego czasu gra na tym instrumencie.

https://www.instagram.com/p/CejXXkKM-2n/?utm_source=ig_embed&ig_rid=eaaa78db-2ec3-45a8-aa8e-eab1988372cf

Kasia Cichopek pokazała mieszkanie i zapowiedziała remont

Kasia pokazała ostatnio kolejne fragmenty swojego przytulnego mieszkania. Na Instastory gwiazdy można dostrzec niebieską kanapę, na której znalazły się poduszki w odcieniach beżu. Do modnej sofy aktorka dobrała oryginalny stolik o niepowtarzalnym kształcie, który prawdopodobnie jest efektem pracy rękodzielnika. Pochwaliła się przy okazji beżową, cienką zasłoną, która osłoniła jej puste dotychczas okna. To jednak nie wszystko, co miała do przekazania fanom.

Prezenterka zdradziła, że szykuje remont wynajętego apartamentu. Oznacza to, że już wkrótce zobaczymy te same wnętrza zupełnie inaczej zaaranżowane. Najwyraźniej Kasia poczuła vibe na fali programu wnętrzarskiego TVP Operacja aranżacja, którego została gospodynią – premierowe odcinki zobaczymy we wrześniu.

Coś czuję, że moje mieszkanie przejdzie totalną metamorfozę – powiedziała na Instastory.

Zdjęcia z domu Kasi poniżej.


Kasia Cichopek pokazała salon

Kasia Cichopek pokazała salon

Kasia Cichopek pokazała salon

Kasia Cichopek pokazała salon

Kasia Cichopek pokazała salon

Kasia Cichopek pokazała salon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×