Kasia Cichopek wyprawiła imprezę urodzinową dla swojej córki! Jej sukienka z głębokim dekoltem zrobiła piorunujące wrażenie na internautach

Kasia Cichopek urodziny córki Heleny

Kasia Cichopek urodziny córki Heleny

Katarzyna Cichopek wyprawiła urodziny córki

Ile lat ma córka Kasi Cichopek? Helena Hakiel świętuje urodziny. Aktorka pokazała zdjęcie z przyjęcia. Jej sukienka z głębokim dekoltem zrobiła furorę na Instagramie. Zobacz, jak wyglądała.

5 urodziny Helenki Hakiel

Katarzyna Cichopek swoją popularność zdobywała stopniowo. Zanim stała się kultową Kingą Zduńską w serialu M jak miłość, Kasia szalała w programach rozrywkowych. Najbardziej pamiętamy ją z Tańca z gwiazdami, gdzie wraz z tancerzem Marcinem Hakielem zdobyła Kryształową Kulę. Przez chwilę Cichopek zachwyciła się cała Europa, gdy gwiazda reprezentowała nasz kraj w konkursie tanecznej Eurowizji, na której zajęła 4. miejsce.

Marcin tak bardzo porwał w tany piękną aktorkę, że we wrześniu 2008 roku krokiem tanecznym, doprowadził ją do ołtarza w Zakopanem. Cichopek i Hakiel są szczęśliwym małżeństwem już od 10 lat. Obecnie tancerz z aktorką mieszkają razem na warszawskiej Sadybie, mają 9-letniego syna Adama oraz 5-letnią córkę Helenę, która właśnie świętuje swoje urodziny. Szczęśliwa mama pochwaliła się pięknym zdjęciem z imprezki, pokazując pyszny tort i wiązankę różowych baloników:

5 lat temu po raz drugi zostałam Mamą. Dziękuje Skarbie mój, że to właśnie mnie wybrałaś. Kocham Cię jak stąd to kosmosu i jeszcze dalej. Rośnij zdrowa, uśmiechnięta i szczęśliwa! Sto lat moje Kochanie – napisała Kasia.

Pod postem fani Kasi zasypali swoja idolkę gratulacjami oraz życzeniami dla słodkiej Helenki. My również dołączamy się do życzeń dla jubilatki. Jesteśmy również pod wrażeniem pięknego biustu Kasi, zaś internauci zachwycili się jej modną sukienką.

Jak ten czas szybko płynie.

Kasia Cichopek dla pieniędzy rozebrała się do naga i wskoczyła do łóżka! Zrobiło się bardzo gorąco!

Gwiazdy świętują 10 urodziny Polsat Café: Kasia Cichopek, Agnieszka Hyży, Kasia Skrzynecka, Ewa Wachowicz

Kasia Cichopek w ogniu krytyki przez zdjęcie z wakacji w Grecji. „Po co pani to wrzuca?”


Katarzyna Cichopek - 5 urodziny córki Helenki

Katarzyna Cichopek - 5 urodziny córki Helenki

Kasia Cichopek z córeczką Helenką

Kasia Cichopek z córeczką Helenką

Kasia Cichopek z córką Helenką na Rodos

Kasia Cichopek z córką Helenką na Rodos

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×