Cichopek i Kurzajewski wydadzą fortunę na odpowiedź dla Smaszcz. „Kasia mocno to przeżywa”. W akcję zaangażowali najbliższych krewnych

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają nowy plan. To ich odpowiedź na złośliwości Pauliny Smaszcz. Co takiego zamierzają zrobić?

Kasia Cichopek w październiku potwierdziła, że tworzy związek z Maciejem Kurzajewskim, co zrobiła po serii niewybrednych komentarzy Pauliny Smaszcz. Była żona dziennikarza postanowiła ujawnić ich relację jako pierwsza. Pod zdjęciami, które Katarzyna zrobiła w Jerozolimie, w złośliwy sposób napisała:

Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE.

Ataki od tego czasu nie tylko nie ustały, a wręcz stały się bardziej ostentacyjne. Kurzajewski długo je tolerował. Uznał jednak, że Paulina przekroczyła granicę po tym, gdy złożyła wizytę u jego ponad 70-letniej matki. Krótko po tym incydencie zawiadomił policję. Jak się okazuje, Kurzopki mają już nowy plan, którym chcą sobie zrekompensować złośliwości Smaszcz.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają nowy plan

Magazyn Party podał, że para chce zamieszkać razem i w tym celu szuka dużego domu (a więc niestety również nietaniego… – przyp. red. Jastrząb Post), by było w nim też miejsce dla matki Maćka i dzieci Kasi: Adama i Heleny.

Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny – podał informator gazety.

Pojawiła się wyraźna sugestia, że Kurzajewski robi wszystko, by zrekompensować wybrance trudne chwile związane z atakami Smaszcz. Być może również i pomysł z kupnem domu dla nich i rodziny narodził się na skutek jej złośliwości. Jeśli tak – to świetna odpowiedź.

[Oni] są już tym bardzo zmęczeni, Kasia mocno to przeżywa. Maciej robi wszystko, żeby zrekompensować jej te ciężkie chwile.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub?

Krewni Kurzopków trzymają za nich kciuki i uważają, że nie powinni czekać ze sformalizowaniem związku.

Ich bliscy uważają, że idealnie do siebie pasują, dlatego nie powinni zwlekać ze ślubem i szybko ustalić datę – dodało źródło.

Podobno sprawa ceremonii ma zostać poruszona w trakcie wigilii, na której mają się pojawić matka i synowie Kurzajewskiego (w miarę możliwości – przyp. red. Jastrząb Post) oraz brat, rodzice i babcia Cichopek.

Trzymacie kciuki za tę parę? Poniżej ich pierwszy wspólny wywiad.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kibicują naszym

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kibicują naszym

Paulina Smaszcz przeprowadziła wywiad na boso

Paulina Smaszcz przeprowadziła wywiad na boso

Gala Wiktory 2021

Cichopek Katarzyna Kasia, Kurzajewski Maciej 2022-03-31

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak inni no i spoko kradną no i spoko gwałcą no i spoko słonce no i spoko deszczyk tez spoko picollunio 24 zł + świeczka 1zł =25zł kanapa tapczan łózko no i spoko nie śmieje się z giry jak u kunia tylko z r..ja wino i ziółka we własnym zakresie amsterdam malediwy bali strasse jeb..ć to gó..no za 100 i to tyle

  • Gośćbbb pisze:

   Co to za baba ta Smaszcz nie sa razem o co jej chodzi zazdrosc ? Chyba tak mogla dbac o meza a Kasoi i Maciejowi zycze duuuuzo szczescia

  • Gość pisze:

   Nie powinni zwlekać ze ślubem….bo co jak trochę poczekają to się rozmyśla? Co za logiczne myślenie, he he

  • Gość pisze:

   I po co Ci to Kasiu było?

  • Gość8;& pisze:

   Żenada ta para ..co to za katolicy….dup.m.mmklęvzy klęczy.Cichopekm.brzydka,pażerna…po co jej….ktoś co do łóżka…hańba…zarozumiała..Po co wystawiacie jej zdjęćia….pfu…

  • GośćLololitks..!_ pisze:

   Niech spadają…pażerni…porąbani Katole..dup mmmmm.pfu.

