Odmieniona nie do poznania Kasia Cerekwicka przeżywa chwilowy spadek formy! Piosenkarka prosi o wsparcie swoich fanów!

Kasia Cerekwicka metamorfoza

Kasia Cerekwicka metamorfoza

Kasia Cerekwicka aktualnie przebywa w swojej kolejnej trasie koncertowej, która daje jej się we znaki. Piosenkarka mimo zmęczenia wygląda świetnie dzięki swojej metamorfozie. W nowym wydaniu możecie jej nie poznać.

Kasia Cerekwicka od wielu lat utrzymuje się w czołówce polskich piosenkarek. Choć swój ostatni album wydała w 2015 roku, z powodzeniem wykonuje stare hity na wielu koncertach oraz najważniejszych krajowych festiwalach. Cerekwicka oprócz kariery muzycznej swoich sił próbowała także w programach rozrywkowych. Była więc uczestniczką Tańca z gwiazdami, Tylko nas dwoje oraz Twoja twarz brzmi znajomo, była również jurorką w Hot or Not.

Po wydaniu pięciu studyjnych albumów Kasia Cerekwicka zyskała sporo fanów, którzy nieustannie wypełniają sale podczas jej koncertów. Okazuje się, że autorka hitu Na kolana właśnie jest w kolejnej trasie, czym się pochwaliła na swoim profilu:

3 ci dzień w trasie i 6ty koncert przed nami chwilowy spadek energii. Dajcie trochę – napisała Kasia.

Pod wpisem Cerekwickiej pojawiła się fotka, na której widać, że wokalistka na wiosnę zmieniła fryzurę. Po długich prostych włosach nie ma już śladu. Kasia postawiła na szaleństwo loków oraz krótkie młodzieżowe uczesanie. Pozostała jednak blondynką. Fani umęczonej oraz odmienionej artystki przesłali w komentarzach mnóstwo ciepłych słów wsparcia:

  • Nie smutaj się. Przecież ludzie Cię kochają, jesteś świetną i niezależną, silną kobietą. Jeśli trzeba – odpocznij. Nie pędź
  • Kasiu, dla mnie jesteś totalnym sztosem na równi z Paniami Bem, Prońko, Łobaszewską, Górniak, Kayah. Jesteś genialna, miej tego świadomość.
  • Kasiu uśmiechnij się dasz radę, kawusia i do przodu
  • Katarzyna kto jak nie Ty
  • Niech moc będzie z Tobą!

Przesyłamy moc wiosennej energii!

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak odważnie zaszalała z nową fryzurą! Teraz wygląda jak siostra bliźniaczka Małgorzaty Ohme!

Zobacz: Baron ściął dredy dla Julii Wieniawy?! Nowa fryzura zaskoczyła fanów!

Zobacz: Paulina Papierska przeszła wielką metamorfozę! Będziecie zaskoczeni nową fryzurą zwyciężczyni “Top Model”!


Kasia Cerekwicka w nowej fryzurze

Kasia Cerekwicka w nowej fryzurze

Kasia Cerekwicka - Opole 2017

Kasia Cerekwicka - Opole 2017

Kasia Cerekwicka Fot. ons

Kasia Cerekwicka Fot. ons

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×