Kasia Cichopek dodała kilka zdjęć, a fani nazwali ją mianem „czarownicy” i pisali o lataniu na miotle. Przesada?

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek dodała nowe zdjęcia. Sprawiły, że została nazwana mianem... czarownicy. Co takiego sprowokowało fanów do takich wpisów?

Kasia Cichopek to aktorka, prezenterka i dziennikarka. Lata temu rozpoczęła przygodę z mediami dzięki występom w M jak miłośćW serialu gra do dziś. Oprócz tego realizuje się w innych programach Telewizji Polskiej. Większość widzów z pewnością wie, że występuje ona w Pytaniu na śniadaniegdzie wraz z Maciejem Kurzajewskim prowadzi poranne rozmowy.

Sporo ostatnio pozmieniało się u niej w życiu prywatnym. Artystka rozwiodła się z mężem, Marcinem Hakielem. Para podzieliła się jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi: jeden tydzień spędzają one z mamą, a drugi z tatą.

O dziwo, ostatnie poczynania ex-męża Kasi sprawiły, że to o nim częściej piszą media. Wszystko za sprawą jego nowego związku. Przystojny tancerz raz na jakiś czas pokazuje w sieci zdjęcia u boku pięknej blondynki. Niemal każda wzmianka o kobiecie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony zarówno redakcji, jak i internautów.

Kasia Cichopek na miotle. Zdjęcia

W ten weekend aktorka wybrała się z synem Adamem i córką Heleną na Wyspy Brytyjskie. W Londynie odwiedzili muzeum Harry’ego Pottera, gdzie gwiazda zapozowała do szeregu zdjęć. Widać ją m.in. na miotle, co nie umknęło uwadze fanów. Kasia zabrała dzieci w to niezwykłe miejsce z okazji zbliżających się jej 40. urodzin.

Dziś spełniłam marzenie moich dzieci i moje odwiedzając muzeum Harrego Pottera. Taki prezent zrobiliśmy sobie z okazji moich zbliżających się 40 urodzin. Podziwialiśmy oryginalną scenografie, kostiumy, podglądaliśmy jak powstawał film. Genialne doświadczenie!!! Aaaa! Nie wiem kto bawił się lepiej – napisała w opisie albumu z fotkami.

Fani licznie nawiązali z nią interakcje.

  • Aaaaa moje marzenie!!!!!!

  • Kasia to już masz 40 lat ? ale dobrze wyglądasz jako artystka i nie tylko. Jesteś radosna i masz fajną osobowość.

  • Rewelacja. Jak na tej miotle? Ładne widoki? Happy Birthday to You.

  • Najpiękniejsza czarownica, jaką widziałam.

  • Na tej miotle to dobre jest, od tej strony pani nie znałem – pisali.

Zdjęcia Kasi Cichopek obejrzycie w galerii pod tekstem.


Kasia Cichopek w muzeum Harry'ego Pottera

Kasia Cichopek w muzeum Harry'ego Pottera

Kasia Cichopek w muzeum Harry'ego Pottera

Kasia Cichopek w muzeum Harry'ego Pottera

Kasia Cichopek w muzeum Harry'ego Pottera

Kasia Cichopek w muzeum Harry'ego Pottera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×