Szukaj

Cerekwicka przez koronawirusa sama spędziła 40 urodziny. Wyprawiła przyjęcie i bawiła się świetnie [WIDEO]

Katarzyna Dowbor urodziny

Katarzyna Dowbor urodziny

Kasia Cerekwicka właśnie skończyła 4o lat! Koronawirus nie pozwolił jej na huczną imprezę. Ale na przekór wszystkiemu gwiazda sama sobie ją wyprawiła.

Kasia Cerekwicka od wielu lat utrzymuje się w czołówce polskich piosenkarek. Oprócz działalności muzycznej swoich sił próbowała także w programach rozrywkowych. Była uczestniczką Tańca z gwiazdami, Tylko nas dwoje oraz Twoja twarz brzmi znajomo

Karierę rozpoczęła w 1997 roku, biorąc udział w jednym z odcinków programu Szansa na sukces. Zajęła pierwsze miejsce za interpretację piosenki Ewy Bem Wyszłam za mąż, zaraz wracam, a także zwyciężyła w koncercie finałowym programu przygotowywanym w Sali Kongresowej w Warszawie. Nagrodą za wygraną był udział w Koncercie Debiutów Opole ’97. Pomimo nagród Kasia przez wiele lat nie mogła się przebić, śpiewała wówczas chórki m.in. u Edyty Górniak. Dziś, po 20 latach kariery, ma na swoim koncie zarówno SuperJedynki, tytuły wokalistki roku jak i Grand Prix w Opolu.

Wokalistka swoje życie prywatne trzyma z daleka od mediów. O tym, że ma kogoś jej fani  fani dowiedzieli się z Instagrama. To tam piosenkarka zamieściła zdjęcie pierścionka zaręczynowego, które opisała wymownym podpisem:

Prawdziwa miłość jest tylko jedna! Los stawia często jej wyzwania. Rozdziela dwoje kochających się ludzi, aby zrozumieli ile dla siebie znaczą. Naszym zdaniem jest przetrwać te wszystkie burze i zrozumieć, że tylko raz w życiu dostajemy dar czystej miłości. Reszta to złudzenie tej właściwej – pisała wokalistka.

Czy wciąż są parą? Na jej Instagramie próżno szukać wspólnych zdjęć.

Samotne 40 urodziny Kasi Cerekwickiej

Na swoim Instagramie Kasia zaprezentowała filmik ze swoich urodzin. Artystka wyglądała kwitnąco, w pięknym mieszkaniu pełnym kwiatów, zdmuchnęła świeczki z okazałego tortu, a na koniec sama sobie zaśpiewała Sto lat. Najprawdopodobniej nie była sama, bo ktoś musiał nagrać filmik, którym autorka hitu Na kolana podzieliła się z fanami na Instagramie. Kto? O tym nie napisała ani słowa.

Kochani, wczorajszy dzień to było prawdziwe szaleństwo. Nie wiem czy odczytałam i odebrałam wszystkie wiadomości z życzeniami, ich ogrom mnie przygniótł. Dziękuje za kwiaty, za dobre słowo, dziękuję, że jesteście, dziękuje że pamiętaliście! – napisała pod filmikiem Kasia.

Po hasztagach, które dodała do postu można wnioskować, że pomimo samotnie spędzonych 40 urodzin, dobry humor jej nie opuszczał:

#jagodakarwowskateam, #czterdziestolatka, #jednąnogąwgrobie, #jezujakajestemstara, #kochamciężycie, #urodzinowakwarantanna #dosetkitojużzleci.

Kto złożył Kasi Cerekwickiej życzenia?

Oprócz fanów i znajomych Kasi życzenia na Instagramie złożyły jej też koleżanki po fachu: Majka Jeżowska, Ania Karwan, Natalia Kukulska i Małgorzata Ostrowska.

  • Gdyby nie kwarantanna @kasia_cere ,razem piłybyśmy wczoraj Twoje urodzinowe drinki ! Be Happy girl – Majka Jeżowska
  • Sto lat w zdrowiu i szczęśliwości kochana!!! – Natalia Kukulska
  • Piękna! Kasiu trwaj w tej sobie – Ania Karwan
  • Kasiu dużo miłości, szczęścia i tego co jest „między słowami” oraz żebyś zawsze była jak ten Feniks!

A wy czego życzcie Kasi?


Kasia Cerekwicka - Szansa na sukces

Kasia Cerekwicka - Szansa na sukces

scena z: Katarzyna Cerekwicka, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
Kasia Cerekwicka – Top of the Top 2018 Sopot Festival, dzień trzeci

Kasia Cerekwicka – Top of the Top 2018 Sopot Festival, dzień trzeci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×