Szukaj

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali namiętne zdjęcie prosto z łóżka! Tak żegnają 2018 rok

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel 2018 rok

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel 2018 rok

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w łóżku

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel Sylwestra 2018 spędzą w łóżku? Para pokazała romantyczne zdjęcie, którym żegna 2018 rok. Ich fotografia z hotelowej sypialni zachwyciła fanów. Tak wygląda prawdziwa miłość.

2018 rok był szczególny dla Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Dokładnie 10 lat temu para powiedziała sobie „tak” w Zakopanem. Ich ślubem emocjonował się cały kraj. Wszystkie tabloidy relacjonowały przygotowania do ceremonii, która rozmachem przypominała ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Nic dziwnego, że uwielbiana przez tysiące osób para ma spory sentyment do stolicy polskich gór.

Cichopek i Hakiel Sylwester 2018 spędzą właśnie w Zakopanem. Warto jednak zaznaczyć, że gwiazdy nie biorą udziału w telewizyjnym koncercie TVP, a ich pobyt akurat w tym miejscu jest zwykłym zbiegiem okoliczności. Kasia na Instagramie oznajmiła, że nadal nie wie, czy 2019 rok powita z mężem na imprezie miejskiej czy w hotelowym, bardzo wygodnym łóżku:

Sylwester na balu czy w łóżku? – zastanawia się Kasia.

Patrząc na najnowsze zdjęcie pary, decyzja wydaje się oczywista. Gwiazda M jak miłość podsumowała ostatnie 12 miesięcy szalenie romantyczną fotką z sesji ze swoim ukochanym. Cichopek odziana jedynie w męski kardigan leży na wskroś łóżka wtulona w swojego przystojnego męża. Para namiętnie na siebie spogląda, dokładnie tak, jak bohaterowie najbardziej kultowych komedii romantycznych.

Internauci oczarowani ostatnim tegorocznym zdjęciem Cichopek i Hakiela nie szczędzili pod ich adresem komplementów. W komentarzach mogliśmy przeczytać same zachwyty, na które z pewnością Kasia i Marcin zasługują jak nikt inny.

Zobaczcie to piękne foto.

O tej kreacji jutro będą mówić wszyscy! Małgorzata Kożuchowska przygotowała suknię godną MET Gali!

Michał Szpak już zaczął swoje modowe show! Na próbie przed Sylwestrem 2018 wyglądał jak z okładki „Vogue’a”

Już dzisiaj Sylwester 2018! Jakie gwiazdy wystąpią podczas telewizyjnych koncertów? Sprawdź, kto zaśpiewa w TVP, TVN i Polsacie!


Marcin Hakiel i Kasia Cichopek w łóżku

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek w łóżku

Suknia ślubna Kasi Cichopek

Suknia ślubna Kasi Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – święta Bożego Narodzenia 2018

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel – święta Bożego Narodzenia 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×