Szukaj

Kasia Cichopek poczuła sylwestrowy klimat. Jej mała czarna z finału „Czaru par” to hit w sam raz na parkiet

W piątek 13 grudnia odbył się finał programu Czar par. Swoją stylizacją zachwyciła Katarzyna Cichopek. Wyglądała obłędnie w małej czarnej sukience, która świetnie nadawałaby się na sylwestra.
Kasia Cichopek na finale Czaru par

Kasia Cichopek na finale Czaru par

TVP zaskoczyło wielu widzów, gdy na początku roku ogłosiło informację o powrocie Czaru par. Program swego czasu bił rekordy popularności, kiedy to prowadził go Krzysztof Ibisz razem z Hanną Dunowską. Ledwie informowaliśmy o rozpoczęciu show, a finał już za nami. Podczas ostatniego odcinka, swoją stylizacją zachwyciła jedna z jurorek, Katarzyna Cichopek.

Kasia Cichopek w finale Czaru par. Jak wyglądała?

Katarzyna Cichopek, była jedną z jurorek programu. Razem z mężem Marcinem Hakielem oceniali pary, ale też niejednokrotnie udzielali im wsparcia. Podczas finałowego odcinka aktorka zachwyciła swoją stylizacją.

W finale show Cichopek pojawiła się w zjawiskowej małej czarnej od Michaela Korsa. Koronki i zdobienie kryształkami, dodawały sukience niezwykłego uroku. Dekolt w łezkę oraz małe rękawki dawały poczucie lekkości, a krótka spódnica eksponowała piękne nogi aktorki, obute w sandałki na wysokim obcasie.

Stylizacje dopełniały upięte wysoko włosy oraz makijaż podkreślający niesamowity kolor tęczówki jurorki show. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu dawno nie widzieliśmy Kasi Cichopek. Wyglądała naprawdę zjawiskowo, a kreacja zdecydowanie sprawdziłaby się podczas imprezy sylwestrowej.

Fanom aktorki również spodobała się wybrana przez nią stylizacja.

  • Odkąd Cię zobaczyłam pierwszy raz ile to już lat temu, to pomyślałam, Boże jaka piękna ta dziewczyna i nadal nic się nie zmienia.. Piękna Kobieta.
  • Zjawiskowa.
  • Sukienka jest przecudna. Pięknie Pani w niej wygląda – zachwycają się internautki.

Kto wygrał finał show Czar par?

Czar par poprowadzili Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski. Czwartą w historii edycję programu, decyzją widzów, wygrali państwo Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy.

Trzy poprzednie poprowadzili Krzysztof Ibisz i Hanna Dunowska. Zwycięzcami pierwszej edycji zostało małżeństwo państwa Skrętnych, drugiej – Trusewiczów, a trzeciej – Kornalewiczów.

Zobacz: „Dance, dance, dance” to niejedyna fucha jaką Katarzyna Cichopek zgarnie po Basi Kurdej-Szatan! TVP zaproponowało jej coś jeszcze


Kasia Cichopek na finale Czaru par 2019

Kasia Cichopek na finale Czaru par 2019

Kasia Cichopek, makijaż i fryzura, na finale Czaru par 2019

Kasia Cichopek, makijaż i fryzura, na finale Czaru par 2019

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na finale Czaru par 2019

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na finale Czaru par 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×