  • Gość pisze:

   Już chyba dosyć komentarzy o tej parze!
   Za dużo tego. Pani Smaszcz chyba jest wyjątkowo zawziętym i złośliwym człowiekiem- pamiętam ich rozwód i wtedy również nie pokazała się z dobrej strony. Dziwię się, że to małżeństwo przedtrwało tyle lat! Dużo małżeństwo się rozpada, z reguły wina jest z obu stron.
   Pozwólmy im żyć tak jak chcą. Tyle jadu i nienawiści budzi niesmak. Czy nie mamy ważniejszych spraw niż jedna dodatkowa para w show biznesie?

  • GośćBusieka pisze:

   Jaki ślub czy Cichopek ma rozwód? Chyba nie!

 • Gość pisze:

  Ich życe ich sprawa nikomu nic do tego kazdy niech patrzy na swoje zycie ipostępowanie same ideały tu piszą widać

  • Gość pisze:

   Życzę im wszystkiego najlepszego. A smarkacza pozwać do sądu za zniesławienie i stalking.

  • Gość pisze:

   Presda

  • Gość pisze:

   Ile dostają cipkokurzajeza pranie publiczne swoich brudów. Lata mi to kto kogo i z kim się pieprzy.Jedno wiem na pewno nie cierpię bab I chłopów qorviszonow.

  • Gość pisze:

   Racja ,ich życie więc niech te nowinki pozostawia dla siebie ,dość już tego obnażania to już oficjalny stalking społeczeństwa . Nie wstyd wam cichopy i krzajki ? Dajcie wreszcie żyć . Nie pchajcie się na siłę do naszych domów bo nie chcemy takich gości którzy od rana do nocy są prowokacyjni i nachalni nie wstyd wam ,?macie się za inteligentnych i psycholog powinna wiedzieć jak się godnie zachowywać .Znikajcie raz na zawsze ,szambo będzie szambem . To oni rozdmuchują afery ,zgłoszenia na policję ,prowokują Panią Paulinę . Jesteście nie do naśladowania ,religia wam na to pozwala ? Zdrada małżeńska od lat ,grzech i niemoralność to wasze atuty .Nie publikujcie już waszych informacji .

  • Gość pisze:

   Nie ideały ,ale ludzie mają zasady , mój związek moja sprawa a nie obnażanie syfu i braku miłości do dzieci . To oni prowokują .6 m-cy temu tak samo pisała o mężu i dzieciach ,będąc już w konkubinacie z kochankiem i chodząc do kościoła ? Osad nie należy do nas ale do swojego zdania każdy ma prawo .Szanujmy się wzajemnie ale też umiejmy nazwać po imieniu beszczelny śmiech z rozbicia ,pozostawienia rodziny .Ale wreszcie może Pan Marcin znalazł uczciwa kobietę ,widać b.madra bo nie chce rozgłosu . Kacha sama się obnaża .

  • Smaszs pisze:

   Smaszcz niżej upaść nie można tak publicznie się poniżać-masochistka???

  • Gość .Wiki. pisze:

   Życzę p Maciejowi i pKasi żeby mogli cieszyć się swoim szesciem.. Żeby ktoś zrobił prządek z tą psychopatką która powinna siedzieć już w psychiatryku a nie dręczyć ludzi którzy chcą banalnie żyć.

  • Gość lololitka..-_;lkd pisze:

   Żenada hi jakie szczęście..pfu…dup…..co to za katolicy…klęczą a są pażerni…Celebryci po co im tyle kasy..pażerni…brzydcy.afiszują się po co się wstawiają….Dlaczego ich się wstawia. ..pfu.A to samo nie jest napisane.To nie to samo napisane…ani duplikat….Po co różnych pażernych celebrytów się wstawia…..?Obrzydliwość tyle kasy dostawać…za co za bzdurne ..afiszowanie się..@

  • Gość pisze:

   Niesmak budzi kurzop narażając matkę na stres którym się tłumaczy .A na policję zeznając to nie naraża ja na zagrożenie życia .To on jest temu winien że zgłaszał głupoty na policję .A czy zabezpieczył matce opiekę jak znika na schadzki żeby nic się nie stało ? Dopiero prawda wyjdzie na wierzch jak zamieszkają z kacha mama razem .

 • Gośćmaria pisze:

  Już lepiej, nic nie piszcie, żyjcie swoim życiem, Kasi i Mackowi życzę , żeby wszystko się ułożyło dla nich szczęśliwie.

  • Gość Luxwik pisze:

   Jak niema tolerancji efekty są jakie są

   teraz już za puzino.

