Szukaj

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali bardzo romantyczne zdjęcia z wakacji we Włoszech. Rozpłynęliśmy się razem z nimi. Jak oni się kochają!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wybrali się na romantyczne, rodzinne wakacje do Włoch. Teraz aktorka dzieli się pięknymi fotografiami na swoim Instagrmaie. Zobaczcie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pojechali na wakacje. Wybrali bardzo piękny i romantyczny kierunek. Aktorka podzieliła się pięknymi zdjęciami na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz: „Dance, dance, dance” to niejedyna fucha jaką Katarzyna Cichopek zgarnie po Basi Kurdej-Szatan! TVP zaproponowało jej coś jeszcze

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach. Bardzo romantycznie

Mimo ferworu zajęć i napiętych grafików, czas na odpoczynek i dla rodziny jest bardzo ważny. Przypominamy, że byli w ostatnim czasie bardzo zajęci na planie programu Czar par, gdzie są jurorami.

To już kolejne wakacje Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela w tym roku. Para wraz z dziećmi niedawno odwiedziła Grecję. Tym razem pojechali do Włoch, czyli wybrali nie mniej piękną destynację.

Aktorka od kilku dni odpoczywa z rodziną w słonecznej Italii. Z jej relacji na Instagramie dowiadujemy się jakie miejsca odwiedzają i jakie wrażenie zrobiły na Kasi Cichopek i jej bliskich.

Jedno ze zdjęć jest bardzo romantyczne. Podpisała je po włosku:

Amore mio [ moja miłość, przyp. redakcja]

Rzeczywiście, uczucie jakie łączy parę jest niezmiennie gorące od kilkunastu lat. Doczekali się dwójki cudnych dzieci i wiodą szczęśliwe życie, choć niewielu im wróżyło przyszłość, kiedy zakochali się w sobie podczas Tańca z gwiazdami. Popatrzcie, jak pięknie razem wyglądają w romantycznej scenerii Włoch.

Zobacz: Kasia Cichopek nie jest pewna swojej przyszłości w „M jak miłość”. Fani serialu będą zmartwieni jej słowami [WIDEO]

Obserwującym bardzo spodobały się zdjęcia Kasi Cichopek. Nie ukrywają, że darzą parę ogromną sympatia.

  • Cudowni!
  • Wow, mega ujęcie!
  • Takich was lubię najbardziej.
  • Zakochana para.
  • Pięknie, bądźcie tacy jak jesteście i nie zmieniajcie się – piszą fani.

Pozostaje życzyć jeszcze wielu lat takiej pięknej miłości.

Zobacz: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują 11 rocznicę ślubu. Mamy zdjęcie, na którym widać, jak rodziła się ich miłość!


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Kasia Cichopek na wakacjach we Włoszech

Kasia Cichopek na wakacjach we Włoszech

Kasia Cichopek na wakacjach

Kasia Cichopek na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×