Kasia Cichopek świętuje pierwszy dzień wiosny. Odsłania nogi, eskponuje talię i wyznaje: „Wymęczyła mnie ta zima”

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek od kilku miesięcy przedstawia się oficjalnie jako narzeczona Macieja Kurzajewskiego. Prowadzących Pytanie na śniadanie połączyła nie tylko wspólna praca, ale też prawdziwe uczucie. Zakochani w dniu 40. urodzin gwiazdy serialu M jak Miłość poinformowali, że są parą.


Od tamtej pory coraz chętniej opowiadają w wywiadach o tym, co ich łączy. Wiadomo, że planują wspólną przyszłość i są już po zaręczynach. Aktualnie skupiają się na remoncie domu dziennikarza w Starej Miłosnej. Tam chcą zamieszkać całą patchworkową rodziną.
Najważniejsze jest to, że w finale, to będzie miejsce, w którym każda z osób, które są nam bliskie będą czuć się dobrze – i my i dzieci Kasi i moi synowie. Chociaż mój starszy syn ma swoje miejsce na ziemi ze swoją rodziną, ale jestem przekonany, że odwiedzając nas też będzie czuł się dobrze w tym domu. Będzie miejsce dla mojego młodszego syna, który aktualnie jeszcze przez kilka miesięcy jest w Holandii, ale kiedy wróci, to też będzie zachwycony tym efektem. Rozmawiamy, konsultujemy to z nimi i wspólnie to przeżywamy.
Kasia Cichopek – stylizacja w pierwszy dzień wiosny
Kasia Cichopek weekend spędziła razem z Maciejem we Włoszech. Zakochani polecieli tam do Franciszka, czy starszego z synów dziennikarza. 25-latek kilka dni temu po raz pierwszy został ojcem. Gospodarz Pytania na śniadania miał okazję poznać swoją wnuczkę, na którą czekał z wielką niecierpliwością.


Przy okazji Kasia nie omieszkała wykonać kilki pięknych zdjęć i pokazać swoich stylizacji z podróży. Pierwszy dzień wiosny w Polsce również postanowiła przywitać kilkoma nowymi fotografiami i przy okazji odsłoniła nogi.
Pierwszy dzień wiosny! Nareszcie! Wymęczyła mnie ta zima, życzę Wam wspaniałego dnia – napisała Kasia w sieci.


Gwiazda TVP pokazała się fanom w dżinsowej sukience, która podkreśliła talię i wyeksponowała nogi. Dobrała do niej wygodne sportowe buty. Pod wpisem nie zabrakło komplementów od fanów. Jak wam się podoba wiosenna stylizacja Kasi? Więcej zdjęć w naszej galerii.
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski we Włoszech

Kasia i Maciej w sobotę przywitali się z fanami prosto z Włoch. Zakochani pokazali sporo zdjęć z krótkiego wyjazdu, który upłynął im nie tylko na spotkaniu z wnuczką dziennikarza, ale też eksplorowaniu miasta.
Pozdrawiamy Was ze słonecznej Italii – napisała Kasia.

Kasia Cichopek



Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Ile można nachalnie się reklamować. Podobna sukienkę ma większość z nas w szafie. Kto ja wychował że tak bez skrupułów pcha się wszedzie
Kasia przedstawia się jako narzeczona Maćka,a powinna przedstawiać się jako kochanka,narzeczona to ona była ale Marcina.
A kirzajewski ja nie męczy
Masz rację , cały czas lans.
To nie zima to s… Kurza cie wymeczyl😃
Po co te okulary wielkie na oczach.Widac że słońce nie świeci mocno.Uzaleznona od okularów? Wiecznie jej pół twarzy zasłaniają.
😃😀😃
Po co się tak wystawia myśli że kogoś to obchodzi jak wygląda. Może myśli że jest piękna. Jest pusta i zarozumiała, 🙈👎
Śliczna,filigranowa Kasia we wszystkim wygląda pięknie! Paulinie pozostały tylko zabiegi kosmetyczne i marzenia o milionerze a na razie może się tylko poprzytulać do ochroniarza z biedry !
Cóż mam inne pojęcie piękna. Tobie wystarczy widać byle co.
Dla przeciętnych czy nieładnych śliczna a przytulanie to chyba w średniowieczu
non capisco ,ha ha , ha ? ona nie jest piękna
Nie widziala dupa slonca ja mam ladniejsz sukienki i sie nie chwale gwiazda jednego serialu
Koń by się uśmiał 🤣🤣🤣
Kasia to piękna kobieta. Kiedyś była piękna i dziś jest. Każdy kto kocha piękno, powie dokładnie to samo.
Kiedy ona zajmuje się dziećmi ? Znowu u ojca ? Obrzydliwa matka , tylko ja , ja , ja . Dramat kobieta .
wtedy kiedy nie pokazuje się na instagramie,zawsze dzieci pokazywała sporadycznie,dzieci to prywatna sprawa jej nie twoja
Dokładnie ona i matka,Ojciec powinien ją pozbawić praw
Jak ją spotkasz zapytaj a obrzydliwy to Twój komentarz z domysłami
Mówili ludzie tak jak napisałeś
Kasia bardzo fajnie wyglądasz. Pozdrawiam
Chyba lubi dżinks . Ja też lubię dżinksowe rzeczy .
Znowu lans? Ona chyba jakaś zakompleksiona jest i musi dowartościowywać się tymi fotkami i komentarzami jaka to cudna piękna i powabna.W młodości klucha teraz seks co dzień uprawia z dziadkiem schudła i we łbie jej się poprzewracało.Co ty kobieto zrobisz za parę lat.?
Tyle negatywnych komentarzy o Paulinie wszędzie,ale Cichocipka może skończyć jeszcze gorzej Lans wojaże zakłamana miłość wszystko ma swój kres.
Dokładnie tylko kurzajewski reklama sukienki haha takie setki nosi Kobiet a gdzie ona ma dzieci?
Wszystko niech robią to co uważają za słuszne
Fatalnie zrobione zdjęcia. Co za chałturnik je wykonuje.
To nie chałturnik po prostu zdjęcia beż retuszu mamy Kaśkę naturalną
Ile można pisać o nich. Jaka to gwiazda. Nie ma ciekawszych ludzi i wydarzeń.
…..ilez mozna zniesc tych zdjec ona dobrze zarabia na tym……czekam az pokaze sie z dziecmi
a może nie chce pokazywać dzieci,tutaj napisała reklama,a dzieci nie chce reklamować