Kasia Cichopek poruszyła w śniadaniówce temat rozstania, a Maciej Kurzajewski nagle jej przerwał! Emocje sięgnęły zenitu

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Kasia Cichopek poruszyła temat rozstania. Zrobiła to w Pytaniu na śniadanie. Maciej Kurzajewski poczuł się wywołany do tablicy.

Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili swój związek podczas wycieczki do Izraela oraz Autonomii Palestyńskiej. Ich deklaracja wywołała taki szał, że już następnego dnia połączyli się live ze studiem Pytania na śniadanie. Z miejsca rozkochali w sobie widzów. Dziennikarz przyznał, że wspólny wyjazd to dla niego „najpiękniejszy czas”.

U nas miłość pojawia się na każdym kroku – czy to w Izraelu, czy w Autonomii Palestyńskiej – każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo „miłość”. To nasze podróżowanie wynika z ciekawości świata. (…) Cudownie jest poznawać nowe miejsca i odkrywać na nowo te, które znamy, gdy towarzyszy nam ktoś, kogo się kocha. To jest najpiękniejszy czas – mówił.

TVP2 zdecydowała o tym, aby Kasia i Maciej dalej wspólnie prowadzili PnŚ. Jak się okazało, była to świetna decyzja, gdyż obecność „Kurzopków” na antenie pozytywnie wpłynęła na oglądalność śniadaniówki.

W momencie najwyższej oglądalności program obejrzało 630 tys. widzów, a średnia widownia wyniosła 480 tys. osób. Dwójka była liderem anten z udziałami na poziomie 8,9%. „Pytanie na śniadanie” wyprzedziło konkurencyjny program pod względem widowni – różnica na korzyść „PnŚ” wyniosła 47 tysięcy widzów, a w piku 94 tysięcy osób – podało Centrum Informacji TVP.

Kasia Cichopek o rozstaniu. Co powiedziała?

Dziś „Kurzopki” ponownie zawitały na antenie. Cichopek wraz z redaktor Aleksandrą Grys rozmawiały na wizji o rzekomym rozstaniu Nikodema Rozbickiego Julii Wieniawy. Część opinii publicznej odebrało je w kategorii żartu.

To, co mi się podoba, jeśli są razem, czego im bardzo życzę, to to, że potrafią bawić się tymi wszystkimi plotkami, doniesieniami, mają do tego dystans, nie zdradzając przy tym tak naprawdę, co się u nich dzieje – oceniła Kasia.

Nieoczekiwanie wtrącił się wtedy Kurzajewski, sugerując, że są to prywatne sprawy Rozbickiego i Wieniawy, więc nie warto ich publicznie roztrząsać.

W ten Instagram tak do końca bym nie wierzyła. To, co tam się dzieje, nie zawsze dzieje się dokładnie w tym momencie, w którym zostało opublikowane – dodała po chwili Cichopek.

Zgadzacie się z Katarzyną?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

W niedzielę w sieci pojawiły się niepokojące informacje. Raper Kosior zamieścił na Instastory tajemniczy wpis, w którym zwrócił się do Julii. Napisał do niej:

Twój były to b*** ass.

Media udostępniły jego wypowiedź. Jeszcze tego samego dnia Nikodem zdecydował się zareagować. Zamieścił na Instagramie zdjęcie u boku wybranki, w którego opisie napisał… że już nie są razem.

Zdecydowana większość internautów odebrała ten wpis jako dowcip.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×