Ręka tu, ręka tam… Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek już nawet oficjalnie nie powstrzymują czułości. Na tak odważne zdjęcia czekała cała branża

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nowe zdjęcia

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nowe zdjęcia

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski brylowali w Pytaniu na śniadanie. Nie szczędzili sobie czułości. Te zdjęcia to kolejny dowód ich uczucia.

Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski pracują razem na planie Pytania na śniadanieOd dłuższego czasu spekulowało się, że parę tworzą również w prawdziwym życiu. Potwierdzili to kilka tygodni temu, gdy odwiedzili Izrael. Sprowokował ich do tego złośliwy komentarz byłej żony Macieja, Pauliny Smaszcz, która napisała pod postem Katarzyny:

Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE.

Już dzień później Kurzopki – jak zaczęły ich nazywać media – połączyły się ze studiem PnŚ i opowiedziały o swojej miłości.

U nas miłość pojawia się na każdym kroku – czy to w Izraelu, czy w Autonomii Palestyńskiej – każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo „miłość”. To nasze podróżowanie wynika z ciekawości świata. (…) Cudownie jest poznawać nowe miejsca i odkrywać na nowo te, które znamy, gdy towarzyszy nam ktoś, kogo się kocha. To jest najpiękniejszy czas – chwalił się Kurzajewski.

O tym, że uczucie rozkwita dowiadujemy się niemal codziennie. Dziś para pojawiła się w pracy w ciekawych kreacjach. Po skończeniu nagrań zapozowali do zdjęć.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nowe zdjęcia

Katarzyna zapozowała przed fotoreporterem w czerwonym komplecie: marynarce, spodniach i szpilkach w kolorze reszty garderoby. Maciej – w garniturze i białej koszuli. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Prezenter na poszczególnych zdjęciach trzymał partnerkę za biodro i ramię. Wiele o ich relacji mówi też to, że uśmiechy nawet na chwilę nie schodziły im z twarzy.

Ich nowe ujęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

Lubicie oglądać wydania PnŚ prowadzone przez ten duet?


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewsk

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewsk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować