Szukaj

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel świętują siódmą rocznicę ślubu. Gwiazda opisała wzniosłe i trudne chwile: „Zdarzyło się coś absolutnie wyjątkowego”

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 7. rocznicę ślubu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 7. rocznicę ślubu

7. rocznica ślubu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Gwiazdy bardzo chętnie dzielą się z fanami rocznicami swojego ślubu.  tej okazji zamieszczają zdjęcia i romantyczne wpisy. Ostatnio na Facebooku 5. rocznicą ślubu z Michałem Wiśniewskim świętowała Dominika Tajner.

Zobacz: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner obchodzą dziś ważną rocznicę

Dziś z kolei minęło 7 lat od kiedy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel powiedzieli sobie magiczne TAK w zakopiańskim kościele. Para poznała się na parkiecie Tańca z gwiazdami i do szaleństwa w sobie zakochała. Wspomnieniami z dnia ślubu i historią ich miłości podzieliła się ze światem aktorka i zamieściła wzruszający wpis na swoim blogu.

Dziś jest wyjątkowy dzień… w tym dniu 7 lat temu zdarzyło się w naszym życiu coś absolutnie wyjątkowego! Wzięliśmy ślub! Chociaż taki dzień jest niepowtarzalny i jedyny, to najważniejsze dzieje się przed nim i po nim. Przed poznajemy się, zakochujemy, deklarujemy i postanawiamy razem iść przez życie, budujemy więź. A po – tu naprawdę zaczyna się wyzwanie. Piękne, pełne wrażeń, może nie zawsze idealne, ale nasze wspólne życie, dbanie i ciągłe zabieganie by uczucie nie wygasło. Wiem, że brzmi to wzniośle, ale tak właśnie ma brzmieć, bo kiedy, jeśli nie w rocznicę ślubu powiedzieć sobie, że tak dobrze nam razem 🙂

Gwiazda pokazała zdjęcia z parkietu i wideo oraz portrety z dzieciństwa. Zdradziła, że nie spodziewała się, że to właśnie na parkiecie pozna miłość swojego życia.

Każdy z nas miał marzenia, dziecięce pragnienia, nastoletnie przeżycia. I nagle Taniec z Gwiazdami połączył nasze losy. I od tej pory jesteśmy sobie partnerami na parkiecie, w życiu, w pracy i w domu. Bo kto mógł przypuszczać, że te dzieciaki ze starych fotografii dziś razem będą realizować marzenia. Życzę nam kolejnych pięknych lat a każdemu z Was znalezienia tej jedynej, prawdziwej miłości.

My też życzy tej parze spełnienia kolejnych marzeń i mnóstwa szczęścia! 🙂

Katarzyna Cichopek w dzieciństwie

Katarzyna Cichopek w dzieciństwie
Fot. http://katarzyna-cichopek.pl

Marcin Hakiel w dzieciństwie

Marcin Hakiel w dzieciństwie
Fot. http://katarzyna-cichopek.pl


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×