  • Gość30 pisze:

   A im powiem ze to co zrobili odbije im sie duza czkawka. Nie rozbija sie rodziny ! Oboje daja przyklad swoim dzieciom! Wstyd! Dla Pani Pauliny najwazniejsze sa dzieci I to jest przyklad Matki. Pani Paulino jestem po Pani stronie!

  • Ewa pisze:

   Też tak uważam, to bardzo sympatyczni, młodzi ludzie,to ich wybory.Trzymam za Nich kciuki 🙂

  • GośćNoico pisze:

   Przecież oni wszyscy z tego profitują. Pismaki mają zasiegi,, cichopek podtrzymywaną popularność,kurzajewski również.
   A właśnie o to im WSZYSTKIM chodzi. Więc podniecajcie się dalej i nieście im kasę!

  • Benqa pisze:

   Do Gość30 masz chyba zryty beret że piszesz takie brednie. Też się udaj do psychiatry razem z obłąkaną Smaszcz. Pani Kasi i Panu Maćkowi dużo miłości.

  • Gość lololitka..-_; pisze:

   Żenada hi jakie szczęście..pfu…dup…..co to za katolicy…klęczą a są pażerni…Celebryci po co im tyle kasy..pażerni…brzydcy.afiszują się po co się wstawiają….Dlaczego ich się wstawia. ..pfu.A to samo nie jest napisane.

  • GośćJadwiszka pisze:

   To jeszcze życz szczęścia dzieciom, którym mamuśka stworzyła życie na walizkach, żeby mieć więcej czasu dla kochanka

  • Gość pisze:

   Niekoniecznie. Nie była to miłość. Oczarowanie. Kurzajewski zmęczony swoim związkiem Kaśkę zaczarował. Coś Ty kobito zrobila. Miałaś super męża . Zrobiłaś mu dużą krzywdę, dlatego Twój związek nie wyjdzie. Na krzywdzie innych nie ma szans, chyba, że ba przeciw innym. Zmęczycie się tym oboje 😉

  • Gośćsigi pisze:

   Niech ta brzydula Smaszcz, da juz byłemu mężowi święty spokój, chciała rozwodu, więc go ma, teraz nie powinna się zajmować jego życiem, nie ma prawa mu dyktowac co ma on roić a co nie i z kim ma sobie układać życie. Niech ta paskudna da im żyć w końcu

 • Gość pisze:

  A mnie się wydaje, że p.K To tylko chciał się zabawić z p.C a tu przez swoją była żonę musi się szykować do ślubu bo TVP innego rozwiązania nie widzi..

  • Gość pisze:

   Biedna matka kurzajewskiego będzie się po kątach Kaśki poniewierać na stare lata.Kaska i opieka nad babcia..komedia swoje dzieci podrzuca jak kukułka Hakielowi.Zreszta wspólne kupowanie chaty bez związku małżeńskiego skonczy się w sądzie jak u Tadli i Kreta.i nikt nikogo po rozstaniu nie chce spłacić.Sady kosztują.

  • Gość pisze:

   Ale jaja..Kurzajewski chciał podupczyc a tu wtopa..kupuje dla mleka cała krowe.Mleko szybko się kwasi.trafil z deszczu pod rynnę.kaska i opoeka nad matka kurzaja..znow jak dzieci podrzuci ja fo Hakiela.

  • Ja pisze:

   Dość….

  • Gość Sadyba pisze:

   Mam nadzieje ze za żadne pieniadze bo to grzech smiertelny dla kaplana nie da im slubu koscielnego,, bo co do niej nie ma postaw do rozwodu i slubu koscielnego po 17 atach malrzenstwa i majac dzieci. To co zrobila to cudzołóstwo w trakcje malrzenstwa.

  • Gość pisze:

   😹

  • Gość kobieta pisze:

   😹

  • hela pisze:

   Daj jej tym ludziom żyć. Nie róbcie sobie z nich pożywki dla mediów, dla idiotów, dla zazdrośników i ludzi bardzo ograniczonych intelektualnie. Oni też są zwykłymi ludźmi i mają prawo być dzczęśliwymi. Któż nie chce takim być.

  • Gość pisze:

   Jakiego slubu, tylko cywilnego. Ale w telewizji tvp-P IS mozna dostac rozwod koscielny i slub jak Kurscy, wiara katolicka schodzi na psy dla pieniędzy .

 • Gośćhh pisze:

  Czy te tempe dzidy cichopki chociaż wiedrzą ilu jest zawodników w drużynie?

