Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski urządzili sobie randkę w domu. W kuchni nieźle zaszaleli. Ale oni się uzupełniają!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali jak spędzają czas w domowym zaciszu. Zakochani urządzili sobie randkę w kuchni. To duet, który świetnie się uzupełnia.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są obecnie jedną z najpiękniejszych i najchętniej podglądanych przez fanów par w show-biznesie. Zakochani w październiku oficjalnie ogłosili swój związek i od tamtej pory nie ukrywają łączącego ich uczucia. Do sieci wrzucili już sporo wspólnych zdjęć, a ostatnio chwalili się relacją z 50. urodzin dziennikarza. Najpierw gwiazda TVP zorganizowała dla swojego partnera imprezę niespodziankę w gronie rodziny.

Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził nasz informator.

Następnie para spakowała walizki i wybrała się na tydzień do Jordanii. Tam intensywnie zwiedzali i oddawali się wielu miejscowym atrakcjom. Jedną z nich była błotna kąpiel.

Mówcie do mnie Your Mud-jesty kolejny punkt na trasie naszej jordańskiej wycieczki- Morze Martwe. Błoto z tego morza to naturalny kosmetyk, pielęgnuje koi, leczy dzięki bogactwu minerałów.
Ktoś z Was próbował kąpieli błotnej?

Prezenter świętował też na antenie Pytania na śniadanie, a życzeniom i miłym słowom nie było końca.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali domową randkę

Kasia i Maciej nie tylko nie kryją swoich uczuć przed światem, ale też wiadomo, że ich związek zmierza ku poważnym deklaracjom. Kilka miesięcy temu informowaliśmy o zaręczynach pary, a teraz wiadomo, że szukają domu, w którym zamieszkają wspólnie jeszcze przed ślubem. Musi się w nim znaleźć miejsce dla mamy prezentera i dzieci Kasi, a także synów Macieja.

Ten dom musi mieć dużą kuchnię, bo pani Teresa uwielbia gotować. Ma jedno popisowe danie, za którym Maciek z Kasią przepadają. To pieczone żeberka. Obowiązkowym elementem wystroju będzie też duża, wygodna kanapa, na której oboje będą mogli gościć dzieci i wspólnie oglądać filmy – mówi nam osoba pracująca przy „Pytaniu na śniadanie” – przekazał nasz informator.

Para sporo czasu spędza razem w domu i okazuje się, że urządzają sobie randki w kuchni, wspólnie przygotowując posiłki. Wczoraj pokazali nagranie, na którym przygotowali przysmak rodem z Włoch, czyli pomidorki zapiekane z kozim serem i czosnkiem.

Smacznego – napisała Kasia.

Widać, że zakochani świetnie czują się u swojego boku i świetnie podzielili się obowiązkami w kuchni. Myślicie, że niedługo przejmą razem kuchnię w Pytaniu na śniadanie? Fani tej pary byliby zachwyceni.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×