Szukaj

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali bardzo romantyczne zdjęcia z wakacji we Włoszech. Rozpłynęliśmy się razem z nimi. Jak oni się kochają!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wybrali się na romantyczne, rodzinne wakacje do Włoch. Teraz aktorka dzieli się pięknymi fotografiami na swoim Instagrmaie. Zobaczcie.
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pojechali na wakacje. Wybrali bardzo piękny i romantyczny kierunek. Aktorka podzieliła się pięknymi zdjęciami na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz: „Dance, dance, dance” to niejedyna fucha jaką Katarzyna Cichopek zgarnie po Basi Kurdej-Szatan! TVP zaproponowało jej coś jeszcze

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach. Bardzo romantycznie

Mimo ferworu zajęć i napiętych grafików, czas na odpoczynek i dla rodziny jest bardzo ważny. Przypominamy, że byli w ostatnim czasie bardzo zajęci na planie programu Czar par, gdzie są jurorami.

To już kolejne wakacje Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela w tym roku. Para wraz z dziećmi niedawno odwiedziła Grecję. Tym razem pojechali do Włoch, czyli wybrali nie mniej piękną destynację.

Aktorka od kilku dni odpoczywa z rodziną w słonecznej Italii. Z jej relacji na Instagramie dowiadujemy się jakie miejsca odwiedzają i jakie wrażenie zrobiły na Kasi Cichopek i jej bliskich.

Jedno ze zdjęć jest bardzo romantyczne. Podpisała je po włosku:

Amore mio [ moja miłość, przyp. redakcja]

Rzeczywiście, uczucie jakie łączy parę jest niezmiennie gorące od kilkunastu lat. Doczekali się dwójki cudnych dzieci i wiodą szczęśliwe życie, choć niewielu im wróżyło przyszłość, kiedy zakochali się w sobie podczas Tańca z gwiazdami. Popatrzcie, jak pięknie razem wyglądają w romantycznej scenerii Włoch.

Zobacz: Kasia Cichopek nie jest pewna swojej przyszłości w „M jak miłość”. Fani serialu będą zmartwieni jej słowami [WIDEO]

Obserwującym bardzo spodobały się zdjęcia Kasi Cichopek. Nie ukrywają, że darzą parę ogromną sympatia.

  • Cudowni!
  • Wow, mega ujęcie!
  • Takich was lubię najbardziej.
  • Zakochana para.
  • Pięknie, bądźcie tacy jak jesteście i nie zmieniajcie się – piszą fani.

Pozostaje życzyć jeszcze wielu lat takiej pięknej miłości.

Zobacz: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują 11 rocznicę ślubu. Mamy zdjęcie, na którym widać, jak rodziła się ich miłość!


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Kasia Cichopek na wakacjach we Włoszech

Kasia Cichopek na wakacjach we Włoszech

Kasia Cichopek na wakacjach

Kasia Cichopek na wakacjach

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×