Kasia Cichopek poczuła sylwestrowy klimat. Jej mała czarna z finału „Czaru par” to hit w sam raz na parkiet

Kasia Cichopek na finale Czaru par

Kasia Cichopek na finale Czaru par

W piątek 13 grudnia odbył się finał programu Czar par. Swoją stylizacją zachwyciła Katarzyna Cichopek. Wyglądała obłędnie w małej czarnej sukience, która świetnie nadawałaby się na sylwestra.

TVP zaskoczyło wielu widzów, gdy na początku roku ogłosiło informację o powrocie Czaru par. Program swego czasu bił rekordy popularności, kiedy to prowadził go Krzysztof Ibisz razem z Hanną Dunowską. Ledwie informowaliśmy o rozpoczęciu show, a finał już za nami. Podczas ostatniego odcinka, swoją stylizacją zachwyciła jedna z jurorek, Katarzyna Cichopek.

Kasia Cichopek w finale Czaru par. Jak wyglądała?

Katarzyna Cichopek, była jedną z jurorek programu. Razem z mężem Marcinem Hakielem oceniali pary, ale też niejednokrotnie udzielali im wsparcia. Podczas finałowego odcinka aktorka zachwyciła swoją stylizacją.

W finale show Cichopek pojawiła się w zjawiskowej małej czarnej od Michaela Korsa. Koronki i zdobienie kryształkami, dodawały sukience niezwykłego uroku. Dekolt w łezkę oraz małe rękawki dawały poczucie lekkości, a krótka spódnica eksponowała piękne nogi aktorki, obute w sandałki na wysokim obcasie.

Stylizacje dopełniały upięte wysoko włosy oraz makijaż podkreślający niesamowity kolor tęczówki jurorki show. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu dawno nie widzieliśmy Kasi Cichopek. Wyglądała naprawdę zjawiskowo, a kreacja zdecydowanie sprawdziłaby się podczas imprezy sylwestrowej.

Fanom aktorki również spodobała się wybrana przez nią stylizacja.

  • Odkąd Cię zobaczyłam pierwszy raz ile to już lat temu, to pomyślałam, Boże jaka piękna ta dziewczyna i nadal nic się nie zmienia.. Piękna Kobieta.
  • Zjawiskowa.
  • Sukienka jest przecudna. Pięknie Pani w niej wygląda – zachwycają się internautki.
View this post on Instagram

Już w najbliższy piątek wielki finał #CZARPAR w @badzmyrazem.tvp kto wygra 300 tysięcy złotych ?????????????????W tym odcinku to Wy będziecie mogli wybrać zwycięzcę poprzez głosowanie. Serdecznie zapraszam. #program #tvprogram #onset #naplanie #nagrywamy #dzialamy #final #grandefille

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

Kto wygrał finał show Czar par?

Czar par poprowadzili Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski. Czwartą w historii edycję programu, decyzją widzów, wygrali państwo Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy.

Trzy poprzednie poprowadzili Krzysztof Ibisz i Hanna Dunowska. Zwycięzcami pierwszej edycji zostało małżeństwo państwa Skrętnych, drugiej – Trusewiczów, a trzeciej – Kornalewiczów.

Zobacz: „Dance, dance, dance” to niejedyna fucha jaką Katarzyna Cichopek zgarnie po Basi Kurdej-Szatan! TVP zaproponowało jej coś jeszcze


Kasia Cichopek na finale Czaru par 2019

Kasia Cichopek na finale Czaru par 2019

Kasia Cichopek, makijaż i fryzura, na finale Czaru par 2019

Kasia Cichopek, makijaż i fryzura, na finale Czaru par 2019

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na finale Czaru par 2019

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na finale Czaru par 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×