Kasia Cichopek pierwszy raz spędzi święta bez dzieci, ale już pochwaliła się niezapomnianymi chwilami. „Z taką rodziną Wigilia to wyjątkowy moment”. Było na bogato!

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ustalili, że nadchodzące Boże Narodzenie ich dzieci spędzą ze swoim tatą. Kasia Cichopek już teraz mogła poczuć rodzinną świąteczną atmosferę. Pochwaliła się relacją z Wigilii. 

Kasia Cichopek pod koniec sierpnia rozwiodła się z Marcinem Hakielem. Para spędziła razem 17 lat, a ich rozstanie obyło się bez zbędnej przepychanki. Byli małżonkowie od razu dogadali się w kluczowych sprawach, czyli podziału majątku i opieki nad dziećmi. Ustalili wszystko jeszcze zanim udali się do sądu.

Wspólnie wychowywali: 13-letniego Adama i 9-letnią Helenkę. Ich pociechy według tego, co ustalili jeden tydzień mają spędzać z mamą, a jeden z tatą. Jak będą wyglądały ich święta Bożego Narodzenia? Tę sprawę również mieli ustalić u notariusza i podpisać harmonogram, który jasno określa, w jaki sposób podzielą się opieką nad pociechami w tym szczególnym czasie.

Dawno ustalili, jak będą wyglądały te dni i w jaki sposób podzielą się wówczas opieką nad pociechami. Od dawna już zatem Kasia jest świadoma tego, że po wspólnie spędzonej Wielkanocy, kolejne święta jej pociechy spędzą u swojego taty – decyzję tę byli małżonkowie podjęli razem – zdradza nasz informator.

Kasia Cichopek pokazała zdjęcia z rodzinnej Wigilii

Kasia Cichopek ma bardzo napięty grafik. Sporo dzieje się nie tylko w jej życiu prywatnym, ale też zawodowym. Nie tylko regularnie w duecie z Maciejem Kurzajewskim prowadzi Pytanie na śniadanie, ale też od ponad dwóch dekad pojawia się na planie serialu M jak Miłość.

Chociaż tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla Kasi wyjątkowo trudne, ponieważ pierwszy raz spędzi je bez dzieci, to nieco świątecznej i rodzinnej atmosfery mogła poczuć dzisiaj na planie telenoweli. Gwiazda pokazała swoim fanom kulisy serialu i nagrania Wigilii rodziny Mostowiaków. Wszyscy członkowie rodu wspólnie zgromadzili się przy ogromnym i bogato zastawionym stole w Grabinie.

Miara przyjaźni to wspólne chwile, które zacierają granice pracy i przyjemności. A z taką Rodziną Wigilia to wyjątkowy moment, nie tylko na zdjęciu – podpisała zdjęcie.

To zdjęcie już wprowadziło fanów w świąteczny nastrój, a nam udało się dowiedzieć, jak będzie wyglądało Boże Narodzenie Kasi. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że postara się już wcześniej zapewnić swoim pociechom magię świąt i sprawi, że będzie to ich wspólny i niezapomniany czas.

Tak naprawdę jeszcze nie wiemy, jak spędzimy te święta. To będą wyjątkowe święta, ponieważ dzielę się opieką z moim byłym małżonkiem i w te kwestii jesteśmy akurat dogadani, od jakiegoś czasu wiemy, jak będziemy dzielić się święta, jeśli chodzi o nasze wspólne dzieci, natomiast ja zrobię wszystko, żeby moje dzieciaki poczuły atmosferę świąt, również będąc u mnie, więc nie wykluczam, że po prostu święta przygotuję wcześniej – zdradziła Katarzyna.


Katarzyna Cichopek pokazała Wigilię na planie M jak Miłość

Katarzyna Cichopek pokazała Wigilię na planie M jak Miłość

Katarzyna Cichopek pokazała Wigilię na planie M jak Miłość

Katarzyna Cichopek pokazała Wigilię na planie M jak Miłość

Katarzyna Cichopek pokazała Wigilię na planie M jak Miłość

Katarzyna Cichopek pokazała Wigilię na planie M jak Miłość

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jednym słowem szanptrapa. Zapłatę jeszcze dostanie od dzieci szczególnie.

