Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przez dłuższy czas nie zobaczą syna. Aktorka wszystko zdradziła w sieci

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek zdradziła w sieci, że ani ona, ani Marcin Hakiel przez dłuższy czas nie zobaczą syna. Co się dzieje z Adamem Hakielem?

Kasia Cichopek Marcin Hakiel kilka miesięcy temu rozstali się po 17 latach związku. Początkowo zdeklarowała się do tego, aby nie komentować sprawy. Ponadto byli partnerzy podzielili się obowiązkami, jeśli chodzi o opiekę nad małoletnimi dziećmi: Adamem Heleną. Jeden tydzień spędzają one z mamą, a drugi z tatą.

Niestety w praktyce wszystko się zmieniło i po ustaleniach nie ma śladu, a relacje małżonków bardzo się ochłodziły. Marcin złamał dane słowo i poszedł do programu Oli Kwaśniewskiej, w którym sugerował, że w życiu jego żony pojawił się inny mężczyzna. Dodatkowo zamieścił później w social mediach kilka wypowiedzi, odebranych przez internautów jako zaczepki w stronę żony.

Katarzyna konsekwentnie milczy, mimo że kilka publikacji Hakiela mogło sprawić jej niemałą przykrość. Jedno czego konsekwentnie oboje przestrzegają, to dzielenie się obowiązkami jeśli chodzi o potomstwo. Cichopek właśnie zdradziła w sieci, że żadne z rodziców przez dłuższy czas nie zobaczy Adama.

Kasia Cichopek z córką pożegnały Adama

Na początku lipca syn Kasi i Marcina Adam, skończy 13 lat. Cichopek oczywiście zaplanowała imprezę urodzinową. Mieli się na niej pojawić jej rodzice i brat. Zabrakło jednak taty chłopca. Tak przynajmniej donosił tygodnik Świat i Ludzie.

Emocje są jeszcze bardzo duże, to nie jest dobry czas na świętowanie razem tak ważnej i pełnej wspólnych wspomnień uroczystości – znajoma aktorki powiedziała gazecie, dodając, że wciąż jest w niej sporo „żalu i rozgoryczenia”. Hakiel oczywiście również planuje dla syna jakąś niespodziankę – można było przeczytać.

Rzeczywiście Marcin pokazał relację z urodzin Adama. Było ogrodowe przyjęcie z grillem, czarny tort i zabawy na świeżym powietrzu. Tymczasem w niedzielne popołudnie Kasia Cichopek zdradziła, że przez dłuższy czas ani ona, ani Hakiel, nie zobaczą Adama.

W relacji na Instagramie pokazała, jak razem z Helenką żegna syna, który wyjechał na kolonie. Podzieliła się też wspomnieniami, bo odjeżdżający autokar wywołał w niej wspomnienia z dzieciństwa.


Katarzyna Cichopek i Helena żegnają Adama

Katarzyna Cichopek i Helena żegnają Adama

Katarzyna Cichopek i Helena żegnają Adama

Katarzyna Cichopek i Helena żegnają Adama

Katarzyna Cichopek i Helena żegnają Adama

Katarzyna Cichopek i Helena żegnają Adama

Komentarze

 • Gośćgrazynka pisze:

  Czy to dla nas tak ważne, azeby czytać w internecie. Ludzie, opamietajcie się .

  • Gość pisze:

   Kto tak Kaśkę wylizal..okropne ma te włosy Ulizane wygląda na 60 lat zresztą, wysieje z przodu.
   .

  • Gośćwiola pisze:

   Adam Wyjechał na kolonie wielkie wydarzenie a jaki durny tytuł nie zobaczą syna DZIECI wyjeżdżają są wakacje Nie marnujcie dziecku wyjazdu

 • Alex pisze:

  Boże nigdy bym nie poszła do takiego psychologa masakra z niej psycholog jak i aktorka . Aktorzy studjuja 5 lat uczą się profesjona o niego zawodu a ona w 5 minut została pseudo gwiazda . Nie powinna się tytułować ze jest aktorka to śmieszne . Nic tylko cichoek i Cichopek zygac się chce i hakiel i hakiel jak by innych tematów nie było.

 • Gość K pisze:

  Ile razy jeszcze będziecie pisać o Cichopek .Tego nie da się czytać .To tylko aktoreczka jednego serialu. Porażka

 • Gośćlila pisze:

  A kiedy karmi kota będą z siecią i relacja od urodzenia kasi

 • Znajoma pisze:

  Oczywiście że powinien wiedzieć ale i tak dobrze ze pozwala na widzenia z dziecimi bo są takie wredne matki że nie zezwalają ojcu na spotkania z dziecimi i buntują przeciwko ojcu

 • GoAnnaść pisze:

  Każde dziecko rozwiedzionych rodziców niesie plecak problemów i trosk. Nie ma możliwości, by je przed tym uchronić. Rozpad rodziny jest dla nich traumą , która ciągnie się do końca życia. Wiem to z autopsji. Pani Cichopek jest chyba psychologiem , więc powinna o tym wiedzieć.

 • Gość pisze:

  Uważam, że ojciec powinien wiedzieć, że jego syn wyjeżdża

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×