Kasia Cichopek cała we łzach u boku Macieja Kurzajewskiego. Wystarczył moment, by nie potrafiła powstrzymać emocji. Wzruszające sceny

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie celebrują 70-lecie TVP. Razem poprowadzili związany z jubileuszem odcinek Pytania na śniadanie. Tam prowadząca nie powstrzymała emocji, a z jej oczu polały się łzy.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili swój związek kilka tygodni temu. W dniu 40. urodzin Kasi zdecydowali się dodać pierwsze wspólne zdjęcie w sieci, co wywołało lawinę gratulacji. Od tamtej pory fani z wielką ciekawością przyglądają się rozwojowi sytuacji. Po tym, jak zdecydowali się przekazać, że łączy ich coś więcej niż jedynie praca, zakochani przystopowali ze zwierzeniami. Minęło kilka dni i zaczęli śmielej prezentować swoją relację.

Wychodzą z pracy, trzymając się za ręce, Maciej spędza czas razem z Kasią i jej dziećmi, a nawet zdecydowali się na wspólną sesję po jednym z ostatnich odcinków Pytania na śniadanie.

Razem uczcili także jubileusz 70-lecia TVP. Pozowali wspólnie na czerwonym dywanie, a także udzielili wywiadu.

Świętujemy od dobrych kilku tygodni  – mówił Maciej – Cieszę się, że mogę wspólnie z Kasią świętować ten czas, tak jak to robiliśmy dzisiaj w Pytaniu na śniadanie i że ten dzień jest dla nas naprawdę bardzo wyjątkowy.

Kasia Cichopek zapłakana w Pytaniu na śniadanie

Kasia i Maciej od ponad dwóch lat prowadzą razem Pytanie na śniadanie. To właśnie oni poprowadzili odcinek śniadaniówki w dniu jubileuszu stacji. Nie zabrakło w nim wielu gościu, z którymi wspominali pracę w Telewizji Polskiej i najbardziej kultowe programy. Do studia zawitała między innymi Teresa Lipowska znana jako Barbara Mostowiak z serialu M jak Miłość. Telenowela pojawia się na ekranie od ponad 20 lat.

Z tą produkcją jak wiadomo, od samego początku związana jest także Kasia Cichopek. Dla niej kariera w show-biznesie zaczęła się właśnie od debiutu w tasiemcu. Razem z Teresą Lipowską wspominały pracę na planie. W pewnym momencie wyemitowany został materiał z udziałem zmarłego 5 lat temu Witolda Pyrkosza, który w serialu grał seniora rodu, czyli Lucjana Mostowiaka. Była to niezwykle wzruszająca chwila.

Dla mnie był bardzo wzruszający i załamujący moment, kiedy odszedł Wituś Pyrkosz. Miałam odczytanie takiego listu jego, który napisał jak był chory, ale wiedział, że odchodzi. Ja z tym listem idę do jego ukochanego sadu i zaczynam to czytać. Naprawdę było to dla mnie bardzo wzruszające. I mój mąż stanął mi przed oczyma i Witek, którego bardzo, bardzo lubiłam i bardzo się zżyliśmy. To były takie prawdziwe łzy. Naprawdę prawdziwe łzy – mówiła Teresa Lipowska.

W tym momencie Kasia Cichopek nie potrafiła powstrzymać łez. Gwiazda nie wiedząc, że pokazują ją kamery, pozwoliła sobie na moment wzruszenia, a po jej policzkach spłynęło kilka kropel. Na szczęście tuż obok niej był Maciej Kurzajewski, a obecność ukochanego nie pozwoliła Kasi do końca się rozkleić.

Ten wzruszający moment zobaczycie w naszej galerii.


Kasia Cichopek i Teresa Lipowska

Kasia Cichopek i Teresa Lipowska

Kasia Cichopek i Teresa Lipowska

Kasia Cichopek i Teresa Lipowska

Kasia Cichopek i Teresa Lipowska

Kasia Cichopek i Teresa Lipowska

Komentarze

 • pola pisze:

  Kurzaj otarł łzy i ukoił wzruszenie kurzajki?Co jeszcze ta pluskwa wymysli dla lansu?

 • Gość Misiu Wiśniewski pisze:

  Na zdjęciach wyglądają normalnie

 • GośćMika pisze:

  Dlaczego Wszystkich ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Viki pisze:

  Rolnik szuka żony ta siostra Zuzi to wredna małpa i jej przyjaciele fałszywi ale ją obgadali przed rolnikiem az z nią zerwał przykre kurcze

  • Hania pisze:

   Ależ siostra i „przyjaciele” wyrządzili im dużą przysługę. Po prostu powiedzieli, że ta nastolatka, to szalona imprezowiczka i ma fiu bździu w głowie, a nie małżeństwo. Trafiła jednak na inteligentnego człowieka, który zorientował się, że Zuzia gra swoją rolę i mówi to, co chłopak chciał usłyszeć. A w rzeczywistości, to dziewczyna, która ma cechy nieakceptowalne przez niego. Dobrze się stało, że na tym etapie to się rozwiązało. Zuzia zresztą nie zmartwiła się tym za bardzo. Jej nie chodziło o chłopaka i uczucia do niego, tylko o studia, które podjęła blisko niego. Chciała mieć darmowe spanie? Nie wiem. Ale ta dziewczyna pozbawiona jest jakichkolwiek uczuć, a zwłaszcza empatii. A mógł wybrać piękną, mądrą i prawdziwie zauroczoną nim dziewczynę. Szkoda. Mam nadzieję, że spróbuje wrócić do tej drugiej dziewczyny, bo dokonał fatalnego wyboru. Ale nie wiem, czy mu wybaczy…. Byłaby z nich świetna para.

 • Gość pisze:

  Czas leci nie ublagalnie szybko jak Pan Witold odszedl I to juz 5 lat lzy same sie cisna do oczu ale gral swoja role prawdziwie jako ojciec, dziadek I pradziadek bo wnuki mieli juz swoje dzieci.Niestety ale film przedstawia rzeczywistosc z zycia wziete.Aktorzy tworza druga rodzine I sa zzyci z soba.

 • Barbara pisze:

  ja nie mogłem powstrzymać śmiechu jak wielka \'miłość\' wytańczona z gwiazdą rozpadła sie przed 40. a Hakiel? chyba nie wiedział w cos ie wpakował, bo światek szołbyznesu to bagno

 • Gość ja :-) pisze:

  Tam były inne znakomite osobowości dziękuję byłam tam brakowało mi tego tylko kiedy pójdę znów ?.😉😌🥱

 • Gość pisze:

  Może ich wcześniejsze związki były toksyczne, a teraz mają relację parnterską. To problem w naszym kraju.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×