  • Pol pisze:

   Piękna dziewczyna, bardzo dbająca o dzieci.

  • Gość pisze:

   Martw się o siebie, bo to ty raczej jesteś szantrapą.

  • Gość pisze:

   Będą świętować rozpad rodziny w wydaniu kachy i Kurczaka . Tylko 3 dni przed odejściem od rodziny też się tak bardzo cieszyła z super kochanego męża i dzieci .
   Nie wiadomo co planuje ? Czym zaskoczy ? Najlepiej żeby przestali już atakować .

  • Gość pisze:

   szantrapo martw sie lepiej o siebie…

  • Gość pisze:

   Kaśka szerokomorda buła.Zrobi zla minę to widac wredna zjadliwa baba.Kurzaj od niej ucieknie bo zołza. Przestaje kontrolować swoje zachowania.

  • Gość pisze:

   Kolędy będą śpiewać dzieci z Tatą…pierwszy raz ☹️😯

  • Gość do Katarzyny pisze:

   Kolędy będą śpiewać dzieci z Tatą, a Mama ?…☹️

 • Gość pisze:

  Kojaży mi się to z prostytutką.

 • Elis pisze:

  Chora na głowę z tej chorej miłości 😀

  • Zdzisław pisze:

   Miłość jest piękna i ona jej zaznała w przeciwieństwie do ciebie. Dlatego u ciebie tyle nienawiści bo nie wiesz co to prawdziwa miłość.

  • Zbyszek pisze:

   Zdzisławie, ona na pewno tak myślała o Hakielu i swojej miłości do niego, teraz tak ma do Kurzajewskiego, a za kilka lat znów tak będzie miała do innego. Dla takich jak ona każda miłość jest ta jedyna i wyjątkowa. Czy naiwność to jedyna twoja cecha?

 • Gość pisze:

  nie tylko Marcina wymieniła, dzieci też jej przeszkadzają nawet w takich dniach jak święta. Uraz w nich pozostanie na zawsze.

  • Józek pisze:

   Kocha bardzo swoje dzieci i troszczy się o nie. Szczęście i miłość też jej się należą.

 • GośćAnkaaaa pisze:

  We łbach wszystkim się poprzewracało, gwiazdorstwo za dychę.

 • GośćAnkaaaa pisze:

  „Dzieciaki u taty, dzieciaki u mnie”…no jak cudownie…a gdzie do diabła będą u siebie??…bo jak na razie to cały czas są u taty albo u mnie….no ludzie drodzy, a gdzie te dzieci mają własne miejsce?

 • Gość pisze:

  zostawic dzieci na swieta tylko a tata wrrrrr pamietajmy ze zycie mamy tylko 1 wiec moze drugich juz nie byc

  • GośćJadwiszka pisze:

   Nie wyobrażam so nie Świat bez dzieci, szczególnie Wigilii
   Widocznie Cichopek wystarcza Kurzajewski i dzieci są zbyteczne. Zgroza

  • Gośćsara pisze:

   Ważniejszy jest kochaś niż dzieciwredna matka myśli tylko o swoich przyjemnościach z Kurzajem a dzieci na drugim planie jaka z niej matka wstretna baba wstyd że dzieci mają taką matkę

 • Monika pisze:

  Do leczenia. Kiedyś będzie tego się wstydzić i żałować. Jej rodzice to jak służba. Dorośnij kobieto o nie wzrost mam tu na myśli.

  • Gość pisze:

   Czy to komentuje kobieta-petarda?chyba tak bo większosc ludzi zyczy mi jak najlepiej i ja tez

  • Gość pisze:

   Szczera prawda, cipopek chyba zwariowała. Brak nawet słów.

  • Gość pisze:

   Ale im nie przeszkadza , już go uznali za syna ,tak że luz i akcept.A chcą żeby Kaśka miała czas dla kochanka to pilnują dzieci .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×