Szukaj

Amory Kasi Cichopek bez makijażu i Marcina Hakiela w rytm „Miłości w Zakopanem”. Para rozczuliła internautów

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali romantyczne zdjęcie z Zakopanego. Widać, że miłość między nimi kwitnie, tak samo jak w piosence Sławomira Miłość w Zakopanem, która zainspirowała parę do zmysłowej pozy. Zdjęciem na Instargamie oczarowali fanów.

Kasia Cichopek uwielbienie widzów zdobyła rolą Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość. Co ciekawe początki jej kariery nie zapowiadały oszałamiającego sukcesu. Była po prostu jedną z aktorek serialu. Ale kiedy w 2005 w parze z Marcinem Hakielem zdobyli Kryształową Kulę w drugiej edycji programu rozrywkowego TVN Taniec z gwiazdami – wybuchła i miłość, i kariera.

 Nasz związek zaczął się od przyjaźni, a ja wreszcie znalazłam w Marcinie taką ostoję, opokę, kogoś, przy kim czułam się bezpiecznie – wspomina początki ich związku w „Vivie!” Kasia Cichopek.

Ich popularność sięgnęła zenitu, gdy 2006 zwyciężyli w specjalnym odcinku konkursu Finał Finałów Tańca z gwiazdami. Dwa lata później, w 2008 wzięli głośno komentowany ślub. Pasja do tańca nie skończyła się jednak wraz z programem. Jeszcze zanim stanęli na ślubnym kobiercu z Marcinem Hakielem otworzyli w Warszawie pierwszą placówkę szkoły tańca o nazwie Hakiel – Akademia Tańca. Poza tym wydali kurs tańca na DVD, Taniec krok po kroku, wydali książkę pt. Szkoła tańca. A Kasia napisała też książkę o tym, jak radzić sobie z macierzyństwem. Naprawdę medialna, zapracowana para. I wiele wskazuje na to, że także para idealna.

Kasia Cichopek bez makijażu i w romantycznym uniesieniu

Od kilku lat Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie przyjmują propozycji występów w sylwestra. Mimo kuszących ofert, oboje zdecydowanie wolą ostatni wieczór starego roku i pierwszy nowego spędzi z daleka od reflektorów i pracy:

Sylwestra zawsze spędzamy rodzinnie. Standardowo w gronie przyjaciół w Zakopanem, więc w tym roku też się tam wybieramy. Taka tradycja – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Katarzyna Cichopek przyjeżdża pod Tatry bardzo chętnie, zwłaszcza, że może tam spędzić czas nie tylko z najbliższymi, ale także spotkać znajomych, pośród których nie brakuje gorących nazwisk. Bernadetta Bachleda-Curuś, która pochodzi z jednej z najbogatszych rodzin Podhala, pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z Kasią. W kadrze znalazły się także Monika Bachleda-Curuś i Zosia Ślotała.

Ale dopiero zdjęcie wtulonych w siebie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela rozbiło bank.

Miłość, miłość w Zakopanem – napisała aktorka.

Sympatycy pary nie kryli zachwytu nad widokiem wtulonej w siebie pary

  • Tyle lat a Państwo nadal tak samo się mocno kochają pozdrawiam.
  • Pięknie.
  • To mi podoba, szczęśliwi.
  • Piękna para. Miłości i radości w Nowym Roku – pisali w komentarzach.

Wielu fanów zwróciło uwagę na dziewczęcą urodę Kasi. Gwiazda bez makijażu wygląda bardzo dobrze, aż ciężko uwierzyć, że w październiku skończyła 37 lat.


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Zakopanem

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Zakopanem

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×