Kasia Cichopek odsłoniła kolejne wnętrze ze swojego nowego mieszkania. Żyrandol na pół sufitu i zero zasłon

Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek wróciła z Opola do swojego mieszkania i pokazała fanom kolejne pomieszczenie. Jak ona pięknie mieszka!

Kasia Cichopek to jedna z najbardziej popularnych aktorek serialowych w Polsce. Zaczęła grać w M jak miłośća serial przyniósł jej niespodziewaną rozpoznawalność. Wkrótce posypały się dla niej kolejne propozycje zawodowe. Obecnie jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej i gospodynią Pytania na śniadanie.

Kilka dni temu była jedną z prowadzących Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, który od 1963 roku odbywa się w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu. Kasia Cichopek bardzo denerwowała się swoim debiutem na koncercie Folkowe Opole, o czym można było przeczytać w Fakcie. Na szczęście Maciej Kurzajewski, jej partner ze śniadaniówki, służył jej swoim wsparciem i wielkim doświadczeniem.

Kasia posiłkowała się kartką i co chwilę zerkała na swoje notatki. Nawet z tą ściągą zdarzało jej się mylić, a czasami można było odnieść wrażenie, że tremę chce zagłuszyć… krzykiem. Wystarczyło, że szepnął jej coś do ucha, a na twarzy Cichopek pojawił się promienny uśmiech – można było dowiedzieć się z Faktu.

W niedzielę poprowadzili koncert Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji. Wygląda na to, że aktorka już jest w domu, bo podzieliła się z fanami wideo, w którym można podziwiać kolejne pomieszczenie w jej nowym mieszkaniu.

Kasia Cichopek pokazała kolejne pomieszczenie w swoim mieszkaniu

Kasia Cichopek przed laty wystąpiła w show Taniec z Gwiazdami, gdzie poznała przyszłego męża, tancerza Marcina Hakiela. Para doczekała się dwojga dzieci: Heleny Adama. Rodzice tych pociech rozstali się przed kilkoma tygodniami. Zarówno Cichopek, jak i Hakiel, zobowiązali się do niekomentowania sprawy.

Z postanowienia wyłamał się Marcin, który udzielił wywiadu Oli Kwaśniewskiej, w którym spekulował o tym, że w życiu jego małżonki pojawił się inny mężczyzna, co spowodowało, że wylało się na nią morze hejtu. Również później zdarzało mu się ją zaczepiać. Na przykład napisał na Instagramie, że nie ujawnił informacji mogących jeszcze bardziej pogrążyć żonę.

Aktorka nie zrewanżowała mu się za tego typu sugestie. Nie dość, że nie wypowiada się na jego temat w mediach, to nawet odstąpiła mu ich dotychczasowe mieszkanie, samemu przeprowadzając się do nowego lokum. Pierwsze zdjęcia z nowego mieszkania pokazała kilka tygodni temu.

Teraz udostępniła wideo, w którym pokazała kolejne pomieszczenie. Tym razem możemy podejrzeć pokój, w którym jest wyjście na balkon. Jasne pomieszczenie z dużymi oknami i regałem z książkami utrzymane jest w skandynawskim stylu. Ciekawy żyrandol nadaje pomieszczeniu charakteru. Z kolei nagrody gwiazdy stanęły na parapecie.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek - mieszkanie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kasia cichy chłopek

 • Lil pisze:

  Daj cię się już na spokój z tą Cichopek nie mogę na nią patrzec

 • Gość pisze:

  Już dość tej Cichopek,,.gwiazda jednego serialu i afer. Widać jacy dziennikarze,że niczego mądrego nie potrafią napisać.

  • Gość pisze:

   Ale ma grubaśne nogi uda toczone jak u prosiaczka..twarz ma już stara ten zly grymas ..szału nie było w Opolu..miną.starej baby.Wiecej nie dostanie konferansjerki cienka była.

  • Gość pisze:

   A ty niedouczony i przebijasz wszystkich dziennikarzy razem wziętych!

 • Smutna pisze:

  Do mieszkania niech zaprosi męża z dziećmi.zastanow się kobito co wyprawiasz i jaki wzór dzieciom dajesz. Dzieci wychowaj z kulturą to im się przyda może nie będą worgalni.

  • Buu pisze:

   Zołza🤣🤣🤣

  • Gość pisze:

   Zajmij się wychowaniem siebie!Brak kultury wyniesionej z domu i szacunku do innych. To są wybory obcych ludzi i ich życie jak sobie ułożą a Tobie nic do tego! Lepiej, żeby rodzice byli nieszczęśliwi ze sobą i robili sobie awantury na oczach dzieci zamiast wzięli rozwód?!!! To jest dobry przykład dla dzieci modelu rodziny zamiast się rozstać… Lepiej męczyć się latami z kimś kto Cię nie rozumie, poświęcając się dzieciom?!!!!!

 • Gość 20 czerwiec 2022 godz 20 pisze:

  Mam już dosyć Cichopkowej nie ogledam programowy cięgle jedno to samo nie ma co innego ogledac

 • Gość pisze:

  A kogo to interesuje porażka

 • Gość pisze:

  Szkoda pisać i tyle.. żenada..

 • Obrzydlia pisze:

  Mieszkanie czy reklama ciuchów gdyby glupota umiała. mówić to by przemówiła.
  Koszmar dziewucha bez zażenowania się reklamuje a media to łykają.

  • Gość pisze:

   Cichopkowa nie ma za grosz gustu z kad ona biedrze te ubrania z podstawówki??

  • Gość pisze:

   Starość zagląda głowa siwieje d…….a szaleje myślałam że ona mądrzejsza ale pusta niunia….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×