Kasia Cerekwicka wraca na scenę z nowym singlem. Jak ona się postarzała! Zmarszczki, siwe włosy…

Kasia Cerekwicka fryzura

Kasia Cerekwicka fryzura

Kasia Cerekwicka długo pracowała nad nowym materiałem. Już we wrześniu ma ukazać się jej nowa płyta. Gwiazda już promuje materiał swoim singlem W pogoni za szczęściem. Wokalistka bardzo się postarzała. Jak ona wygląda!

Kasia Cerekwica to jedna z najbardziej rozpoznawalnych blondynek rodzimej sceny muzycznej. Kilka miesięcy temu gwiazda obchodziła swoje 40. urodziny, przypadły one w czasie kwarantanny. Piosenkarka spędziła je więc samotnie. Oczywiście nie zabrakło urodzinowego tortu i zdmuchiwania świeczek. Nie wiemy, jakie wokalistka otrzymała prezenty, ale zdaje się, że to ona postanowiła zrobić swoim fanom największą niespodziankę.

Kilka dni po skromnej uroczystości wokalistka zapowiedziała premierę swojej nowej płyty. Krążek zatytułowany Pod skórą miał ukazać się wiosną. Ze względu jednak na ogólnokrajowy lock down, wydarzenie przeniesiono na jesień. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu tej decyzji, artystka opublikowała zdjęcie pokazujące jej wielką metamorfozę. Kasia do tej pory zawsze miała długie blond włosy, które oprócz pięknego głosu były jej znakiem rozpoznawczym. Tym razem zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu. Gwiazda zdecydowała się na bardzo radykalne cięcie. Jej długie włosy sięgają teraz zaledwie do ramion. Zniknęły też jej falowane loki, włosy są gładko zaczesane, a wizerunek zdecydowanie bardziej „grzeczny”. Swoją metamorfozą Kasia zaskoczyła wszystkich fanów, na tym jednak nie koniec. Na profilu gwiazdy pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym ciężko ją rozpoznać.

Kasia Cerekwicka wraca z nowym singlem. Jak ona wygląda!

W social mediach gwiazdy właśnie pojawiły się zdjęcia, które wywołały w sieci prawdziwą burzę. Cerekwica wygląda na nich jaka staruszka. Fani na początku byli zdumieni, jednak sprawa szybko się wyjaśniła. Nowy wizerunek artystki to stylizacja z planu jej teledysku.

Kasia już powoli zaczyna promować swój nowy album. Gwiazda właśnie wraca na scenę z nowym przebojem W pogoni za szczęściem. Wokalistka występuje w teledysku wystylizowana na seniorkę, jednak nie przeszkadza jej to bawić się, jak nastolatce. Na uwagę zasługuje także jej kreacja, która na chwilę przenosi nas do lat 80.

Czy widzieliście już mój najnowszy teledysk? Jeśli nie to zapraszam, na kanał YouTube Kasia Cerekwicka official i pogońcie razem ze mną za szczęściem! – napisała wokalistka pod zdjęciem.

Fani Kasi szybko zareagowali na ten post. Wszyscy zachwycają się jej dopracowanym w każdym szczególe wizerunkiem.

  • Ha, ha! Perfekcyjna charakteryzacja, nawet plamy wątrobowe na ręce są.
  • Fenomenalnie.
  • Super!
  • To jest po prostu bezbłędne.

Kasia rzeczywiście zachwyca swoją niebanalną stylizacją. Czy piosenka i teledysk są tak samo dobre? To pozostawiamy waszej ocenie. Poniżej możecie zobaczyć seniorkę Cerekwicką w swoim żywiole.


Kasia Cerekwicka

Kasia Cerekwicka

Kasia Cerekwicka

Kasia Cerekwicka

Kasia Cerekwicka

Kasia Cerekwicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×