Pierwsze poważne ścięcie Idy Nowakowskiej z Kasią Cichopek! Było tak nieprzyjemnie, że pojawiło się oficjalne wyjaśnienie ze strony TVP

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska pokłóciły się na planie programu. Żadna z nich nie chciała odpuścić. W sprawie sporu wypowiedział się reżyser.

Kasia Cichopek Ida Nowakowska to jedne z najpopularniejszych prezenterek TVP. Obie udzielają się w Pytaniu na śniadaniea oprócz tego współprowadzą imprezy okolicznościowe stacji. Od niedawna jest im dane pracować w You Can Dance. Prezenterki zastąpiły tam Klaudię Antos Miszę Kostrzewskiego, o czym informowaliśmy jakiś czas temu.

Niestety współpraca gwiazd nie przebiega w idealny sposób. Reżyser programu, Mikołaj Dobrowolski, opowiedział o ich kłótni o jednego z uczestników.

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska pokłóciły się

Mężczyzna, jako osoba z ramienia TVP, wyjawił w rozmowie z Faktem kulisy całej dramy:

Czasami między nimi iskrzy, ale nie uważam, że to źle, bo widzowie chcą emocji. Obie są bardzo ambitne i profesjonalne, ale te ich emocje wypływają jeszcze bardziej, bo obie są matkami, nie chcą nikogo skrzywdzić. Ale to talent show i czasem trzeba komuś podziękować. I tu właśnie może budzić się niezadowolenie którejś z nich. Nie zmienia to faktu, że potrafią się pokłócić na śmierć i życie dla dobra któregoś z uczestników. Wychodzą z nich ogromne emocje i bardzo dobrze, bo dzięki temu program nie jest nudny jak flaki z olejem.

Mimo tej sytuacji reżyser bardzo je szanuje.

Kasia jest z wykształcenia psychologiem i potrafi zadać nawet niewygodne pytanie tak, że dziecko nie poczuje się dotknięte. Bo przychodzą dzieci dotknięte chorobami czy traumami. A to nie każdy potrafi. Ona potrafi wydobyć tę odpowiedź bez niepotrzebnej nerwowości – opowiedział o Cichopek.

I dodał o Nowakowskiej:

Z kolei Ida nie używa żadnych hardkorowych metod ze szkoły baletowej. Jurorką w drugiej edycji została dlatego, że w pierwszej edycji była jedną z najpopularniejszych osób na planie. Ona jest dla nich dużym autorytetem tanecznym. Kiedy mówi im, że muszą popracować nad jakimś chasse czy pas, one jej słuchają.

Już na zakończenie wytłumaczył, że gwiazdy raczej się lubią, jednak nie wyklucza to tego, że obie konkurują ze sobą na gruncie zawodowym.

Ale jeśli mamy tu pewien rodzaj rywalizacji, nie ma już znaczenia, czy to przyjaciółka, czy nie, zawsze mamy konkurentki – podsumował ten wątek.

Co myślicie na ten temat?

Ida Nowakowska o Kasi Cichopek

Jakiś czas temu koleżanka Kasi w tak enigmatycznych słowach mówiła o jej pracy w YCD:

Myślę, że ma na siebie jakiś pomysł, jako jurorka. Kasia będzie robić coś swojego, jako osoba, która już bardzo długo działa w mediach.

Pełna rozmowa tutaj.


Ida Nowakowska. Premiera kolekcji Violi Piekut

Ida Nowakowska. Premiera kolekcji Violi Piekut

Kasia Cichopek pokazała się w rockowym wydaniu

Kasia Cichopek pokazała się w rockowym wydaniu

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kaśka prostaczka zwykła aktoreczka kurdupel P.Ida pełna wdzięku i urody prowadząca uwielbiam P.Ide głowa do góry Kaśka juz nie jedna wygryzła po trupach do celuP Kurski ja promuje Kaśka powinna odejść z TVP

  • Gość Zara. pisze:

   Dajcie spokój już tej Cichopek, ładna, super prowadząca, żal Wam wszystkim dupę ściska.😡😡😡

  • Gość pisze:

   Gratuluję \'kultury” wypowiedzi. Kogo to Cichopek niby wygryzła? Nie lubię Idy , jest Jej wszędzie za dużo. Jest sztuczna i zarozumiała. Jej polityczne przekonania to są na pokaz czy prawdziwe? Bo odnoszę wrażenie, że bardzo podlizuje się władzy. To jest momentami aż żenujące. Jest sztuczna i pusta.

  • Gość gości pisze:

   Racja, okropna dziewucha,Kajda

  • GośćEdyp pisze:

   Też się pod tym podpisuje. Prawda. Cichopek to Słodka idiotka

 • Gość wawa pisze:

  ida Nowakowska jest rewelacyjna z jej wypowiedzi wypływa prostota a zarazem błyskotliwość i inteligencja .Jest nie do podrobienia bardzo ją lubię

  • Gość pisze:

   Wstrętna cwana baba wie gdzie ma zaistnieć ! I gra powinnać aktorką cwaniara !!!! 😠☹️

  • ewa pisze:

   Ida Nowakowska wywołuje we mnie dużo złych emocji . Jest świadoma swoich atutów i nimi wszystkimi gra . Do celu po trupach . Nawet dziecku nie odpuści i wszędzie go ciąga .

  • Gośćjanja pisze:

   Oczywiście, Ida jest miła, taka swoją.Nikogo nie udaje.Sorry ale jakoś mi ta Cichopek nie pasuje.Dziwie się, że ja tak promują.Wszędzie jej pełno. Myślę, że w PNŚ są fajniejsze dziewczyny od Cichopek. Zaprasza eksperta a potem sama się popisuje wiedzą w temacie nie daje dojść do słowa gościowi.

 • Gość pisze:

  NO GDZIE JEST TEN MOJ KOMENTARZ NIE ZMIENIAJCIE TRESCI NA LITOSC……….

 • Gość pisze:

  IDA DO KITU …..NOGI JAK LUK INDIANA…..DO ZNANIA NA TANCU TO JEJ DALEKO….WREDNA MONGOLKA PCHA SIE NA SILE WSZEDZIE

 • Gość pisze:

  hakiel nauczyl ja cos tam tancowac a iga profesjonalistka z usa kaska psycholog niech idzie do sanatorium milosci

 • Ala pisze:

  Ida to wie o co chodzi w tańcu a Cichopek to amatorka

 • Gość Babcia pisze:

  Masz rację.

 • Gość Henia pisze:

  Ida profesjonalistka a Kasia amatorka z przerostem ambicji

  • frustrat z oPOzycji pisze:

   PiSowskie kukły, mierne dziennikareczki… i tyle (Cichopek tyle lat była symbolem swojskiej dziołchy z dobrego domu, ale niestety… na Nowakoską też mam alergię, ale ona chociaż zna się na tańcu i nie udaje, że jest dobrą aktorką)! 😛

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×