 • Gośćpolka pisze:

  Wszystkiego co najlepsze. Zdrowia i wytrwalosci. Bedzie dobrze. Pozdrawiam. Ps. Prosze sie nie przejmowac p. Smaszcz.

  • Gośćmakary pisze:

   Mówisz że będzie dobrze no tak do czasu aż Maciej zobaczy Cichopkowa bez makijażu wtedy ucieknie bo będzie myślał że spał z cudzą babą albo że postarzała sprzątaczka wlazła mu do łóżka. Tylko w tym pośpiechu nie pomyl Macieju drzwi z oknem. Szkoda by cię było bo tak jak powiedziałeś zostałeś zmuszony ale musisz teraz robić dobrą minę do złej gry

 • Gość Toja pisze:

  Dzieci niestety muszą robić jak matka każe. Nie będą czuć się komfortowo i może wybiorą mieszkanie z ojcem.

  • Alex pisze:

   Skąd wiecie jak się czują dzieci. U taty pewnie czują się lepiej z nową macochą.

  • Alex pisze:

   A skąd ty masz takie informacje? U taty z nową macochą pewnie czują się lepiej.

  • Gość pisze:

   Szkoda dzieci wstydzą się za taką matkę sztuczna to prawda antyseksualna i k…….

  • Gość pisze:

   Do Alex ,z tego co widać to myślę że lepiej u taty ,syn zawsze zadowolone w relacjach kupelskich z tatą i córka widać też przy ojcu rozkwita .A Kasia niby z dziećmi ale obok nich ma głowę zajęta tylko Kurzajewskim .

  • Gośćunio pisze:

   Niech ta brzydula Smaszcz, da juz byłemu mężowi święty spokój, chciała rozwodu, więc go ma, teraz nie powinna się zajmować jego życiem, nie ma prawa mu dyktowac co ma on roić a co nie i z kim ma sobie układać życie. Niech ta paskudna da im żyć w końcu

 • Gość pisze:

  Czyli że dzieci KAsi może zamieszkają z obcym facetem i jego matka…pomyśleć że jeszcze niedawno mieli normalna rodzinę a teraz mają mieszkać z gachem, który pieprzy ich matke…

  • Gość pisze:

   Godc

  • Krzysztof pisze:

   Ale ty jesteś tępy!!

  • Gość pisze:

   Żałosne słowa !!!

  • Gośćiwa pisze:

   Paskudne co piszesz

  • Alex pisze:

   Jak się przeprowadzą do taty, to będą mieszkać z obcą babą

  • Gośćivo. pisze:

   Same ideały w tym chorym kaju

  • Gość pisze:

   👍

  • Gość Sadyba pisze:

   👍

  • Gość gość pisze:

   A ile dzieci mieszka w Polsce w nie pełnej rodzinie lub partnerem matki tysiące nie tylko Kasi Cichopek atu wielka burza bo pracują w mediach

  • Magnat pisze:

   Cyrk jakiś…niewiadomo kto tu ma bardziej beret zryty….

  • GośBozena pisze:

   Nie rozumiem,co ty krytykowc.Maciek rozwiedziny juz trzy lata,Kasi maz ma juz nowa partnerke..Dac Im spokoj.Niech zyja szczesliwie.Paulina sama chciala rozwodu to go ma…Ninepotrzebnie nastawia dzieci pzeciw ojcowi..Jest dorosla i ponoc wyksztalcona(chodz jhej zachowanie temu przeczy) powinna wiedziec,ze to zle wplywa na dzieci..Robi z siebi biedna i pokrzywdzona.Skad w niej tyle jadu…Dawno bym zakonczyla te zenade w sadzie.

  • Gość pisze:

   Do gość bbb ,również życze Pani tego samego szczęścia ,ktore przeżywają małżonkowie zdradzani przez lata Pan Marcin mąż cichopki ,bo będzie nim zawsze ,będąc w małżeństwie .I oszukane i porzucone dzieci chłopki dla Kurzajewskiego . Nic nie stoi na przeszkodzie ,może spełni się Pani życzenia . A była żona miała dosyć , nawet opisanych przez pracowników i kolegów i koleżanki wyskoków Kurzajewskiego ,opis zawierał wiele intymnych szczegółów. Komentarze z tamtego tygodnia . Wstyd i obrzydzenie , to istne dno z uśmiechem na twarzy .😁😁

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×