Kasia Cichopek w przełomowym wyznaniu: „Jestem szczęśliwa!” Spory udział ma w tym Marcin Hakiel. Zdradziła, jak jej pomaga

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek nie narzeka ostatnio na brak pracy. Przed nią też wiele nowych zawodowych wyzwań. Okazuje się, że to wszystko jest możliwe też dzięki Marcinowi Hakielowi. 

Kasia Cichopek ostatnio nie schodzi z pierwszych stron gazet. Gwiazda serialu M jak Miłość gości na nich ze względu na zawirowania w życiu prywatnym. Po 17 latach ona i Marcin Hakiel podjęli decyzję o rozstaniu. Fani byli w sporym szoku, ponieważ do tej pory uchodzili oni za jedną z lepiej dobranych par w show-biznesie. Uczucie małżonków nie przetrwało próby czasu, a jak donosi kolorowa prasa, ich pierwsza rozprawa rozwodowa ma się obyć już w sierpniu.

Pomimo tego, że gwiazda ma sporo problemów, nie miała zamiaru robić sobie urlopu od zawodowych obowiązków. Cały czas pojawia się na planie serialu, prowadzi śniadaniówkę, gra w teatrze, a ostatnio mogła też spełnić największe marzenie. Poprowadziła dwa koncerty w czasie festiwalu w Opolu i doskonale sobie poradziła.

Kasia Cichopek jest wdzięczna Marcinowi Hakielowi

Kasia i Marcin przed rozstaniem mieli nie tylko zgodnie podzielić się zgromadzonym przez lata majątkiem, ale też opieką nad dziećmi. W związku z ich ustaleniami 13-letni Adam i 8-letnia Helenka jeden tydzień mają spędzać z mamą, a kolejny z tatą. Okazuje się, że bardzo ułatwia to planowanie Kasi zawodowych obowiązków. Gwiazda w rozmowie z Super Expressem przyznała, że nie tylko jest obecnie szczęśliwa, ale też bardzo wdzięczna mężowi za to, w jaki sposób zajmuje się ich pociechami, gdy ona sama pracuje.

Jestem szczęśliwa! Najważniejsza jest dla mnie najbliższa rodzina, moje dzieciaki, na nich się skupiam przede wszystkim, korzystam – tak jak teraz- kiedy są pod opieką swojego taty, kiedy mogę się skupić na pracy. Są w górach, bardzo się z tego cieszę, że spędzają wspólnie czas w sposób kreatywny. Ciesząc się, że fajnie spędzają czas, mam spokój w swojej głowie i mogę się skupić na pracy – zdradziła w rozmowie z Super Expressem.

Trzeba przyznać, że to jak małżonkowie po rozstaniu podzielili się opieką nad dziećmi, zasługuje na pochwałę. Często bowiem zdarza się, że rodzice walczą między sobą, co najbardziej odbija się na najmłodszych. Marcin i Kasia mogą nie tylko cieszyć się czasem wspólnie spędzonym z maluchami, ale też realizować się zawodowo.

Wiadomo, że przed nią nowe wyzwania. Już niedługo zadebiutuje jako gospodyni nowego programu wnętrzarskiego Operacja aranżacja i pojawiły się też informacje, że zostanie jurorką w You Can Dance – Nowa Generacja.


Marcin Hakiel z dziećmi

Marcin Hakiel z dziećmi

Marcin Hakiel z dziećmi

Marcin Hakiel z dziećmi

Marcin Hakiel z dziećmi

Marcin Hakiel z dziećmi

Komentarze

 • Gośćzorri pisze:

  Matka Pollka,zalosna kobieta

 • Gość pisze:

  Jak dla mnie trochę jej za dużo, niedługo otworzysz lodówkę a tam Cichopek. Tak się tylko zastanawiam gdzie w tym natłoku obowiązków jest czas dla dzieci. Ja też lubię swoją pracę ale też lubię swój dom

  • Gość pisze:

   Marcin nie musiał się dzielić, dostał przydział i finito .Ona ma dzieci na oku a on opiekę

 • Tera pisze:

  Skończą się jej kontrakty i zostanie na lodzie , Przyjdą nowe twarze..

 • Gość TSA pisze:

  Jak Pani nie szkoda dzieci, niech się Pani cieszy, że ma takiego wspaniałego męża i ojca dla dzieci, bo by być dobrą matką to trzeba być przy dzieciach. Niebawem to Pani zrozumie. Kochanek nie da nic więcej niż mąż i ojciec swoich dzieci. Dziwię się że skończyła Pani psychologię i nie rozumie podstaw funkcjonowania rodziny. Bardzo szkoda dzieci.

 • Gość pisze:

  Oj, dziś mi p. Cichopek z lodówki wyskoczyła… Hahahaha….

 • Gość 22 czerwiec 2022 godz 20 pisze:

  Kaśka weź się za dzieci a nie tylko praca praca po co starałas się odzieci jak nie interesujesz się dziecmi tylko praca praca nie masz serca dla własnych dzieci tylko dla kochanka

 • Gość pisze:

  Katarzyna Cichopek wszędzie do obrzydliwości.Czy to pani nie wie że staje się śmieszna.Lansuje buty,szorty( które nota bene w tym miejscu wcale nie pasowały).Lepiej poświęciłaby więcej czasu na sprawy bardzo istotne,a nie
  na takie duperele

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×